Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

Pluszakowa 20:00, 18 maj 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
Metamorfoza super
____________________
Magda Mały ogród miejski!
Asiuniaa 20:06, 18 maj 2016


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 912
Piękne metamorfozy.Idziesz jak ta burza która Cię przegoniła
____________________
Asia - Asi ogródek pod świerkami
anbu 13:56, 19 maj 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Śliczny, dojrzały ogród. Będę zaglądać i podziwiać
____________________
Ania Ogród Ani :)
Iwk4 20:12, 19 maj 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Zana napisał(a)

Wytężyłam wzrok, ale zielska chwastowego to ja nie dojrzałam, chyba kokietujesz. Pięknie wszystko wypielęgnowane. I zdjęcia orlików zachwycają.

Aniu, z małej rabatki dziś wywaliłam całe wiadro zielska
Potem posypałam nawozem, wsadziłam jeszcze stipę i jeżówki i wszystko wyłożyłam korą. Następny kawałek zrobiony. Broniłam się tej kory, tym bardziej, ze nie jest przekompostowana, dlatego dałam nawozu do ziemi roślinkom. Ale nie mam sił walczyć z zielskiem. Nie zdążam pielić po deszczu.

Danusia pisała, aby korę kompostować, nawet do 3 lat.
Ja nie mam miejsca na trzymanie takiej ilości. Zeszłoroczna przy tujach ładnie się rozłożyła.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 20:17, 19 maj 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Aniu, Ewa, macham do was. Dzięki dziewczyny, że zaglądacie.
Wczoraj nie miałam czasu na Forum. W ogrodzie siedziałam. Przecholowałam, bo chciałam rabatkę wykończyć, a wykończyłam siebie.
Potem już mi na nic sił nie starczyło
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 20:19, 19 maj 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Donia72 napisał(a)


To nadzieja, że i moja zakupiona przedwczoraj też zakwitnie

Doniu, te z Obi chyba pędzone są, bo tak szybko startują. A w ogrodzie jeszcze nie widać znaków kwitnienia
Jeśli nie zasuszyli w sklepie, to też będzie szybko kwitła
____________________
Ogródek Iwony II
20:30, 19 maj 2016
Sebek napisał(a)
Oj tak - motywacja na ogrodowisku jest tak mocna, że czasem odległe dla mas marzenia mogą się spełnić w jeden sezon Twój ogród jest tego najlepszym przykładem


ogłaszam to jako motto ogrodowiska!

co wiecej mam napisać ..ogrody sie zmieniają w tempie galopującym ..raz... ze idziemy w niezawodne i atrakcyjne roslny ....dwa...że sadzimy z wiekszym rozmysłem zeby potem było to łatwo utrzymać

u mnie juz przepaść rok 2012(choć zdjęc mam kilka) do 2016(setki z każdego miesiąca) ...ciekawa jestem co ogród pokaże za lat 10
Anda 20:31, 19 maj 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33823
Świetna sesja z Leonem, śliczny jest i pięknie zapozował. Nie odsuwaj go proszę, gdy chce wejść Ci w kadr. Piękne są te fotki z nim. Ogród śliczny i zmiany rzeczywiscie na lepsze
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Iwk4 20:43, 19 maj 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Sebek napisał(a)
Oj tak - motywacja na ogrodowisku jest tak mocna, że czasem odległe dla mas marzenia mogą się spełnić w jeden sezon Twój ogród jest tego najlepszym przykładem

Wow, Sebek, dzięki za takie miłe słowa.

Z tą motywacją jeszcze inne pozytywne skutki widzę. Dbamy mocno o nasze ogródki. Bo jak zrobić fotkę rabatki z zielskiem? Pielimy
Pomijam kadrowanie zdjęć, by zielska nie pokazywać, w nieskończoność się tak nie da...

Wczoraj już mi nogi w d... właziły, nie chciało mi się, najchętniej bym rzuciła robotę i poszła do domu, ale uparłam się, by dokończyć, pochować narzędzia, ustawić taczkę na miejsce, przesadzone roślinki podlać, zwinąć i ułożyć wąż. A wszystko po to, by na koniec fotkę strzelić i pokazać efekt PO


Skończyłam piętnaście minut przed dziewiętnastą. A na dziewiętnastą miałam iść do kościoła na próby chóru. I tak sobie na głos powiedziałam: " Boże, nie mam sił. Jakby to dobrze było, aby ktoś mnie zawiózł autem pod kościół. "
No i wyszłam z domu, wlekę moje padnięte nogi po ziemi, wyciągam je z d..., gdzie zaczęły mi włazić ...
Uszłam kawałeczek do głównej drogi, a tam mija mnie samochód, zatrzymuje się ... znajoma wychyla się i mówi: zapraszam, podwiozę
Powrót autem też miałam zapewniony
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 20:47, 19 maj 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
polinka napisał(a)
Fajnie te proste linie uporządkowały przestrzeń

Pozdrawiam Iwonko.

Polinko, jeszcze nie wiem, czy mi się podoba.

To znaczy, podoba, ale w planach jeszcze chodniczek doprowadzający do domu będzie wyprostowany, trawniczek podniesiony lekko, a wzdłuż domu jako dojście do wody obrzeże ze żwirkiem. Wtedy będzie właściwie
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies