Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ania z zielonego wzgórza :-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ania z zielonego wzgórza :-)

bogumila 20:39, 26 paź 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Aniu,,,tworzysz cudowny ogród,,,a szałwia -marzenie...serdecznie pozdrawiam...cofnęłam się kilkanaście stronek...było warto.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
anieszka 20:39, 26 paź 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Gardenarium napisał(a)
Klimatyczne zdjęcia, miłorząb niesamowity, Fajnie że odkryłam to drzewo i zastosowałam w swoich projektach. Dzięki temu mogłam polecić go na Ogrodowisku, tak jak i inne sprawdzone drzewa.

Jego popularność rośnie, prawie każdy u nas go ma.


No właśnie - a dlaczego ja go nie mam ??? To dopiero zagadka, jak mógł mi umknąć ???
Ale na wiosnę się poprawię, bo jest cudo i w przeciwieństwie do mojego jednoklapowca, ma jeszcze liście bo mój po dzisiejszej nocy oklapł

Danusiu odkrywaj, odkrywaj jak najwięcej
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
Hogata 20:43, 26 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
anieszka napisał(a)

Klimatyczne zdjęcia, miłorząb niesamowity, Fajnie że odkryłam to drzewo i zastosowałam w swoich projektach. Dzięki temu mogłam polecić go na Ogrodowisku, tak jak i inne sprawdzone drzewa.

Jego popularność rośnie, prawie każdy u nas go ma.


No właśnie - a dlaczego ja go nie mam ???

To samo sobie pomyślała jak zobaczyłam go na zdjęciu.

Aniu a jaką brzozę masz u siebie?, bo ja jeszcze na tropie brzozy jestem.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
anula_wn 09:45, 27 paź 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Aniu, ogród jak z katalogu
pięknie dbasz o niego. I jest tak czyściutko, zadbane, wyczesane i wymiziane wszystko że aż dech zapiera !
pozdrawiam Cię ciepło
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Ania 20:36, 27 paź 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
anieszka napisał(a)

Urszulla dziękuję, to wszystko to zasługa Danusi
Agnieszko No właśnie klon był wiosną czerwony latem zzieleniał a teraz jest pomarańczowy, mam go 3 rok a dopiero w tym roku ukazał się w pełnej krasie, wiesz Agnieszko że nie wiem co to za odmiana
Odnośnie zaniedbań na ogrodowisku mam to samo, praca mnie pochłania, więc doskonale Cię rozumiem Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że jakoś bardziej będzie nam pod drodze może uda się w końcu na jakieś winko umówić a może na jesienny spacer zakończony grzańcem


Na pewno nie odmówię Myślę że w listopadzie będzie już spokojniej i się spotkamy


Agnieszko , mam taką nadzieję listopad na pewno będzie spokojniejszy, musi być
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
Ania 20:38, 27 paź 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
Hogata napisał(a)


Klimatyczne zdjęcia, miłorząb niesamowity, Fajnie że odkryłam to drzewo i zastosowałam w swoich projektach. Dzięki temu mogłam polecić go na Ogrodowisku, tak jak i inne sprawdzone drzewa.

Jego popularność rośnie, prawie każdy u nas go ma.


No właśnie - a dlaczego ja go nie mam ???

To samo sobie pomyślała jak zobaczyłam go na zdjęciu.

Aniu a jaką brzozę masz u siebie?, bo ja jeszcze na tropie brzozy jestem.


Hogato moja brzoza wcale nie z tych szlachetnych ze szkółki, mój syn wykopał mi ją na ugorze, prosiłam tylko żeby miała biała brzozę no i ma
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
Ania 20:41, 27 paź 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
anula_wn napisał(a)
Aniu, ogród jak z katalogu
pięknie dbasz o niego. I jest tak czyściutko, zadbane, wyczesane i wymiziane wszystko że aż dech zapiera !
pozdrawiam Cię ciepło

Anulko dziękuję bardzo za komplementa mój wymyziany?? ech to co o Twoim powiedzieć ?? Ideał po prostu Bardzo mi miło
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
Ania 20:44, 27 paź 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
an_tre napisał(a)

a to na tle jesiennego nieba, które na jesienne nie wygląda

Aniu kocham takie obrazy na tle błękitu nieba

Dziękuję Aniu , ja też uwielbiam błękit nieba bo cóż " oprócz błekitnego nieba, nic nam więcej nie potrzeba .... "
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
Ania 20:46, 27 paź 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
Kindzia napisał(a)
Ja się wcale nie dziwię, że się oprzeć nie mogłaś
Też mam Marikena, tegoroczny jest, trochę mniejszy od Twojego, ale kolor też ma żółciutki


Mój jest jak kurczak wielkanocny Danusia mnie nim zaraziła i rzeczywiście dopiero jesienią przekonałam się do niego
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
Ania 20:47, 27 paź 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
bogumila_bienko napisał(a)
Aniu,,,tworzysz cudowny ogród,,,a szałwia -marzenie...serdecznie pozdrawiam...cofnęłam się kilkanaście stronek...było warto.


Dziękuję Bogusiu i zapraszam do mnie czasem
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies