Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

beata_m 12:51, 19 lip 2018


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
MirellaB napisał(a)
Iwonka u Ciebie jak zawsze pięknie i zawsze mądrze


podpisuję się obiema rękami, pięknie i mądrze z ogromną przyjemnością obejrzałam zdjęcia
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
16:27, 19 lip 2018
Nostalgicznie sie zrobiło ...poczytałam ...i tyle


ja na forum jestem długo ...nik założyłam po kilku miesiacach podczytywania ...a dopiero po 3 latach załozyłam watek ...wałśnie w celu dokształcania tych co chcą czegos sie dowiedzieć lekko tez mnie to już zmeczyło .... bo ciągle pisze jedno i to samo w kółko ...i odnosze wrazenie ze nikt tego forum nie czyta ...bo te pytania ciagle sie powtarzaja


jak zaczynałam forumowe życie to sobie upatrzyłam ulubione aktywne watki zgodne z moim gustem i oczekiwaniami co do ogrodu ...i siedziałam i czytałam ...i siedziałam i czytałam i rysowałam i kresliłam i rysowałam po 100 razy ...a potem i tak sadziłam po swojemu ...sadziłam i przesadzałam ...przesadzam do dziś i zadawałam w aktywnych watkach pytania ...czasem nawiazujac do odleglejszych postów ...bo wszystko zalezało w którym miejscu byłam z czytaniem i co nie bylo dla mnie jasne.

a dzis przychodza nowe osoby ...i pisza wprost ...narysujcie mi i dajcie gotowca ...i nawet jak sie komus jakis schemat podeśle ...to sie zderzamy z milionem watpliwości i określeń ze o nie bo...itp....kazdy sie moze tym znudzić ....

ja tez sie czuje znudzona ...bo wreszcie mam ogód taki jaki chciałam ...i jak jest sezon to chćę go używac zgodnie z przeznaczeniem ....a forum w tej chwili mocno urosło ( dziekuje tym co wyciszyli swoje watki i zwolnili tempo przyrostu postów ) i nie sposób przyjsc na 15min kawę ...tu dalej jest tak jak na poczatku zeby sie rozeznac co i gdzie słychać...to trzeba wieczory poświecac na czytanie

tak jak wiekszośc przechodze na styl ..uzywanie ogrodu ...i spotykam sie w ogrodzie z zaprzyjażnionymi ogrodniczkami ....ale zawsze czasu na nagadanie sie brakuje bo 3-5 godz spędzonych w ogrodzie na pogaduchach to jest zdecydowanie za mało


życzę kazdemu nowoprzyjetemu wytrwałości i byciu aktywnym na forum przez wiele lat ( u mnie ponad 6 lat ostatnie 3-4 bardzo intensywne ) jak i w zakładniu i pielegnowaniu ogrodu ...to plan wieloletni i cierpliwośc koniecznie trzeba w sobie wypracować



anna_t 19:02, 19 lip 2018


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
mirela napisał(a)


Nie wiem czy zostałyście skrzywdzone, czy nie widzicie sensu w pouczaniu innych - ale ja tylko po to tutaj przychodzę.
Wow Mirela mega odważna wypowiedź, szacun!
Ja wiem jedno, forum to nie praca nikt tu siedzieć nie musi. I jak nie ma ochoty komuś pomagać to niech tego nie robi i tyle.
Po co to narzekanie?
Mirela dużo pomaga Toszka od wielu lat początkującym i widać że robi to z czystą przyjemnością bo nie wypomina że pisze w kółko to samo. Zaproś ja do swojego wątku, to mega dobra dusza tego forum.
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
19:09, 19 lip 2018
anna_t napisał(a)
Wow Mirela mega odważna wypowiedź, szacun!
Ja wiem jedno, forum to nie praca nikt tu siedzieć nie musi. I jak nie ma ochoty komuś pomagać to niech tego nie robi i tyle.
Po co to narzekanie?
Mirela dużo pomaga Toszka od wielu lat początkującym i widać że robi to z czystą przyjemnością bo nie wypomina że pisze w kółko to samo. Zaproś ja do swojego wątku, to mega dobra dusza tego forum.


mirelo, anno_t ...niebawem wasza kolej bycia na forum i pomagania nowoprzyjetym )

już jesteście doświadczone ogrodniczki i spokojnie możecie rad podstawowych udzielać

anna_t 19:52, 19 lip 2018


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Dobrze że mamy pozwolenie uff
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Iwk4 23:04, 19 lip 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
AnnaCh napisał(a)
Pięknie napisane i bardzo prawdziwe
Iwonko, ogród masz przepiękny, a ja czytam i bardzo dużo od Ciebie się uczę

Aniu, dziękuję. Jesteś częstym gościem, ja też u Ciebie staram się bywać. Teraz mam mniej czasu, ale jak tylko skończę remont i ogarnę dom, to postaram się być częściej.
P.S. W sobotę wreszcie meble mają szansę wrócić z garażu do salonu Tylko jeszcze to mycie okien i pucowanie podłóg po malowaniu
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:06, 19 lip 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
anka_ napisał(a)
Wspaniałe fotki Iwonko zrobiłaś. Super taki gość w ogrodzie.

Aniu, teraz jest czas motylków. Dziś znalazłam zieloną gąsienicę w trawach i zostawiłam ją. Może to kolejny motylek będzie?
____________________
Ogródek Iwony II
AnnaCh 23:08, 19 lip 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Iwk4 napisał(a)
Aniu, dziękuję. Jesteś częstym gościem, ja też u Ciebie staram się bywać. Teraz mam mniej czasu, ale jak tylko skończę remont i ogarnę dom, to postaram się być częściej.
P.S. W sobotę wreszcie meble mają szansę wrócić z garażu do salonu Tylko jeszcze to mycie okien i pucowanie podłóg po malowaniu
Iwonko, ja miałam ostatnio mega mało czasu, co prawda z innych względów, ale już wracam do żywych i staram się odwiedzać regularnie zaprzyjaźnione watki
niech w końcu przestanie padać, to meble na tarasie u mnie mają szansę być złożone
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Iwk4 23:11, 19 lip 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ewa777 napisał(a)
Trzy dni u Ciebie pada? U mnie tylko wczoraj padało i 2 noce.

Bardzo ładnie Ci przyrosły hortensje bukietowe

Dziś Ewuniu też jeszcze popadało, jutro juz ma być słoneczko. hortensje co dzień bardziej białe. Lubię ten czas w ogrodzie Rok temu o tej porze kwitły u mnie róże. teraz mają przerwę, a rozkwitają hortensje
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:14, 19 lip 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
asiak napisał(a)
Śliczne fotki

Dziękuję Asiu.

____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies