Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ania z zielonego wzgórza :-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ania z zielonego wzgórza :-)

pagap 16:27, 05 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Ania napisał(a)
Jestem początkująca więc proszę o wyrozumiałość
Przepraszam, że dopiero dzisiaj zdjęcia ale mam kiepski internet i nie chciały mi się wczytać.
Przed domem mam rabatkę na tle tuj szmaragd posadziłam iglaki każdy w innym kolorze, jest tam:
Jałowiec płożący Blue Chip
Jałowiec nadbrzeżny Juniperus conferta
Jałowiec Pfitzera Gold Star
Jałowiec rozesłany Bonin Isles
Jałowiec łuskowy Blue Spider
Sosna górska Pinus Mugo pumilio
Świerk biały Rainbows End
Świerk płożący srebrny
pozatym jest po 3 berberysy Admiration i Aurea, jedna juka, 3 trzmieliny, Ognik szkarłatny kuntayi, 1 żórawka purple, 2 modrzewnice pospolite Nikko, kępa 5 wrzosów, przy brzegu jest rozrośnięta kępa karmnika ościstego, na brzegu biała kępa płomyka szydlastego i różowa Żagwinu to tyle na tym języczku rabaty przed domem.

Ania masz slicznie, super
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
roza333 20:10, 05 lip 2012

Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 97
ogród przepiękny
____________________
ogrod rozy333
Ania 22:42, 05 lip 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
monteverde napisał(a)
Aniu pięknie podsadziłaś kordylinę a różyczki jakie ładne, jak się nazywają szczególnie ta czerwona? pozdrawiam


Aniu kordyliny podsadziła Danusia a różyczka jest w kolorze różowym takim zimnym różowym jakoś na zdjęciu nie wyszedł kolor autentycznie, kwiaty ma baardzo ciężkie ale pachnie obłędnie , kupiłam ją ze względu na zapach
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
Ania 22:58, 05 lip 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
anieszka napisał(a)

No Agnieszko , te kaloszki to mój niezbędnik
Coś mi się zdjęcia zdublowały


A ja kicam w japonkach po ogrodzie, albo na bosaka i wyglądam jak mały Bambi ha ha ha


Wyobrażam sobie ale ja też nieraz w klapkach , w gumowcach gorąco
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
Ania 22:58, 05 lip 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
Irenko dziękuję, mnie najbardziej rośnie lobelia podlewam ją nawozem dla kwitnących
pagap /Aga/ dziękuję , teraz wiele się zmieniło u mnie
roza333 dziękuję , a gdzie Twój wątek ? zakładaj śmiało
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
Enya73 15:27, 09 lip 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Ania napisał(a)
Czy mówiąc o mchu szkockim to miałaś na myśli Jagna? Ja to kupiłam jako karmnik ościsty czy coś takiego, piękny jest i akurat kwitnie, a jak pachnie ummm ... tylko jeden z nim problem, bardzo trawa w niego wrasta i nic tylko skubać trzeba
ale fakt pięknie zarasta i cudnie wygląda u mnie jeszcze mały mam go trzeci rok ale już sporo się rozrósł




Witaj Aniu!

Jak Ci się sprawdza aktualnie ten karmnik ościsty? Chcę taki posadzić między płaskimi płytami. Jak dużą masz już teraz sadzonkę po tych kilku latach? W szkółkach są dostępne w takich małych doniczkach i nie wiem, ile ich kupić i w jakich odstępach je posadzić?

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Milka 12:47, 10 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ania napisał(a)
Irenko dziękuję, mnie najbardziej rośnie lobelia podlewam ją nawozem dla kwitnących


kocham twoją lobelię, jest boska
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Bogdzia 08:31, 26 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Wszystkiego najlepszego w Dniu Imienin.

____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Moniika 08:36, 26 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do Ani z Zielonego Wzgórza Też pędzę z Życzeniami !!! Aniu ! Żeby Ci sie wiodło szczególnie w życiu i zdrowie dopisywało a życie zebyć miała ciekawe i szczęśliwe co najmniej jak Ania z Zielonego Wzgórza z mojej ulubionej książki z dzieciństwa !!

(zdjęcie z neta)
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
BEATA_S 09:04, 26 lip 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Aniu wszystkiego najlepszego w dniu Imienin
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies