Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miniaturowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Miniaturowy ogródek

noemi 10:02, 02 mar 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Ja też poznałam od razu , po pierwsze po gatunkach roślin , po drugie po charakterze pisma Szefowej, po trzecie .... no po prostu przeczucie ...ale nie wiedziałam, że to test ...
____________________
ogród magdalenka
Wieloszka 11:12, 02 mar 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
GabiK, właśnie doczytałam w wątku u Any, że Ty też masz zaprojektowaną ścianę wodną. Cofam się stron parę, bo jakoś przeoczyłam brudnopisik projektu (ileż ja bym dała za chociaż taki brudnopisik...) i rzeczywiście - jest!!!! Nie wiem tylko dlaczego taka tajemnicza jesteś i nie chcesz nam pokazać ani projekciku, ani ściany wodnej... . Takie cudeńka będziesz miała, to podziel się z nami, plissss .
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
GabiK 11:45, 02 mar 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Już się ujawniam i chwalę.

Oto gotowy projekt:



Obcięłam tak, żeby było jak najwięcej widać.

____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
GabiK 11:48, 02 mar 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Widoku na ścianę wodną niestety nie mam. Trzeba będzie poczekać na realizację. Tyle, że też pewnie nie w tym roku. kosztowne te ściany.

Mam rysunki dwóch innych reprezentacyjnych miejsc.


Widok na stożek przy tarasie od strony ogrodu:




Otoczenie ławeczki:

____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Wieloszka 11:49, 02 mar 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
No wreszcie . Cudeńko i jeszcze z takimi prostymi liniami jak lubię!!! Choć małe powierzchniowo, to jednak wielkie źródło inspiracji dla mnie!!!
Przyjrzałam się dokładniej - i ściana wodna i lustro i ławeczka - wszystko się zmieściło i jak zakomponowane!!! Miodzio - moim achom i ochom chyba nie będzie końca
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Pszczelarnia 11:51, 02 mar 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Piękne malunki! I ja się nie mogę doczekać.

Gabik, sobie i nam dawkujesz emocje.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
noemi 12:11, 02 mar 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Śliczne rysunki ja mam już przeanalizowany cały projekt jeszcze z brudnopisiku ...bardzo mi się podoba , nawet nie goniłabym tak z realizacja, oczywiście w ramach mozliwości finansowych...ale jest pewność, że efekt będzie cudny

Gabi proszę Cię jak coś się dowiesz na temat tej ramy do lustra, to daj mi znać..bo ja nie mam pojęcia gdzie u mnie by mogło być lustro, ale to nie ważne ...muszę ję gdzieś wkomponować...kiedyś...
____________________
ogród magdalenka
kraania 12:44, 02 mar 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Ale świetnie się zapowiada! To będzie sliczny ogród i mam nadzieję, że zobaczę go kiedyś na żywo .
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
Milka 12:47, 02 mar 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ojej, ale tu się będzie działo

dobrze, że wiem, będę podglądać, oby przez to mój mąż nie zbankrutował, tfu, tfu..
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
zbigniew_gazda 12:52, 02 mar 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Gabik wielkie dzięki. Jaki wyraźny projekcik . Cudo!!!! Też się zainspiruję do tej mojej długiej rabatki. Życzę Ci powodzenia i szybkiej realizacji .
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies