Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2016

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2016

leon60 19:11, 29 sie 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
u mnie przeszła właśnie nawałnica z gradem i piorunami... wszystko pływa... chętnie połowę wody bym oddała

____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Justyna 19:32, 29 sie 2016


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Cześć Aniu. I u Ciebie też już czuć jesień. Zimowity, pierwsze przebarwienia. Lotosy masz zjawiskowe, niezmiennie się nimi u Ciebie zachwycam. Wnuki masz wspaniałe, oglądam zdjęcia z uśmiechem.
Pozdrawiam Cię serdecznie
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
Kasya 19:34, 29 sie 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41942
Mala_Mi napisał(a)

... reszta beznadziejna.



nie przekonalas mnie
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Mariusz 20:19, 29 sie 2016


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Mala_Mi napisał(a)


Momo Botan rośnie dobrze we wszystkim Jedynie co to rośnie lepiej gdzie więcej słoneczka. I ma za mało nawozu u mnie, bo ewidentnie liście nie są czysto zielone ..

Ale żółty zdecydowanie woli okrągłe kastry Kwiatostany ma chyba metr lub wyższe.

No i u mnie ryby robią demolkę w kastrach Lepiej rosną te do których ryby nie mają dostępu. Posadziłam w wysokie kastry i wywierciłam tylko z boku dziurki do wymiany wody, a rant kastra jest ponad wodą 10 cm.. i te moje cholery już tam nie grandzą

Podzielę się z miła chęcią kłączami.. dzięki temu mam mniejsze wyrzuty sumienia, że mi dałeś taki drogi prezent

Acha.. i większe i ładniejsze lotosy rosną jak mają luźniej w kastrze, za dużo ich poupychałam..

Takie dostałam.. i mam nadzieję, że co najmniej takie uzyskasz z moich od Ciebie.





Aj z tym prezentem na fotce to było inaczej... wiesz...

Najpierw wszystkim, na końcu jak zostanie pomyśl o mnie, ja zawsze sobie poradzę, choćbym z Izraela miał sprowadzić...
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
agata19762 20:44, 29 sie 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
A u mnie dwie minuty mżawki
I po deszczu...
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Mala_Mi 00:43, 30 sie 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kasya - nie mam zamiaru przekonywać do niczego.. wystarczy ,że ja wiem

Mariusz - tu Ci paluchem grożę..

Ola - u mnie spokojnie, tylko burza..

Justyna - pomimo ciepła trąci jesienią.. nie lubię jesieni, bo zapowiada zimę, a potem to błocko przed wiosną...brrr

Agata - u mnie chyba też nie za wiele, ale gapię sie w monitor i nawet nie wiem co tam na zewnątrz .. na burę solidną wyłączam kompa.. boję się by mi nie zjadło mojej pracy.. bo się chyba pochlastam..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Agania 18:28, 30 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Aniu, możesz zaglądnąć do mnie i ocenić cebule lilii Martagon, właśnie dostałam, mam dylemat?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
AgataP 19:46, 30 sie 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Mala_Mi napisał(a)



Jesień już stoi za rogiem.. też bez pytania o nasze zdanie 2 miesiące szybciej maluje liście ..




Też mam takie zdanie, porównywałam zdjęcia, by sprawdzić przebarwienia trzmieliny.. w tym roku czerwona, w tamtym jeszcze była zielona.
____________________
Z Pszenicznej...
Agania 21:07, 30 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Aniu, dziękuję, za wizytę u mnie w sprawie cebul, to moje pierwsze

Ja też nie lubię jesieni, w sierpniu najgorsze foty mi wychodzą, ale wrzesień będzie jeszcze fajny...w październiku, widzę, czego nie zrobiłam, zima jest fajna o niczym nie myślę

Co to za drzewo już się u Ciebie czerwieni?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Mala_Mi 09:36, 31 sie 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Agania napisał(a)
Aniu, dziękuję, za wizytę u mnie w sprawie cebul, to moje pierwsze

Ja też nie lubię jesieni, w sierpniu najgorsze foty mi wychodzą, ale wrzesień będzie jeszcze fajny...w październiku, widzę, czego nie zrobiłam, zima jest fajna o niczym nie myślę

Co to za drzewo już się u Ciebie czerwieni?


To klon Red Sunset.
W tym roku klony mi strajkują... jak rosły bez problemów to w tym jakaś plaga.. to czerwienienie o tej porze świadczy, że coś się mu też niedobrego dzieje.. na pewno maja za sucho

Wszystkie zawilce mi padły, a miała mich dużo Jeden niedobitek jednak trwa..


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies