Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2016

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2016

Kawa 13:19, 31 sie 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Ania widok ładny nawet bardzo
wy tu już o zimie prawicie? brrrr
fajnie wyglądają te kosmosy z rudbekią (chyba )
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
sylwia_slomc... 13:20, 31 sie 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Mala_Mi napisał(a)


Ogrodnikowi zawsze wiatr w oczy..
Ogniki też już pomarańczowe


Mój choć kwitł to ani jednego koralika nie zawiązał w zeszłym sezonie miał trochę , ale tylko do momentu aż się wybarwiły , a potem po kilku dniach już nie było nawet jednego bo ptaki zjadły
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
13:28, 31 sie 2016
Mala_Mi napisał(a)




kosmosów nie posiałam w tym roku ...dobrze ze ty masz moge sobie popatrzec ...kwiatki sa dla mnie atrakcyjne ...nawet mocno atrakcyjne ...ale te grube koperkowe pokładajace sie łodygi mnie wnerwiały

PS. roslin sie nie powinno przesadzać (drzewa krzewy)

robimy przesadzanki taka nasza madrość i wiedza była jak kupowaliśmy i sadzilismy ...a własciwie jej brak i posadzenie bezmyslne ......i jak sie człowiek ocknie to przesadzi jeszcze małe ...a jak one już podrosną to juz tak musi zostać bo trudno jest co rusz koparkę do ogrodu wołać
Mala_Mi 13:36, 31 sie 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kawa napisał(a)
Ania widok ładny nawet bardzo
wy tu już o zimie prawicie? brrrr
fajnie wyglądają te kosmosy z rudbekią (chyba )

Rudbekia też się sama wysiała. miałam ja wyrwać, ale .. walczy o życie, nie mogę jej tak ukatrupić .. poczekam, aż trochę zbrzydnie.. i gryzie kolorem aż miło

I to samo ale po drugiej stronie okna


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 13:38, 31 sie 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
eee_taam napisał(a)


kosmosów nie posiałam w tym roku ...dobrze ze ty masz moge sobie popatrzec ...kwiatki sa dla mnie atrakcyjne ...nawet mocno atrakcyjne ...ale te grube koperkowe pokładajace sie łodygi mnie wnerwiały

PS. roslin sie nie powinno przesadzać (drzewa krzewy)

robimy przesadzanki taka nasza madrość i wiedza była jak kupowaliśmy i sadzilismy ...a własciwie jej brak i posadzenie bezmyslne ......i jak sie człowiek ocknie to przesadzi jeszcze małe ...a jak one już podrosną to juz tak musi zostać bo trudno jest co rusz koparkę do ogrodu wołać


Niestety jak się sadzi to malutkie, a jak urośnie to wielkie... ja już mam kilka kandydatów do wycięcia, ale o pozwolenie muszę pisać
I widok przedokienny w drugą stronę.. i lecę w trasę.. jak mi się nie chce już nigdzie jeździć..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Basilikum 17:01, 31 sie 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
fajne widoczki masz z okna i fajnie, ze mozesz w domu pracowac i spojrzec na to od czasu do czasu
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Kondzio 17:20, 31 sie 2016


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Mala_Mi napisał(a)


Nie komentuje... bo zahaczy to o politykę.. .. naród wybrany, katolicki itp itd.... w którym nie da się zostawić domu otwartego czy auta, nart pod barem, a z ogródków działkowych ginie wszytko.. koleżance forumowej czytam dziś , że ukradli z balkonu doniczki z kwiatami.. nigdzie w "cywilizowanych" krajach nie spotkałam się z takim zachowaniem...
Kiedyś w Austrii zostawiliśmy kije narciarskie na przystanku autobusowym... jakie było nasze zdziwienie, gdy następnego dnia dalej tam stały.. kiedyś kładłam to na karb wychowania w komunie.. ale komuny nie ma od dawna.. młode pokolenie już wychowało się bez tych atrakcji.

Proszę o nie komentowanie mojego postu... to forum kwiatowe.. kradną kwiaty i już.. a ja wracam do roboty.... jutro poniedziałek.. musze się przygotować do nowego tygodnia..

Jesień sie zaczęła..zimowity są wszędzie..



Nie komentuje, ino uśmieszek puszczę
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
agata19762 20:20, 31 sie 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Ania moje zimowity jeszcze nie kwitną
Czyżby inny klimat???

Jutro szkoła...
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Katkak 21:03, 31 sie 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Aneczko kochana wielkie dzięki za Twoje (długo wyczekiwane ) odwiedziny. Ucieszyły mnie one bardzo. A Twoje cenne rady absolutnie nie odebrałam jako krytyki, tylko jako cenne rady właśnie . Szczerze mówiąc to chętnie bym już za łopatę chwyciła . Bardzo liczyłam na Twoje podpowiedzi i się nie przeliczyłam . Filip właśnie pyta czy naprawdę Tą Panią Maja odwiedziła i muszę Mu odcinek włączyć . Stwierdził też, że musimy jakoś ulepszyć nasz ogródeczek . I jak tu za łopatę nie chwytać? . A to kilka fot na pamiątkę. Za mało zrobiłam bo chłonęłam co mówiłaś, a razem nie mamy ani jednego. Ale nadrobimy, mam nadzieję, że będziesz wpadać częściej .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
yolka 21:40, 31 sie 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Dla mnie najładniejsze kiatki na świecie to - kosmosy, zwłaszcza podpatrywane na wietrze i na dodatek pod słońce, kocham je po prostu.

wojażowałaś z muminkiem
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies