Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zielonej... trawce :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zielonej... trawce :)

malkul 19:07, 23 sty 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Wiosną jeszcze troszkę daleko a ja ciekawa jestem jej u Ciebie. Hihi
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
AngelikaX 19:33, 23 sty 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Ja też Gosiu tulipanów sporo dosadziłam więc czekam na efekt WOW - mam nadzieje, że widok mnie zadowoli
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 19:34, 23 sty 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Filemon24 napisał(a)
Mój ogród wymaga jeszcze dużo pracy rabaty mam ogromne i wszystko robię sama w dodatku rok temu nabawiłam się kontuzji.... wszystko z przepracowania.
Masz racje podobają nam się podobne rzeczy



No widzisz w podejściu do ogrodu też dostrzegam podobieństwo też jestem taka Zosia-Samosia, eM nawet kosiarki się nie tykał, bo wolałam wszystko sama - poza tym nie byłoby po mojemu problem był w końcówce ciąży kiedy jemu przypadło koszenie trawy, bo ktoś to musiał zrobić - serce mi krwawiło jak wszystkie drzewka były jego (nie mieliśmy wtedy wydzielonych rabat tylko kilka iglaków i liściastych w trawniku).
I w sumie już miesiąc po porodzie siedziałam w ogrodzie i wymieniałam korę na żwirek wzdłuż płotu w szmaragdach - kręgosłup mi siadł (to zapewne też zasługa ciąży a wcześniej pracy siedzącej) ). Dziś jestem "mądrzejsza" zdrowie najważniejsze, do cięższych prac "zapraszam" eMa

Ps. Nie znam Twojego powodu usunięcia wątku, ale nie korci Cię aby znów założyć? Niedawno przeglądałam swoją galerię ogrodową z przed 2-3 lat, na codzień nie dostrzega się jak wszystko dorosło, za kolejne 2-3 lata fajnie będzie wrócić do dzisiaj
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 19:37, 23 sty 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
kasja83 napisał(a)
Hej.Zaglądam do Ciebie i macham



Hej, odmachuje - miło, że zaglądasz na kilka dni przepadłam na pintereście poszukując "tego czegoś" na koniec mojej ścieżki - poszukiwania owocne - teraz eMa będę molestować
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Makao_J 19:53, 23 sty 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Podglądam i podczytuję. Macham
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
AngelikaX 19:58, 23 sty 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Hej Aniu macham także lecę do Ciebie - czytałam ostatnio, że w szale zakupowym warzywnym jesteś idę nadrobić zaległości
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Filemon24 21:34, 23 sty 2017


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
Robię zdjęcia wszystko mam udokumentowane. Też nie mam już zamiaru się tak zawzinać na robotę bo później same problemy z tego wynikają
Ostatnio pokazywałam twój ogród narzeczonemu jako przykład przepięknego trawnika i że u siebie jak będziemy mieli nowy ogród to położymy trawnik z rolki
____________________
ren133 21:40, 23 sty 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
AngelikaX napisał(a)



Hej, odmachuje - miło, że zaglądasz na kilka dni przepadłam na pintereście poszukując "tego czegoś" na koniec mojej ścieżki - poszukiwania owocne - teraz eMa będę molestować



Czyli?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
katel 00:00, 24 sty 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
AngelikaX napisał(a)
Cena spoko , ale tak jak piszesz kupując z neta ( zresztą nie tylko) można się bardzo naciąć - na foto zawsze takie mega wypasione - osobiście rozbawiają mnie zdjęcia róż poprawionych graficznie, gdzie na zasadzie kopiuj-wklej "dorabia się" kwiatki
co do kolorów to także zdecydowanie wolę pastele czerwonego też nie trawie w ogrodzie jak dla mnie za bardzo dominuje.
Założyłam sobie trzymać się kolorystyki roślin kwitnących - biel-róż-fiolet ( w różnych odcieniach). Na razie daję radę i nie obiegam od tych założeń

Ps. Szkoda, że skasowałaś - z chęcią bym lukneła - wydaję mi się, że mamy podobny gust

Ja często kupuję z netu i warto u sprawdzonych osób kupować bo inaczej różnie może być. Nigdy nie kupuję roślin szczepionych na wysokim pniu, bo jak się w szkółkach napatrzę na te krzywe pieńki to już mi się odechciewa
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
MirellaB 07:22, 24 sty 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Zaglądam i macham
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies