Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Pokaż wątki Pokaż posty

Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Makusia 13:38, 30 wrz 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
AniMa napisał(a)

Tak zgadza się a Ty myślisz, że dlaczego mam lekki pośpiech w robieniu porządku na ogrodzie...? Bo wszystkie restauracje, bary i knajpy zajęte...
Choć mam jeszcze 1 do sprawdzenia (głośno myślę?)


No może w Trzebnicy...optymistko U nas- o zgrozo- zajęte wszystko na najbliższe dwa lata do przodu. Przy mojej dezorientacji w tym temacie i podejściu "na Komunię??? Ja rozumiem na wesele, ale na Komunię już lokalu szukać???" wybawiło nas to, że Komunia wypada w środę, więc mogliśmy przebierać w lokalach
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
AniMa 13:43, 30 wrz 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Kobito ja o Trzebnicy mówię...i okolicach już też....nawet dalszych. Poza tym aż tak dużego wyboru nie ma
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Makusia 13:48, 30 wrz 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Toszka napisał(a)


Odejmij na dwóch bokach po 1-1,30m (minimum) na cisa (w tym jest dojście do strzyżenia). Rabata robi się mniejsza o wiele


No widzisz- takie konkrety, to ja lubię
Powiem Ci, że AniaCh (ta werbenowa wichrzycielka!) organizuje baccatę za ok. 3 zł. z gołym korzeniem, ponoć bardzo przyzwoite roślinki. Plan strategiczny opracowuje razem z Renią ze Szmaragdowego. Jest szansa po 15 X na sporą ilość bogactwa cisowego

Ja natomiast jutro mam dostawę goowna- przyczepka "z kopką" Uczynię z warzywnika składowisko zimowe
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Dominika11 13:50, 30 wrz 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
no qurcze - tu qpy, cisy, AniaCh wichrzycielka, Renia i konszachty - już się chyba pogubiłam w tym wszystkim - poczekam na efekty
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
BKosimkArt 14:05, 30 wrz 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Ja też mam komunię dziecka, robię w domu bo też sale zajęte
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Makusia 14:07, 30 wrz 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
BKosimkArt napisał(a)
Ja też mam komunię dziecka, robię w domu bo też sale zajęte


Wariactwo zupełne z tymi salami! Przecież te Dzieci mają po 8-9 lat i już sale, menu, wystrój o prezentach nie wspomnę. Zapewne tez siłą rzeczy zostanę w to wszystko wciągnięta, ale póki co żyję złudzeniami, że będzie spokojnie i rodzinnie bez "wyścigów".
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Toszka 14:10, 30 wrz 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Widziałyście u Skuli w wątku jak można imprezę w ogrodzie zrobić?
Dla mnie bomba!!!

(patrzcie od tyłu wątku)
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Makusia 14:12, 30 wrz 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Toszka- jam za leniwa na gotowanie, podawanie, sprzątanie Zdecydowanie zbyt leniwa
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
AnnaCh 14:14, 30 wrz 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Napisałam Ci priv Nie taka prosta sprawa z tynmi cisami
Ja wichrzycielką? No co Ty? Dziś od rana coś, w pracy mi informatyk od rana mówi, że jeżdżę jak pirat, nie jak typowa kobieta (mijałam go kilka razy ), mail ciekawy z ministerstwa przyszedł, a później drugi, jeszcze lepszy, a teraz się dowiaduję, że ja wichrzycielką
____________________
Ania - Malutki pod lasem
BKosimkArt 14:14, 30 wrz 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
No i ja właśnie w ogrodzie zrobię. Będzie namiot i natura w okół i żadne tam cuda na prezenty. Rower i kasa ewentualnie.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies