Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ania z zielonego wzgórza :-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ania z zielonego wzgórza :-)

Urszulla 01:59, 24 paź 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Aniu-po zmianach Twój ogród jest taki ciekawy, każde miejsce przyciąga uwagę- tyle szczegółów. Fajne wykończenie i bardzo mi się podoba różanka!
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
anieszka 18:03, 24 paź 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Jakie piękne kolory i ten klon super, a pamiętam że się martwiłaś jak byłam u Ciebie że zzieleniał a tu takie cudo z niego wyszło - musisz mi napisać co to za odmiana
Długo nie zaglądałam ale wpadłam w wir pracy, i strasznie zaniedbałam ogrodowisko
I miłorząb też w pięknych barwach, w tym roku jesień przepięknie przebarwia rośliny
Wielka buźka
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
Ania 10:17, 26 paź 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
Urszulla dziękuję, to wszystko to zasługa Danusi
Agnieszko No właśnie klon był wiosną czerwony latem zzieleniał a teraz jest pomarańczowy, mam go 3 rok a dopiero w tym roku ukazał się w pełnej krasie, wiesz Agnieszko że nie wiem co to za odmiana
Odnośnie zaniedbań na ogrodowisku mam to samo, praca mnie pochłania, więc doskonale Cię rozumiem Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że jakoś bardziej będzie nam pod drodze może uda się w końcu na jakieś winko umówić a może na jesienny spacer zakończony grzańcem
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
Ania 19:56, 26 paź 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
i kilka z dzisiejszego dnia , nie mogłam się oprzeć chociaż zimno bardzo słonecznie było






____________________
Ania z zielonego Wzgórza
Gardenarium 20:13, 26 paź 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Klimatyczne zdjęcia, miłorząb niesamowity, Fajnie że odkryłam to drzewo i zastosowałam w swoich projektach. Dzięki temu mogłam polecić go na Ogrodowisku, tak jak i inne sprawdzone drzewa.

Jego popularność rośnie, prawie każdy u nas go ma.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Ania 20:22, 26 paź 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
Tak Danusiu, też jestem pod wrażeniem tego drzewa, jest żółte dosłownie jak żonkil na wiosnę niesamowite jak to natura stworzyła. Niesamowita jest moc Ogrodowiska, a Ty Danuś tworzysz historię polskich ogrodów
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
Ania 20:25, 26 paź 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
a to na tle jesiennego nieba, które na jesienne nie wygląda

____________________
Ania z zielonego Wzgórza
an_tre 20:30, 26 paź 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Ania napisał(a)
a to na tle jesiennego nieba, które na jesienne nie wygląda

Aniu kocham takie obrazy na tle błękitu nieba
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
anieszka 20:32, 26 paź 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Ania napisał(a)
Urszulla dziękuję, to wszystko to zasługa Danusi
Agnieszko No właśnie klon był wiosną czerwony latem zzieleniał a teraz jest pomarańczowy, mam go 3 rok a dopiero w tym roku ukazał się w pełnej krasie, wiesz Agnieszko że nie wiem co to za odmiana
Odnośnie zaniedbań na ogrodowisku mam to samo, praca mnie pochłania, więc doskonale Cię rozumiem Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że jakoś bardziej będzie nam pod drodze może uda się w końcu na jakieś winko umówić a może na jesienny spacer zakończony grzańcem


Na pewno nie odmówię Myślę że w listopadzie będzie już spokojniej i się spotkamy
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
Kindzia 20:36, 26 paź 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ja się wcale nie dziwię, że się oprzeć nie mogłaś
Też mam Marikena, tegoroczny jest, trochę mniejszy od Twojego, ale kolor też ma żółciutki
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies