Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród zmyślony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zmyślony

Lena 09:04, 04 sie 2011


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
myszorek jestem urzeczona Twoim ogrodem,ogrodzeniem i ..domkiem
Masz moje kolory!!!
Co do traw -też bym je usunęła,bo tak jak piszesz ;ładne są póki zielone.Jest tyle śliczności i pewnie coś fajnego upolujesz
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
myszorek 10:22, 04 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
hi, hi, to tak jak ja Twoimi włościami
Ogrodzenie niestety ciąąąągnie się i ciągnie, ale za chwilunię, za momencik złapię tego byka za rogi i dopilnuję do końca
A kolory są moje, nie oddam ich za nic
____________________
ogród zmyślony
myszorek 15:51, 04 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
zmyśliła sobie wlasnie jedną rabatę pod domem. Teraz włączam stoper i pogadamy o niej za 5 lat. Pokaże Wam jeszcze te swoje kikuty co wsadziłam, tylko się nie śmiejcie







widok z górki
____________________
ogród zmyślony
myszorek 15:54, 04 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
a na górce urosla już ładnie strużka z tymianku


zakwitł ponownie pigwowiec


miała być mango, bo takie miałam do ślubu, a jest co widać-ale w końcu kwitnie

____________________
ogród zmyślony
anula_wn 17:43, 04 sie 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
no nie ! ja chcę do domku i chcę zrobić nową rabatę ! piknie Myszorek, piknie pozazdrościłam, ja tu się opalam a u Was tyyyyyle się dzieje w ogrodach, ach!
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Martek 17:44, 04 sie 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
anula_wn napisał(a)
no nie ! ja chcę do domku i chcę zrobić nową rabatę ! piknie Myszorek, piknie pozazdrościłam, ja tu się opalam a u Was tyyyyyle się dzieje w ogrodach, ach!

Leż i się opalaj będziesz miała jeszcze czas kombinować jesienią !
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
anula_wn 18:24, 04 sie 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
tak mówisz? ok, to mnie Martek uspokoiłaś
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Gardenarium 19:44, 04 sie 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bosko Myszorze jeden
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
myszorek 21:16, 04 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Dziewczyny, dzięki serdeczne.Podoba mi się sposób, w jaki to powiedziałaś Danusiu
Zrobiliśmy dzisiaj jeszcze jedną rzecz.Trochę się bałam, bo lubię mozgę, ale korciło mnie,żeby zobaczyć co będzie jak jej tam nie będzie. I wiecie co? podoba mi się to łyse pole
Jałowce pójdą sobie na górkę- tam będą wyglądały lepiej- jak strzałki do nieba, a tu pójdą bardziej eleganckie drzewa ze skarpetkami Mogą być dwie wiśnie parasolowate asymetrycznie w rzędzie, mogą? w końcu to nie bukiet prawda?




Z mozgą był duży kłopot przy usuwaniu.Mocno się zapuściła w ziemię-Anula ograniczaj swoją, bo rozlezie się nim się spostrzeżesz-ona tylko z pozoru taka niewinna.Włazi pod kostkę zapuściła mimo barier na trawnik.Z 6 taczek małzonek wywiózł, a jutro jak znajdę chwilę to doczyszczę teren. Sorki za bajzello, ale chciałam zrobić zdjęcie jeszcze jak było w miarę jasno
____________________
ogród zmyślony
zielona11 21:22, 04 sie 2011

Dołączył: 01 kwi 2011
Posty: 174
Powoli "spaceruję" po Twoim ogrodzie i jestem po prostu zachwycona Gratuluję wyobraźni i wykonania W dodatku jesteś kolejną osobą, która uświadomiła mi piękno żurawek
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka - Mój księżycowy krajobraz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies