Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród na 300 metrach kwadratowych

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na 300 metrach kwadratowych

marzena 20:19, 03 paź 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
witaj, ta fotka w niebiesko-szarej tonacji bardzo ładna
____________________
marzena O....!
magnolia 21:01, 03 paź 2012


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
magiczne, cudne...
____________________
Przetacznik 21:54, 03 paź 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544





Ewo toż to dzika Kanada! jeszcze tylko łeb łosia powinien gdzieniegdzie majaczyć, piękne zdjęcie!
____________________
ewalm 00:24, 04 paź 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
EwaG napisał(a)
Na planie pierwszym korony drzew, w których zieleń wkrada się nocami stare złoto i purpura. Na nieco dalszym snuje się między koronami mgła. Mgła, a może dym z pobliskich działek. A plan ostatni: z lekka poszarzała w zmierzchu, oddalona i nierealna współczesna arena cyrkowa.

Widok z okna na mój Central Park.



I miejskie "farmy".



Ewo, piękne zdjęcia. Nie masz pojęcia jakbym chciała być w Warszawie.
Nie mam tam tak pięknego widoku z okien jak Ty, ale to moje ukochane miasto.
____________________
Ogródek na trzy lata
EwaG 22:00, 06 paź 2012


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
Fajnie, że się wam te zdjęcia podobają. Mam ich całe cykle, ale to chyba byłoby zbyt monotonne.
Mój grujecznik zrzucił już liście. Zdaje mię, że te kilka co pozostały na drzewie są różowe. Opadłe pachną lekko herbatnikami.
____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
Przetacznik 22:10, 06 paź 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
EwaG napisał(a)
Fajnie, że się wam te zdjęcia podobają. Mam ich całe cykle, ale to chyba byłoby zbyt monotonne.
Mój grujecznik zrzucił już liście. Zdaje mię, że te kilka co pozostały na drzewie są różowe. Opadłe pachną lekko herbatnikami.


co do monotonii to gdybyś dała nam to ocenić.... ; )

A co do grujecznika pytanie... jakimi herbatnikami? Bebe z karbowanym ząbkiem? To musi być przyjemne...
____________________
malwes 22:18, 06 paź 2012


Dołączył: 25 sie 2011
Posty: 1201
Ewunia, przeczytałam wątek od początku na spokojnie cały, bo zaglądałam tu wcześniej tak "wyrywkowo". Masz piękne, klimatyczne miejsce.
Te ostatnie dwa ujęcia widoku wspaniałe, świetne kadrowanie, dobre światło, mgły zrobiły swoje....

Co do grujecznika, mój jeszcze ma, ale też nie wszystkie.
Nie macie takiego wrażenia, że w tym roku wszystko jakoś szybciej niż zwykle zrzuca liście?
____________________
Pozdrawiam Gosia - zapraszam do nowo założonego ogródka tutaj Malwesowy ogródek a dla wytrwałych historia powstawania: Projekt i tworzenie
ewalm 00:46, 07 paź 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
Przetacznik napisał(a)

Fajnie, że się wam te zdjęcia podobają. Mam ich całe cykle, ale to chyba byłoby zbyt monotonne.
Mój grujecznik zrzucił już liście. Zdaje mię, że te kilka co pozostały na drzewie są różowe. Opadłe pachną lekko herbatnikami.


co do monotonii to gdybyś dała nam to ocenić.... ; )

A co do grujecznika pytanie... jakimi herbatnikami? Bebe z karbowanym ząbkiem? To musi być przyjemne...


a to nie powinny być pierniki - zgodnie z teorią?
ale może akurat TEN grujecznik to grujecznik herbatnikowy
____________________
Ogródek na trzy lata
EwaG 18:48, 07 paź 2012


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
Przetacznik napisał(aA co do grujecznika pytanie... jakimi herbatnikami? Bebe z karbowanym ząbkiem? To musi być przyjemne...


Tak, tymi. Z pewną korzenna nutą w tle.
____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
EwaG 18:51, 07 paź 2012


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
malwes napisał(a)
Ewunia, przeczytałam wątek od początku na spokojnie cały, bo zaglądałam tu wcześniej tak "wyrywkowo". Masz piękne, klimatyczne miejsce.
Te ostatnie dwa ujęcia widoku wspaniałe, świetne kadrowanie, dobre światło, mgły zrobiły swoje....

Co do grujecznika, mój jeszcze ma, ale też nie wszystkie.
Nie macie takiego wrażenia, że w tym roku wszystko jakoś szybciej niż zwykle zrzuca liście?

Rzeczzywiście, w tym roku jakoś jesień szybciej zdziera z siebie sukienkę. A może tak jak zwykle, tylko w zeszłym roku nas rozpieściła, bo liście były aż do listopada.
____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies