Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Gardenarium 21:14, 07 lip 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Czy synek już rozgląda się za roślinkami w Centrum O. ?? Mam nadzieję, że wydzielisz mu kawałeczek rabatki Pochwały za przypilnowanie ogrodu na medal
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ana_art 22:21, 07 lip 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Gardenarium napisał(a)
Czy synek już rozgląda się za roślinkami w Centrum O. ?? Mam nadzieję, że wydzielisz mu kawałeczek rabatki Pochwały za przypilnowanie ogrodu na medal
póki co zaczęłam zdzierać kawałek trawnikczka pod swoją rabatkę. Młody aż takim zapalonym ogrodnikiem na razie nie jest. Czyli zrobi jak musi
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Sebek 22:29, 07 lip 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
ana_art napisał(a)
póki co zaczęłam zdzierać kawałek trawnikczka pod swoją rabatkę. Młody aż takim zapalonym ogrodnikiem na razie nie jest. Czyli zrobi jak musi


Mam tak samo Tylko w tematach kulinarnych
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ren133 23:16, 07 lip 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
ana_art napisał(a)
tak to rabata w pełnym słońcu, obstawiam, że to jest sekret jej wybarwiania. Widzę, że w tym roku mocno poszybowała w górę, aż się boje jak legnie po deszczu....


Też tak sobie myślałam, że jednak równomierne wybarwienie to zasługa słońca ... dlatego kupiłam Limelight ... do półcienia
Dzięki
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Madzenka 03:12, 08 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Mira napisał(a)
Wydaje mi się,że Ci co mają glinę nie mają takiej zagwozdki Tam przeważnie jest wilgotna ziemia w głębszej warstwie.


Mają bo glina ma to do siebie, źe wierzchnia warstwa jest zaschnięta na skorupę a pod spodem może byc mokro. Dopiero po wyglądzie roślin miżna stwierdzić czy należy podlewać czy nie. Ja podlewam rabaty tylko orzy długotrwałej suszy. Wyjątek stanowi trawnik , leje codziennie...
Ania a spytasz M na jaki czas macie ustawione zraszacze i Linie jak czesto włączanie linie kroplujące a jak czesto zraszacze? Ja sobie dostosuję do moich warunków glebowych
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ana_art 09:45, 08 lip 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Marzenko czyli zgodnie z powiedzeniem "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma"
jak eM wróci to go spytam
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
lojalna_ 11:50, 08 lip 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Aniu jak to robisz, ze rozplenica w donicy juz kwitnie ..piekna i duza jak wszystko u Ciebie
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Mixtoorka 15:29, 08 lip 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
ana_art napisał(a)

jak Cię uwodze to może z tego coś będzie sama jestem zdziwiona jak szybko one rosną, kto by pomyślał... rok temu


tutaj widać jaka tycia była szałwia ciemnopurpurowa... aż zrobie dzisiaj zdjęcie by było widać ją całą bardzo mi się podoba kształt, kolor, no i jej zimozieloność również
Rok temu



I dzisiaj


Zaczarowany ogród, a ja oczarowana. Zaglądam tu i zaglądam bez końca. Wszystko absolutnie zachwycające Pozdrawiam
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 15:34, 08 lip 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
ana_art napisał(a)





Mam pytanie jak wysoko rośnie Vanilla? Zastanawiam się czy dać z tyłu Smaragdy czy pozwolić Hortensji rosnąć w górę? Oczywiście jestem kolejną fanką rabaty z rozchodnikami i całego ogrodu też, oczywiście.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Atena 17:08, 08 lip 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 255
Witaj Ana
przepiękny ogród, wszystko już takie duże i dorodne
Ech kiedy u mnie tak będzie
A kompozycje w donicach ...napatrzeć się nie mogę. Zresztą jak zawsze u Ciebie.
Anetko droga wiem że masz rabatę zwaną jodłową.
Jakie masz na niej jodły które możesz polecić ?
Pozdrawiam
____________________
Ogród na wzgórzu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies