Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielony Punkt - ogród Finki

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony Punkt - ogród Finki

Bogdzia 22:55, 13 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękne te pełne sasanki, ślicznosci.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Pszczelarnia 12:01, 14 maj 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Marto, pelargonie to Twoja produkcja?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Martek 13:07, 14 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Z tych pełnych wolę żółte niż jaskrawoczerwone
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
finka 19:38, 14 maj 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
nie Pszczółko, pelargonie nie są z mojej produkcji, ale za to od lat od tego samego producenta. Mam stałych klientów na "moją" balkonowkę, bo daję im gwarancję takich samych roślin co roku, a oni są co sezon zadowoleni.
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
Pszczelarnia 19:52, 14 maj 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Finko, jak to jest Narcissflora to nie prawdziwa pontyjka, przecież ale odmiana? Mnie chodzi o taka pontyjską pontyjską. Czy dobrze rozumuję? Ja wpadnę do Ciebie, jak nic ale mam straszne tyły czasowe, co widać na zdjęciach. Ale wpadnę na pewno.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
finka 20:02, 14 maj 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
no może masz rację ale pachnie też nieziemsko, w ubiegłym roku kwitła bardzo obficie i nie miała dużych kwiatów jak pozostałe, może ją w takim razie pomyłkowo nazwali, to też się zdarza.

A co do tyłów czasowych to lepiej nic nie powiem, ja mam ich za dużo i wciąż się mnożą. Niewyróbka !!!
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
popcorn 21:02, 14 maj 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Piękna ta Maria K! A tunel robi wrażenie!!! Ależ tam pracy macie!!! I ogarnąć to wszystko!!
podziwiam!
Chato tez b. mi sie podoba, choc generalnie nie przepadam za czerwienia... ale moze na jesien kilka kupie?
pozdrawiam
____________________
Mój nowy ogródek
finka 00:38, 15 maj 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
Pracy rzeczywiście full, same kobitki, czasem mój mąż po pracy nam pomaga, jest od spraw technicznych.

Jutro wrzucę zdjęcia poniedziałkowe, bo juz zasypiam, a pracy jutro dużo. Dobranoc.

____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
monteverde 00:51, 15 maj 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
dla zainteresowanych gryzoniem, ponieważ Finka już zmęczona, pozwalam sobie wkleić link http://www.wymarzonyogrod.pl/1255_3666.htm

i mam do Marty pytanie : ile scewoli sadzi się do jednego wiszącego pojemnika aby była ładna kula?
no i drugie czy prowadzisz sprzedaż wysyłkową? dobranoc, odpoczywaj
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
finka 22:13, 15 maj 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
hello bello,

dzięki za wyrękę z tymi karczownikami Monti, Scaevolę sadzę do dużej misy, średnica ok 40-45 cm około 8 sadzonek, jak są marniejsze to zdarzało się, że sadziłam 10 szt. Do wiszącej ampli sadzi się 2-3 szt - zależy jaka średnica. Jeśli sadzonka jest wybiegnięta, to uszczykuję długie pędy. Scaevola szybko się przez ten zabieg zagęszcza, tylko troszkę później zakwitnie, ale dla mnie to nie ma znaczenia, ona ma ładnie się prezentować i już. Z surfiniami robię podobnie. Scaevola nie potrzebuje szczególnego nawożenia. Ja swoją nawożę od przypadku do przypadku - ale nie znaczy to, że trzeba zupełnie zaniechać nawożenia, o nie, nie. Wymaga za to regularnego podlewania, bo nie znosi suszy.

Aha, nie prowadzę sprzedaży wysyłkowej, jeszcze nie, coś tam się rodzi w głowie, ale na razie sezon w pełni i ciężko zacząć nowy temat. Ale od kwietnia zdarzyło mi się już wysłać kilka roślin .
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies