Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 22:38, 10 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
iwka napisał(a)
no ciekawe jakie będą moje śś, też kupiłam ale obawiam się że może być lipunia wzięłam z tańszych i patrząc na Twoje wyższe od moich to pewnie gałązki będą jeszcze cieńsze


A nie wybierałaś na podstawie jakiejs fotki? Ja pisałam do różnych szkolek i mi wysyłali przykladowe drzewka z placu W koncu wypadło na zakup pod nosem, bo choc mniej dorodny to prawie 3 razy tanszy i z rozpędu wzielismy 2 sztuki.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:44, 10 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Annak napisał(a)
Kasiu, jak się ogląda Twoje obrazki z ogródka to odnosi się wrażenie, że hektary tych roślinek masz Pięknie wszystko startuje. A przy okazji chciałam dopytać o powojnika solinę: teraz go kupowałaś, czy już rośnie u Ciebie?


hihi, niestety to ten minus zachlystujacego sie roślinami ogrodnika, ze mam sporo gatunkow, ale malo sztuk. Ty niby zaczynasz, ale juz jesteś do przodu o milion lat myślenia.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:52, 10 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
nawigatorka napisał(a)
nie podcinam ich na wysokośc tylko dół ogołacam


dobrze wiedzieć A takie działania zaczęłaś od razy po posadzeniu? Czy dałas chwile na aklimatyzację?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
mrokasia 23:01, 10 kwi 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18147
Ooo, nowe nabytki . Niech Ci się dobrze chowają .
Moje ID też w kiepskiej formie. Długo były ładne a teraz czupryny im uschły... może jutro je poprzycinam.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasia_CS 23:54, 10 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
i kolejne wiosenne zawiastuny

Kwitnie turzyca... SS?


Pieris w tym roku skromniej kwitnie - na razie wykopany do donicy, bo graniczyl z suchym drzewkiem

Jarmużowate liście rutewki


Moje świdośliwy
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 00:15, 11 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Tulipany się szykują do stsrtu


Iryski dzis już mocniej rozwinite



Dzisiaj poza wsadzeniem 3 róż trochę ogarnęłam rabaty z liści - tu fajnie widsć kontrast - po lewej po, po prawej przed zbieraniem liści


I na koniec trochę ogarnięte z grubsza
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
BKosimkArt 07:09, 11 kwi 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
O Kasiu masz jeszcze siłę na te liście???
ja choćbym wybierałam nie wiem ile to i tak gdzieś się zagnieżdżą więc jakoś teraz sobie daruję... kiedyś chyba poproszę sąsiadów żeby przyszli i sobie zabrali liście ze swojego ukochanego dębu
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
kasja83 07:29, 11 kwi 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Kasia_CS napisał(a)


A nie wybierałaś na podstawie jakiejs fotki? Ja pisałam do różnych szkolek i mi wysyłali przykladowe drzewka z placu W koncu wypadło na zakup pod nosem, bo choc mniej dorodny to prawie 3 razy tanszy i z rozpędu wzielismy 2 sztuki.

Ja kupowałam w zeszłym roku na allegro-widzę, że ładnie startują.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
DorKa 07:41, 11 kwi 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Ja też od groma jeszcze liści na rabatach mam ale już ich nie zbieram. Jak wszystko posadzę to korą przykryję No nie da się, choćbym nie wiem jak chciała wszystkiego samemu na 100% zrobić. Doba za krótka , rąk za mało a Ty do tego jeszcze arbuza dźwigasz Piękna wiosna u Ciebie.
____________________
Dorka Zakręcony ogród
asiak 07:58, 11 kwi 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Kasiu, ja kanny też mam pierwszy rok i też miałam problem, gdzie góra, gdzie dół hihihi
Jedną to wsadziłam w poziomie, bo nie miałam pojęcia z którego końca zacznie rosnąć
Ja swoje potraktuję jako jednoroczne, bo nie mam gdzie trzymać
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies