Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

sylwia_slomc... 11:55, 07 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Co ty kobieto dalej zmieniasz jak już wszystko rok temu pozmieniałaś i pięknie jest
Żartuję też mam kilka roślin do przesadzenia , ale tak sucho , że beton i młotem udarowym musiałabym wykuwać. Firletki i astry jesienne muszę eksmitować w łąkę, a prócz nich krwawniki i werbenę częściowo też. Nasiały się i rosną jak szalone nie patrząc na suszę, ale nie ma jak , muszę czekać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Margo 14:24, 07 lip 2017


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Iwonko, nadrobiłam zaległości.
Pięknie u Ciebie, rabaty szczelnie zapewnione pięknymi nasadzeniami
No i podglądam Twoją Lagune, bo w tym roku też kupiłam, tylko moja biedaczka męczy się jeszcze w do nich, bo wciąż brak czasu na przygotowanie dla niej miejsca.
____________________
Gosia
Basilikum 16:22, 07 lip 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
alez dawno u Ciebie nie bylam. Nie dam rady wszystkiego nadrobic ale to co widze jest super
Tez w poniedzialek przesadzilam kepke jezowek, bo goscz sie zrobil. Maja sie dobrze i nie wygladaja na przesadzane
jak masz ochote na wycieczk, to wlasnie wstawilam mapke mojego ogrodu z objasnieniami co gdzie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
yolka 17:13, 07 lip 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Jestem zachwycona, super zmienił się Twój ogród, mnie niestety brakuje konsekwencji. Pozdrawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
_Martini_ 20:04, 07 lip 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Super wyszły te roszady na rabacie z trzcinnikami. Bardzo ładnie wszystko. Maki kojarzyłam tylko takie zwykłe z pola, a Twoje ciekawe są. Mieliście dziś ładną pogodę; u nas leje cały dzień.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Anusia 20:25, 07 lip 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Iwk4 napisał(a)

Aniu, u mnie niedaleko w szkółce po 10 zł. Naprawdę ją byś chciała?


Ooo super, jeśli możesz podać mi namiar na tę szkółkę to bardzo chętnie zamówię u nich tę różę. Jest obłędna. U nas w okolicy nie ma takich szkółek a na targach pytałam się na każdym stoisku z różami i nie mieli.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Margo 22:14, 08 lip 2017


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Iwonko, dziękujemy za wizytę i roślinki
Bluszcz już posadzony, ilość idealna, normalnie jakbyś wiedziała ile dokładnie potrzeba
Mam nadzieję że z remontem zdażyliście ?
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Gosia
bacowa 07:07, 10 lip 2017


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Doczytałam że róże RU kupiłaś.Mam ją , fajna, kwiat duży, kolor taki koralowy. Niestety co roku mi przemarza, ale i co roku na wysokośc 1,5m wyrośnie. Gdzieś na forum widziałam piękny krzaczek tej róży.

Rozwinął się u ciebie kwiat szałwii muszkatołowej ?, i jak ci się podoba ?

U Gosi byłaś i nic się fotami nie chwalisz ?
Iwk4 08:46, 11 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Margo napisał(a)
Iwonko, dziękujemy za wizytę i roślinki
Bluszcz już posadzony, ilość idealna, normalnie jakbyś wiedziała ile dokładnie potrzeba
Mam nadzieję że z remontem zdażyliście ?
Pozdrawiam serdecznie

Gosiu, remont trwa. Więc czasu mam mało. Ale wszystko, co bylo zaplanowane na sobotę, zrobione.
Przepraszam, ze tak nagle wpadlismy do Ciebie. Za to miło spędziłam czas i twoj ogród bardzo mi się podoba. Bardzo. Zazdroszczę ci tej przestrzeni, ktorą u mnie skradł budynek gospodarczy. Bo powierzchniowo mamy chyba podobne działki.
Zapomniałam ci ukopać zurawkę krwistą. Następnym razem dostaniesz
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 08:55, 11 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
bacowa napisał(a)
Doczytałam że róże RU kupiłaś.Mam ją , fajna, kwiat duży, kolor taki koralowy. Niestety co roku mi przemarza, ale i co roku na wysokośc 1,5m wyrośnie. Gdzieś na forum widziałam piękny krzaczek tej róży.

Rozwinął się u ciebie kwiat szałwii muszkatołowej ?, i jak ci się podoba ?

U Gosi byłaś i nic się fotami nie chwalisz ?

Tak, kwiat bardzo mi się podoba. Pachnie, to kolejny plus. Z przemarzaniem mnie Ewa zmartwiłaś, ciekawa jestem, jak się u mnie zadomowi.
Z szałwi się cieszę, jedna roslinka, a kwiatów sporo. Robi ładną plamę na rabacie. U Gosi fotek nie robiłam. Nawet aparatu nie zabrałam. Wizyta była przy okazji, szybko i lecielismy dalej. Za to podobalo mi się, jak stipa pozerała róże. To było morze stipy. Moze Gosia by wstawila fotkę
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies