Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Pokaż wątki Pokaż posty

Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

anna_t 14:14, 30 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Makusia napisał(a)


No widzisz- takie konkrety, to ja lubię
Powiem Ci, że AniaCh (ta werbenowa wichrzycielka!) organizuje baccatę za ok. 3 zł. z gołym korzeniem, ponoć bardzo przyzwoite roślinki. Plan strategiczny opracowuje razem z Renią ze Szmaragdowego. Jest szansa po 15 X na sporą ilość bogactwa cisowego

Ja natomiast jutro mam dostawę goowna- przyczepka "z kopką" Uczynię z warzywnika składowisko zimowe

a wiesz jakie wysokie sadzonkiw tej cenie? bo ja też dużo bym wzięła
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Dominika11 14:15, 30 wrz 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
BKosimkArt napisał(a)
Ja też mam komunię dziecka, robię w domu bo też sale zajęte
ja też robiłam w domu i wszyscy zadowoleni
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
AnnaCh 14:16, 30 wrz 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
P.S. Komunię robiłam w domu, miałam tylko panie wynajęte do gotowania i podoawania
____________________
Ania - Malutki pod lasem
asiak 14:27, 30 wrz 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
AnnaCh napisał(a)
P.S. Komunię robiłam w domu, miałam tylko panie wynajęte do gotowania i podoawania


Takie rozwiązanie mi się podoba
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Toszka 18:21, 30 wrz 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Makusia napisał(a)
Toszka- jam za leniwa na gotowanie, podawanie, sprzątanie Zdecydowanie zbyt leniwa


Katering zamawiasz.
Poczytaj jak to zorganizować
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
bdan 21:14, 30 wrz 2016


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Makusia napisał(a)


Danusiu chodzi mi o inspirację z brzozami Wciąż nie zdecydowałam z czym połączyć brzozy, i czy u mnie powinno ich być 3 sztuki, czy 5 sztuk (ale już skłaniam się ku 3 szt.). Moja rabata "półka" ma ok. 30 m kw. i wymiary 10 m na 6,2 m na ok. 11 m.


Zmierzam do tego, że bardzo chętnie zobaczę obie Twoje rabaty z brzozami


Tu w poście z 30 lipca sa moje brzozy

http://www.ogrodowisko.pl/watek/4818-moj-skromny-ogrod?page=391
Marzenaka 21:34, 30 wrz 2016


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Ja też mam komunię syna w maju. I robimy w domu. Ja akurat z tych co lubią przygotowywać wszystko na przyjęcie gości. Lubię piec, nawet tort nie byłby dla mnie problemem. Jedynie kłopot z obiadem no bo wszyscy do kościoła, i problem na przykład z ziemniakami... Żeby świeże były. Więc rozważam zamówienie obiadu-cateringu. Ale pewnie w ostateczności sama wszystko sobie zrobię. Lubię to. Dlatego też w ogrodzie z pewnymi rzeczami trzeba się pospieszyć żeby na wiosnę względnie było.
____________________
Ogród Marzeny
Makusia 21:58, 30 wrz 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Toszka napisał(a)


Katering zamawiasz.
Poczytaj jak to zorganizować


No....przeczytałam...osłupiałam....może powinnam się zgłosić do Skuli z prośba o organizację? Fenomenalnie! Wygląda to rzeczywiście świetnie, ale: mój ogród nie dorasta jeszcze do kandydowania na plener dla jakiejkolwiek uroczystości poza kiełbaskami z grilla i piwem Ja organizacyjnie nie czuję się na siłach, a przede wszystkim zbyt jestem leniwa i lękliwa- o deszcz, o zimno (3 maja), o psa, o 1000 rzeczy
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 22:02, 30 wrz 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
anna_t napisał(a)

a wiesz jakie wysokie sadzonkiw tej cenie? bo ja też dużo bym wzięła


Aniu w tej sprawie odsyłam do AniCh
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 22:03, 30 wrz 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
bdan napisał(a)


Tu w poście z 30 lipca sa moje brzozy

http://www.ogrodowisko.pl/watek/4818-moj-skromny-ogrod?page=391


Dziękuję Danusiu- pięknie na obu rabatach. Widzę jakieś miskanty (nie rozróżniam jeszcze), rozchodniki, werbenę no i multum jeżówek
Co przegapiłam?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies