Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2016

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2016

Luki 23:44, 27 lip 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Aniu na miejscu to ja mam inne warunki, ale nie będę pisać publicznie jakie
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Mala_Mi 23:55, 27 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Luki napisał(a)
Aniu na miejscu to ja mam inne warunki, ale nie będę pisać publicznie jakie

No cóż.... ja mam warunki jaki mam.. nic specjalnego

Schodzimy do poziomu trawnika..


Chciałam zabrać na wędrówkę po ogrodzie, ale już słoneczko zaszło .. i zrobiło się z ciemno.. a wcześniej było a jasno

A jeżówki dla mnie w BR są najtaniej po 12 zeta.. a u mojego pana po 11 Jak leci

I przesadzona czerwona jeszcze żyje


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
mira 23:59, 27 lip 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Poapiłam się chwilę, jak to jest czasu nie masz a ogród cudowny - to mi się podoba, oczywiście lilie to uwielbiam

życzenia też zostawiam a prezent ożankowy piękny czeka może ktoś jedzie do Ciebie w week? ja będę w przyszłym tygodniu też

koper anyżowy jest cudowny przyjął się i cudnie kwitnie - no buziaki za te sadzonki ciszy mnie to niebywale a już odkopałam kawałek ale już nie wiem komu

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Mala_Mi 00:03, 28 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gardenarium napisał(a)
Lubię zaglądać do cię
Z powodu umiłowania bylin, których ja nie mogę pomieścić teraz w żaden sposób
Preowskia tak stoi na bacznośc, że aż niemożliwe. Potargane trawy z jeżówkami - śliczne. To by było na tyle. Ogród "zangielścił się" (nowe słowo mojego pomysłu

Danuś... zangielszcza się po mojemu.... ale mój wzór niedościgniony to angielskie rabaty..... mają to co lubię.. elegancję i różnorodność. kolory.. Z racji położenia geograficznego i innych położeń.. ... jest tak ni angielsko, ni polsko..

Jako Matka Chrzestna mego tworu musisz mi wybaczyć wszystkie niedociągnięcia.. wina klimatu (sorki taki klimat) i braku czasu (pod tym się kryje..szkoda wyciepać ). Ciągle biadolę że mam za mało rabat bylinowych.. tyle ślicznot jest.


Forum nawet jak się ma swoje wizje. to jednak kształtuje.. dzięki forum ten ogród robi się taki fajny... dużo mu brakuje, ale to już wina nie ogrodu i klimatu a moja

Poleciałam zrobić wycieczkę po ogrodzie.. ale naszły chmury burzowe.. i po fotach Są ale dalej nie dodaję tego czegoś.. spotkanie powinno być w tym roku... a nie w w 2012. Pomimo wielu strat.. to teraz wygląda i tak lepiej..

Może za rok????? Co Ty na to





____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 00:07, 28 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
mira napisał(a)
Poapiłam się chwilę, jak to jest czasu nie masz a ogród cudowny - to mi się podoba, oczywiście lilie to uwielbiam

życzenia też zostawiam a prezent ożankowy piękny czeka może ktoś jedzie do Ciebie w week? ja będę w przyszłym tygodniu też

koper anyżowy jest cudowny przyjął się i cudnie kwitnie - no buziaki za te sadzonki ciszy mnie to niebywale a już odkopałam kawałek ale już nie wiem komu

pozdrawiam


Anyżowe kopry pielę i końca nie ma To gorsze od perzu..chociaż korzeń palowy/
Ożanka mi się wysiała.. .. taka niespodzianka
Zapraszam osobiście.. kleome kwitnie
Kurierów nie uznaję.. tylko z allegro Edit.. byłam u Ciebie.. byłaś w Rz.... i ani słowa.. zapraszam jak zawsze

Wycieczka po zarośniętym trawniku jutro.. dziś padam na pyszczycho i idę spać. .



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Urszulla 06:09, 28 lip 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Mala_Mi napisał(a)


Anyżowe kopry pielę i końca nie ma To gorsze od perzu..chociaż korzeń palowy/
Ożanka mi się wysiała.. .. taka niespodzianka
Zapraszam osobiście.. kleome kwitnie
Kurierów nie uznaję.. tylko z allegro

Wycieczka po zarośniętym trawniku jutro.. dziś padam na pyszczycho i idę spać. .





Cleome w zeszłym roku uwielbiałam i głupia jestem, bo nasiona miałam swoje tylko zapomniałam wysiać wiosną
W moim trawniku jest sama koniczyna- takie place koniczynowe się robią- jak z tym walczyć mając psy w ogrodzie?
czytam o naciskach odgórnych mi się podoba Twoja swojska angielszczyzna i podziwiam Cię za werwę do utrzymania tego wszystkiego.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
agata19762 08:28, 28 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Aniu u nas jeżówki po 18 zł i tak były już w ubiegłym roku
Kupiłam kilka i nic nie mam dlaczego ???
Szlak mnie trafia !

Kosiłam u siebie na dwa razy...tzn połowa w poniedz.reszta we wtorek.
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Mala_Mi 08:33, 28 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Urszulla napisał(a)


Cleome w zeszłym roku uwielbiałam i głupia jestem, bo nasiona miałam swoje tylko zapomniałam wysiać wiosną
W moim trawniku jest sama koniczyna- takie place koniczynowe się robią- jak z tym walczyć mając psy w ogrodzie?
czytam o naciskach odgórnych mi się podoba Twoja swojska angielszczyzna i podziwiam Cię za werwę do utrzymania tego wszystkiego.


Niestety jak masz psy, a jak jeszcze lubią podgryzać trawkę, to niestety tylko odizolowanie ich na tydzień załatwia sprawę.. Jak nie ma jak odizolować to zostaje się tylko pokochanie koniczynki



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ren133 08:37, 28 lip 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Mala_Mi napisał(a)





Ale sztywno się trzyma!!!!! mega widok
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 08:38, 28 lip 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Mala_Mi napisał(a)

Sąsiadki ma 3 sezon.. i jest nie gorsza, a nawet lepsza

Z poziomu trawnika .. tak jest ładnie, ale jutro kosiara mus





Trawniczek boski
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies