Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

zabaewa 23:59, 14 lip 2018


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Pospacerowałam, pooglądałam i pozachwycałam się U mnie Iwonko też trawnik umiera. Też przestałam już o niego walczyć. Popadało dwa dni - tzn. trudno nazwać to popadaniem. Były dwa oberwania chmury. A dzisiaj znów tropiki. W upały wychodzę do ogrodu tylko wieczorem - podlać co się da. Ale niektórym roślinom taka pogoda sprzyja. Canny u mnie szaleją, lawenda również. Pelargonie są niesamowite - nigdy wcześniej takich nie miałam. Maliny i jeżyny uginają się pod owocami. Nawet pigwa w tym roku mi zaszalała. Róże dały spektakl - tylko krótki, piwonie podobnie. A teraz królują lilie, tytoń ozdobny, groszek pachnący i maciejka - zapach oszołamia. Wieczorami sąsiedzi przychodzą na spacer powąchać
Umierają mi za to hortki, doorenbosy, jednoroczne już dawno odeszły, trawy mam popalone od góry. Żal patrzeć...
pozdrawiam
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
MirellaB 00:01, 15 lip 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Iwk4 napisał(a)
I na niebiesko. Perovska Kolejna moja miłość




Iwonka Perovskie piękne - duże i w wyrazistym kolorze.
Wiesz może dlaczego moja nie kwitnie? Myślę, że może ma za mało słońca?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
nicol21 08:15, 15 lip 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10350
jeszcze na pączątku tego sezonu zupelnie obojetnie przechodziłam koło perovskiej, a teraz coraz bardziej mi się podoba. czasem owszem jest jak bałaganiara i się pokłada, ale tak jak u Ciebie równo stoi to niezbyt często ją widzę a jednak podoba się coraz bardziej.
Dobrze ze nie mam na nią miejsca
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Anusia 10:13, 15 lip 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Iwonka tak Perowskie też skradły moje serce. Trudno je nie pokochać. Mam tylko dwie u siebie a szkoda.
Deszcz bardzo potrzebny. Wszystkie rośliny odczuły suszę i to bardzo. Ciągłe podlewanie było męczące.
Twój ogród zachwyca, teraz to dobry moment na wypoczynek, zwyczajnie tak posiedzieć przy kawusi.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Dorota123 11:36, 15 lip 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Pięknie w Twoim ogródku, długą drogę przeszłaś, ale zmieniłaś całkowicie oblicze Twojej działki.
Pozdrawiam
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Joku 21:13, 15 lip 2018


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12198
Iwk4 napisał(a)
Kocimiętka. Kot i miętka




Nawąchał się i padł
Pięknie u ciebie, podziwiam nieustannie.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Wiolka5_7 21:16, 15 lip 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20637
Zabawna fotka kot poczuł miętę
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
mirela 07:16, 17 lip 2018


Dołączył: 30 sie 2012
Posty: 523
Wrzuciłam u mnie fotki rabaty hortensjowo-grackowej z tego roku - zapraszam, byłaś ciekawa jak wygląda .
____________________
Walczę z ogrodem...
ren133 14:36, 17 lip 2018


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Macham Iwonko
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Iwk4 23:05, 17 lip 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Mirelko, byłam.

Reniu, odmachuję. Urlopujesz?

Asiu, bardzo dziękuję.

Łucjo,dziś padało u mnie cały dzień. Ogród mi podlewało
Odpoczywałam w domu

Gosiu, perovską częściowo kupiłam, a 10 sadzonek mam od Ewy bacowej. Cudowna kobieta - porobiła mi sadzonki U Ewy widziałam łan perovskiej w połączeniu z werbeną. Cudnie to wyglądało.

Mirelko, perovska potrzebuje duuuużo słońca.

Ewelinko
, nooo śliczna, patrz sobie do woli
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies