Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród zmyślony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zmyślony

ell 18:12, 01 sie 2011


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
fajniutka fotorelacja - lubię tak pospacerować
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Joanka 19:31, 01 sie 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Myszorku jestem pod wrażeniem.
Pięknie kwitną wrzosy, tylko pozazdrościć Lawenda i ostróżki boskie, a perovskia to moje marzenie....
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
anula_wn 20:13, 01 sie 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
nooo MAdzia ! wiśnia trafiona bezbłędnie, choć mi się podoba z tymi trawami!
no i w ogóle te trawy super są, że o kwiatach i motylach nie wspomnę
pomimo wody widocznej - wszystko wygląda i rośnie pięknie, a wrzosy...mi się nie udają
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Gardenarium 20:22, 01 sie 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pudel super Popieram pudla
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Michael 20:39, 01 sie 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 1112
ale fajnie masz już w tym swoim ogrodzie ...
ciekaw jestem tego pudla... ale takiego psa zrobisz co nie ??
trawy bardzo fajnie się prezentują niczego sobie chociaż rzeczywiście pod domem to za dużo tego masz... może trochę ją uszczuplić co...?
Wiśnia 100% rewelka ...
zielono się zrobiło na trawniku po tych deszczach
pozdrawiam i życzę słonka...
____________________
Ogród to moja pasja... Michael my Garden Wiosna w ogrodzie Michaela Spring Michael Garden
myszorek 21:04, 01 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Jejku, ja też życzę wszystkim dużo słonka i żeby nad Polską przeleciały samoloty z opryskiem na komary.
Zaczełam własnie rewolucję na lawendziaku.Oj, ile ja wydarłam, jest już prawie łyso- została sama lawenda, macierzanka i stipa. I tak dużo tego.Przewietrzyłam ziemię, która jest tam bardzo piaszczysta i prawie już dzisiaj wyschła.Muszę teraz to pooglądać dokładnie i wbić patyki, które będą symbolizować kulki na pniu -będzie wiadomo jak poustawiać lawendę. Niestety nie wiem, gdzie kupić tanio cisa, ceny, które oglądałam w weekend zabijają.Może stanie jednak na trzmielinie, choć tam brakuje bardzo ciemnej zieleni.Co tu robić

Pudel to przenośnia. Wyciełam z "patyka" zbędne gałązki, uformowałam trochę czuprynę i zagęściłam dół.Taki śliczny pudelek z malutką główką

Trochę poprawiłam też rabatę na wejściu do domu hortensjami, ale ciągle mi się coś tam nie podoba. Pokażę jutro zdjęcie, to może podpowiecie co z nią nie tak, bo ja nie mogę dojść

Wrzosy trzeba sadzić w bardzo przewiewnej ziemi i na pagórku. One totalnie nie znoszą podlewania i wody w korzeniach.Z tego co zauważyłam przez wiele dni mogą stać wogóle bez wody i radzą sobie dobrze, nawet nie ukorzenione. Zobaczymy jak będzie po zimie, czy ich nie zmrozi w mojej mieszance.
Najgorsze jest to, że w tej rabacie rośnie też bezbłędnie chrzan i skrzyp. Nie mam już siły, żeby polubownie wyegzekwować jego eksmisję. Chyba będzie wojna na całego, z armatami Ino hełm założę i maskę



Ale mnie komarzyska pocieły.
____________________
ogród zmyślony
Michael 21:06, 01 sie 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 1112
miałem 20 wrzosów w tamtym roku w tym mam 0
____________________
Ogród to moja pasja... Michael my Garden Wiosna w ogrodzie Michaela Spring Michael Garden
Matka 21:13, 01 sie 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Myszorek, jak Ty piknie masz w ogrodzie!a pokaż no cały ogród o ile dasz radę!no super!żurawki, trawy cudo!
____________________
U Matki
myszorek 21:14, 01 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
No co Ty. Jedyne co szkodziło moim to woda pośniegowa w dołkach pod domem. Wyrzuciłam 2, a nawet nie wiem ile ich mam. Większość miała na wiosne zczerniałe korzenie. Muszę jakiegoś pociągnąć za grzywkę i sprawdzić, czy się ukorzeniły łaskawie, czy rosną tylko resztką woli
____________________
ogród zmyślony
myszorek 21:17, 01 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Bogda napisał(a)
Myszorek, jak Ty piknie masz w ogrodzie!a pokaż no cały ogród o ile dasz radę!no super!żurawki, trawy cudo!

Hmm, ciężko będzie, ale mogę spróbować pokazywać "pokojami"(uprzedzam ciągle są w stanie surowym i panuje w nich ogromny bajzel budowlany).Zdecydowanie nie robię za czysto, choć staram się jak mogę
____________________
ogród zmyślony
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies