Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród zmyślony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zmyślony

Madzenka 13:23, 08 kwi 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
myszorek napisał(a)
Ślicznie dziękuję za życzenia i wspaniałe karteczki.
Mam ostatnio pewne problemy, więc nie jestem w formie do rozpisywania się i wylewności.
Niemniej jednak życzę wszystkim Ogrodowiczanom zdrowych i radosnych Świąt.

Jak się pozbieram to coś porobię w ogrodzie i pokażę.
Pozdrawiam serdecznie


Myszorku czekamy cierpliwie i trzymamy kciuki aby wszystko było dobrze.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Joanka 13:29, 08 kwi 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Radosnych Świąt Wielkanocnych



____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Gardenarium 14:11, 23 kwi 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Odezwij się, że już po projektowaniu i zaczynasz wdrażać ambitne plany. Jednym z nich jest obsadzanie szkieletu ogrodu.
No niech dziewczyny nie żyją w niepewności
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Wieloszka 14:13, 23 kwi 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
No jak to tak Myszorku????? Projekcik już masz i się nie chwalisz?????????????
Skandaliczny skandal, jak mawia Joanka
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
myszorek 14:52, 23 kwi 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
usz, usz siem odzywam, nawet zrobiłam wczoraj jakieś zdjęcia, ale później zobaczyłam kompozycje u Danusi i stwierdziłam, że nawet zdjęć nie umiem zrobić dobrych. Plewiłam cały weekend od 8.30 w sobotę rano do niedzieli wieczorem z przerwami na deszcz. Mea culpa
____________________
ogród zmyślony
Wieloszka 14:59, 23 kwi 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
No to powieeeedzmy, że chwilowo jesteś chwaściorami usprawiedliwiona - ale tylko chwilowo . Projekcik ładnie prosimy
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Pszczelarnia 15:08, 23 kwi 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
myszorek napisał(a)
usz, usz siem odzywam, nawet zrobiłam wczoraj jakieś zdjęcia, ale później zobaczyłam kompozycje u Danusi i stwierdziłam, że nawet zdjęć nie umiem zrobić dobrych. Plewiłam cały weekend od 8.30 w sobotę rano do niedzieli wieczorem z przerwami na deszcz. Mea culpa


Myszorku, u mnie to samo. Ale projekcik pokaż. Albo pokażesz chwaściory albo projekcik. Wybór należy co Ciebie. Ale coś pokazać powinnaś.
PS Możesz jeszcze ew. podjazd pokazać. Też mnie ucieszy.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gardenarium 15:20, 23 kwi 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Drzewa ładne pokaż, wyciętego szarakuła z frontu suchego pokaż albo dziurę po nim Cokolwiek
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
myszorek 19:37, 23 kwi 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
No już dobrze, cokolwiek

ciągle piękny podjazd



i wejscie do domu, trochę się robi. Nie ma już uschniętych klonów- poszły pod piłę oprócz jednego- bo na nim w budce urzędują sikorki. Zamiast mikro tujek pod płotem będą tsugi - ta co była na stanie w ogrodzie już została wsadzona na miejsce

i jeszcze kawałek południowego boku działki z krzywym platanem

____________________
ogród zmyślony
myszorek 19:46, 23 kwi 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
a teraz kawałek tyłów.

pokazuję stipę zeszłoroczną-ciągle pięknie zdobi




magnolia-trochę deszcze ją zlały, ale ma jeszcze sporo zdrowych pąków. Tu będzie kącik warzywny, choć kształt ulegnie zmianie. Znikneły pobudowlane cegły i belki skrzętnie gromadzone przez mojego m, teraz permanentnie usunięte z działki



doszły 3 wiśnie przy tarasie i w tle takie białe patyki to brzozy.Wszystko rozparpane, ale już względnie poczyszczone ze śmieci


I to wszystko. Trawa zwertykulowana, nawieziona i już skoszona bo sie pokładać zaczynała. Co jak co, ale ona u mnie rośnie zabójczo szybko. Projekt pokażę, jeśli Szefowa nie widzi przeciwskazań

____________________
ogród zmyślony
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies