Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zielonej... trawce :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zielonej... trawce :)

Filemon24 16:09, 18 sty 2017


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
W tamtym roku mi ładnie przezimowała pienna a u mnie to na prawdę zimno bo już prawie Mazury. Przesadziłam ją jednak do doniczki co by nie ryzykować ta co przezimowała to Wiliam-Shakespeare a drugą kupiłam wiosną tamtego roku i mam chwilowe zaćmienie umysłu bo nie pamiętam nazwy trochę mi przychorowały ale ogólnie jakoś nie żałuje że mam
____________________
AngelikaX 19:22, 18 sty 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Dziękuje za info - Piękny intensywny kolor ma ta Wiliam-Shakeseare ja zdecydowałabym się jak już na białą, na tej rabacie mam dużo zieleni (ściółkowanej korą) chciałabym ja rozjaśnić.

Ps. A jak to się stało, że nie masz swojego wątku? Chętnie obejrzałabym Twój ogród
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 19:25, 18 sty 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Bawić się w przyginanie nie chce, w sumie to tak jak piszecie dziewczyny drogie nie są więc nawet jeśli nie przezimuje wielkiej tragedii nie będzie - sprawa do przemyślenia - choć nie ukrywam, że bliżej mi do hortensji niż róż
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 19:26, 18 sty 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
katel napisał(a)
zaraz u siebie wrzucę letnie wspominki na 146 stronie.


Lecę popodziwiać
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
kasia_c 21:22, 20 sty 2017

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
Witam się, podziwiam i na jednej ze stron przeczytałam że masz kontakt do tanich i ładnych kulek na pniu. Podeślesz na priv? Ogród zachwyca
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
Filemon24 07:31, 21 sty 2017


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
Kupując tą William myślałam że będzie o wiele jaśniejsza bo tak na zdjęciu wyglądała ja fanką purpur nie jestem a czerwony działa na mnie jak płachta na byka Dałam za nią 25 zł więc cena na prawdę niska.
Miałam kiedyś swój wątek ale skasowałam...........
____________________
AngelikaX 11:49, 23 sty 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Cena spoko , ale tak jak piszesz kupując z neta ( zresztą nie tylko) można się bardzo naciąć - na foto zawsze takie mega wypasione - osobiście rozbawiają mnie zdjęcia róż poprawionych graficznie, gdzie na zasadzie kopiuj-wklej "dorabia się" kwiatki
co do kolorów to także zdecydowanie wolę pastele czerwonego też nie trawie w ogrodzie jak dla mnie za bardzo dominuje.
Założyłam sobie trzymać się kolorystyki roślin kwitnących - biel-róż-fiolet ( w różnych odcieniach). Na razie daję radę i nie obiegam od tych założeń

Ps. Szkoda, że skasowałaś - z chęcią bym lukneła - wydaję mi się, że mamy podobny gust
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 11:49, 23 sty 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
kasia_c napisał(a)
Witam się, podziwiam i na jednej ze stron przeczytałam że masz kontakt do tanich i ładnych kulek na pniu. Podeślesz na priv? Ogród zachwyca


Witaj Kasiu, poszło na priv - sorki za opóźnienie
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
kasja83 15:02, 23 sty 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Hej.Zaglądam do Ciebie i macham
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Filemon24 16:56, 23 sty 2017


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
Mój ogród wymaga jeszcze dużo pracy rabaty mam ogromne i wszystko robię sama w dodatku rok temu nabawiłam się kontuzji.... wszystko z przepracowania.
Masz racje podobają nam się podobne rzeczy
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies