Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Pokaż wątki Pokaż posty

Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

wiklasia 11:19, 28 wrz 2016


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Makusia napisał(a)


Wiklasia ja nie mam niezadowolonych klientów


Naprawdę napisałam coś o niezadowolonych klientach? Ekhm...
Ja oczywiście miałam na myśli zzieleniałą z zazdrości jakąś konkurencyjną kancelarię, która chce zdominować lokalny rynek i zniszczyć dobrze prosperujących radców prawnych
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
wiklasia 11:22, 28 wrz 2016


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
iwka napisał(a)
Więcej brzóz ładniej, ale ja chyba też bym dała trzy, z wiekiem będzie tam susza straszna jak korzenie brzóz się rozrosną. Chociaż dwie dużej różnicy chyba nie robi Mam na razie jedną więc sie nie znam

To co piszesz jest moim ulubionym zestawem, brzozy, kulki, rozchodniki no i trawki, może jakieś rozplenice jeszcze. Lawendę też można dać.

Ja jestem zaaaaaaaa


Ja jestem za wszystkim wyżej wymienionym oprócz lawendy. Tej bym dała osobną arenę coby mogła się pysznić ile wlezie. I dla niej inne koleżanki.
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Makusia 11:31, 28 wrz 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
iwka napisał(a)
Więcej brzóz ładniej, ale ja chyba też bym dała trzy, z wiekiem będzie tam susza straszna jak korzenie brzóz się rozrosną. Chociaż dwie dużej różnicy chyba nie robi Mam na razie jedną więc sie nie znam

To co piszesz jest moim ulubionym zestawem, brzozy, kulki, rozchodniki no i trawki, może jakieś rozplenice jeszcze. Lawendę też można dać.

Ja jestem zaaaaaaaa


Iwi a jakie rozplenice są takie hardcore, co wytrzymają zimę i ze mną dadzą radę? Ładne są zwłaszcza, jak kwitną, ale na odmianach zupełnie się nie znam..
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 11:32, 28 wrz 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
wiklasia napisał(a)


Ja jestem za wszystkim wyżej wymienionym oprócz lawendy. Tej bym dała osobną arenę coby mogła się pysznić ile wlezie. I dla niej inne koleżanki.


Wiem, wiem, żeś Ty przeciwniczka lawendy na półce
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
iwka 11:40, 28 wrz 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Makusia napisał(a)


Iwi a jakie rozplenice są takie hardcore, co wytrzymają zimę i ze mną dadzą radę? Ładne są zwłaszcza, jak kwitną, ale na odmianach zupełnie się nie znam..
kurcze, się i ja nie znam ale "u ludzi" rosną i to w brzozach

ja mam hameln i little boy. Wiosną stracha miałam bo późno startowały, no ale w końcu ruszyły. ML z kolei mi padł. Zachwalaną ostatnio jest rozplenica Gelbstiel i z mniejszych Little Bunny ale to miniaturka. No i rozplenice potrzebują trochę wilgoci
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Dominika11 11:40, 28 wrz 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
a mi sie podoba pomysł Żabki naszej bedzie cacy
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Monka 19:51, 28 wrz 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
Dominika11 napisał(a)
a mi sie podoba pomysł Żabki naszej bedzie cacy


i mnie też się ten pomysł podoba
____________________
Monika ogród i co dalej
anna_t 19:55, 28 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Makusia napisał(a)


Raczej nie sądzę- raczej bardziej ciepłe miejsce na mnie czeka

jakaś tropikalna wyspa to ja tez tam chcę..jakiś pan diabełek też moze tam być
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 19:59, 28 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
zobacz sobie jeszcze smialki Marta, bardzo ładne i zimują podobno bez problemu. tez mają takie falujace kwiatostany jak rozplenice.
a moze seslerie? szybko ruszają i mniej wody potrzebują niz rozplenice
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
lindsay80 21:01, 28 wrz 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Makusia napisał(a)
Półka


Hej,
przychodze w sprawie rabaty brzozowej czy to tu one by miały być?

Opierając się na swoim doświadczeniu ja bym tu dała 3 szt, ewentualnie w jednym miejscu dwie do jednego dołka, czyli w sumie 4 szt.
A reszta planowanych nasadzeń mi się podoba
____________________
Tu ma być ogród :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies