Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Eksperyment ogrodowy Beaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Eksperyment ogrodowy Beaty

Alicja169 17:07, 13 kwi 2015


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Beatko, te przepiękne kule - gdzie się takie kupuje?
Pozdrawiam, będę zaglądać

(przepraszam zdublowałam, więc część wykasowałam)
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
BEATA_S 20:46, 13 kwi 2015


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Milka napisał(a)
Witaj po przerwie adaptacja brzmi ciekawie, ale wiadomo ile pracy i problemów do rozwiązania, może cosik pokażesz? ogród juz wiosenny i pięknie kwitnie

Irenko czy ja wiem czy ciekawie To się jeszcze zobaczy Narazie nie mam się czym chwalić, biało i głucho wszędzie
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
BEATA_S 20:52, 13 kwi 2015


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Alicja169 napisał(a)
Beatko, te przepiękne kule - gdzie się takie kupuje?
Pozdrawiam, będę zaglądać

(przepraszam zdublowałam, więc część wykasowałam)


Alicjo witaj
Doskonale wiem o czym piszesz, mam to samo Pogubiłam się w ogrodach, zaglądam tylko do znajomych z braku czasu. Baaardzo bym chciała być na bieżąco - jak kiedyś, ale to raczej niemożliwe.

Te czarne kule kupiłam w Norwegii, ale widziałam kiedyś podobne w OBI. Zerknij tam...

Pozdrawiam i dziękuję za miłe słowa
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
makkasia 10:11, 14 kwi 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Beatko ja cały czas u Ciebie jestem ale jest ciofaj, ciofaj ...ja z tych co muszą przeczytać zanim napiszom nie mniej fochaj sie na mnie
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
BEATA_S 10:18, 14 kwi 2015


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
makkasia napisał(a)
Beatko ja cały czas u Ciebie jestem ale jest ciofaj, ciofaj ...ja z tych co muszą przeczytać zanim napiszom nie mniej fochaj sie na mnie


Nie focham , nie focham, mam tak samo
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
makkasia 11:00, 14 kwi 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Więc tak werbena zwaliła mnie z nóg. a werbena z trzmieliną dobiła
Mnie czeka też kilka ostrych przeróbek w domu nawet nie chce mi się o tym myśleć.
Oddalam je na sezon zimowy

____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
makkasia 23:32, 15 kwi 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
co tutaj taka cisza ?
macham
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
BASIA8 13:51, 22 kwi 2015


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Witaj Beatko szybciutko przybiegłam do Twojego wątku co by brzozy himalajskie zobaczyć - będę zaglądała i czekała cierpliwie na zdjęcia. Gdybyś mogła polecić mi jakieś forum wnętrzarskie to byłabym Ci bardzo wdzięczna. Chętnie bym coś podpatrzyła z adaptacji wnętrz Pozdrawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BEATA_S 14:07, 22 kwi 2015


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Basiu nie zrobiłam fotki brzózek, ale dzisiaj pstryknę. Na razie ich nie będę sadziła, bo kupiłam 2 sztuki (tyle było) a potrzebuję albo 3 albo 5. Wstrzymam się więc z sadzeniem, bo obawiam się , że mogę już takich samych nie dokupić. Znając życie będą albo większe albo dużo mniejsze, a chcę jakoś sensownie je rozmieścić
Fora wnętrzarskie... Nie wiem czego szukasz i jaki styl lubisz
Ja opieram się na pinterest, murator, gazeta.pl, deccoria lub googlam to, czego aktualnie potrzebuję.
Mam tez na Fb zakładki Homebook i inne (już nie pamiętam) i oni codziennie pokazują jakieś wnętrza. Dzięki tym portalom zdałam sobie sprawę jakie błędy popełniłam i staram się ich unikać teraz
To dla mnie coś takiego jak portal ogrodowisko dla ogrodu Stajesz i wiesz Ha haha
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
BASIA8 08:59, 23 kwi 2015


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
BEATA_S napisał(a)
Basiu nie zrobiłam fotki brzózek, ale dzisiaj pstryknę. Na razie ich nie będę sadziła, bo kupiłam 2 sztuki (tyle było) a potrzebuję albo 3 albo 5. Wstrzymam się więc z sadzeniem, bo obawiam się , że mogę już takich samych nie dokupić. Znając życie będą albo większe albo dużo mniejsze, a chcę jakoś sensownie je rozmieścić
Fora wnętrzarskie... Nie wiem czego szukasz i jaki styl lubisz
Ja opieram się na pinterest, murator, gazeta.pl, deccoria lub googlam to, czego aktualnie potrzebuję.
Mam tez na Fb zakładki Homebook i inne (już nie pamiętam) i oni codziennie pokazują jakieś wnętrza. Dzięki tym portalom zdałam sobie sprawę jakie błędy popełniłam i staram się ich unikać teraz
To dla mnie coś takiego jak portal ogrodowisko dla ogrodu Stajesz i wiesz Ha haha


Dzięki Beatko za informacje - Ja też w goglach, muratorze szukam jakiś inspiracji.Wczoraj wieczorem miała być dostawa na Żeromskiego roślinek - dziś będę dzwoniła bo chciałam sobie 2 magnolie kupić: Susan i Genie - jeśli będą to po pracy na pewno tam podjedziemy.
Pozdrawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies