Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Agam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Agam

Jagodaa 08:19, 16 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Ja przez przypadek zrobiłam sadzonki Obsidian, bo gdy usuwałam kwaity, kilka oderwało się z liśćmi. Korzonków wcale nie było, ale chyba ukorzeniły się w ziemi, bo listki ładne i zdrowe i coś tam z środka puszcza. Planu na nie żadnego, ale szkoda było wyrzucić .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 08:19, 16 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
agam napisał(a)

Oj pasowałaby u Ciebie w tych ML lub AM .


Też sobie tak pomyślałam .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
agam 08:36, 16 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Ja dzielę na potęgę. Po pierwsze że w sklepach nie ma kompletnie nic, po drugie kasy brak . Wczoraj wyliczyłam że na same książki dla bliźniaków muszę wydać 800zł , a reszta? .

Chciałam kupić żurawki "Caramel" i "Southern Comfort" i udało się zamówić w jednym sklepie 4 Caramel i 1 comfort, a w drugim dzwonili wczoraj że przepraszają ale nie mają na stanie tego co kupiłam (1 caramel i 4 comfort ) i czy mogą być jakieś inne. Oczywiście powiedziałam że zależy mi właśnie na tych i żeby wycofali zamówienie, ale sprzedający powiedział że wykopie mi duże rozrośnięte sadzonki które rosną koło ich sklepu . Zobaczymy co przyślą.
Kupiłam jeszcze małego ambrowca, przyszedł taki tyci i jeszcze ogołociłam go z dolnych liści, marnie wygląda, ale wyprowadzę go na porządne drzewo .
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 08:37, 16 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
A i z moich obserwacji wynika że żurawka wsadzona bez korzeni do ziemi i bez ukorzeniacza potrzebuje około 2 miesięcy żeby ruszyć z kopyta.
____________________
Aga i Ogródek Agam
Jagodaa 08:40, 16 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
oooo, to ja ambrowca nigdzie nie widziałam, pochwal się .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
agam 08:42, 16 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
No to jeszcze napiszę że mam 3 "Piccolino" . Siostra w Rzeszowie nabyła u Pana Bylinowego .

Pozatym wczoraj wieczorem zaczęłąm wyrównywać moje kanciki, trochę wyobraźnia zaszwankowała i wyszły większe fale niz zamierzałam. Załamka.
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 08:43, 16 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Jagodaa napisał(a)
oooo, to ja ambrowca nigdzie nie widziałam, pochwal się .


Bo ambrowiec to świerzy zakup, wczoraj posadzony . Szału ni ma .
____________________
Aga i Ogródek Agam
dorciabe 09:24, 16 lip 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
agam napisał(a)
No to jeszcze napiszę że mam 3 "Piccolino" . Siostra w Rzeszowie nabyła u Pana Bylinowego .

Pozatym wczoraj wieczorem zaczęłąm wyrównywać moje kanciki, trochę wyobraźnia zaszwankowała i wyszły większe fale niz zamierzałam. Załamka.


Coraz bardziej nakręcam sie na Piccolino, ładniutkie są i małe, a to dla mnie najważniesze
pewnie te fale nie takie złe
pozdrawiam
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
agam 09:47, 16 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
dorciabe napisał(a)


Coraz bardziej nakręcam sie na Piccolino, ładniutkie są i małe, a to dla mnie najważniesze
pewnie te fale nie takie złe
pozdrawiam

Jeśli myśli się nad wyprostowaniem rabat, a pogłębia się fale to cóś nie tak .
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 09:53, 16 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Jagodaa napisał(a)
Ja przez przypadek zrobiłam sadzonki Obsidian, bo gdy usuwałam kwaity, kilka oderwało się z liśćmi. Korzonków wcale nie było, ale chyba ukorzeniły się w ziemi, bo listki ładne i zdrowe i coś tam z środka puszcza. Planu na nie żadnego, ale szkoda było wyrzucić .


Miejsce na żurawki zawsze się znajdzie, zwłaszcza na odmiany polecane przez Szefową . Niedawno zrozumiałam żeby nie stosować zamienników kolorystycznych do tych szczególnie polecanych.
____________________
Aga i Ogródek Agam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies