Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miniaturowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Miniaturowy ogródek

Gardenarium 13:10, 02 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
noemi napisał(a)
Ja też poznałam od razu , po pierwsze po gatunkach roślin , po drugie po charakterze pisma Szefowej, po trzecie .... no po prostu przeczucie ...ale nie wiedziałam, że to test ...


Po charakterze pisma to nie patrzcie, bo możecie się pomylić.hehe. Trzeba by było grafologa zatrudnić. Styl ogrodu się liczy
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:12, 02 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
noemi napisał(a)

Gabi proszę Cię jak coś się dowiesz na temat tej ramy do lustra, to daj mi znać..bo ja nie mam pojęcia gdzie u mnie by mogło być lustro, ale to nie ważne ...muszę ję gdzieś wkomponować...kiedyś...


Jak się uda, to lustro będziemy montować. Trzeba coś zbudować dla zamontowania
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:15, 02 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jeszcze wkleję tak:


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
noemi 19:31, 02 mar 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Gardenarium napisał(a)

Ja też poznałam od razu , po pierwsze po gatunkach roślin , po drugie po charakterze pisma Szefowej, po trzecie .... no po prostu przeczucie ...ale nie wiedziałam, że to test ...


Po charakterze pisma to nie patrzcie, bo możecie się pomylić.hehe. Trzeba by było grafologa zatrudnić. Styl ogrodu się liczy


Co do stylu to jest wiadomy Danusiu super projekt i inspiracja dla małych ogródków ...
____________________
ogród magdalenka
noemi 19:33, 02 mar 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Gardenarium napisał(a)


Gabi proszę Cię jak coś się dowiesz na temat tej ramy do lustra, to daj mi znać..bo ja nie mam pojęcia gdzie u mnie by mogło być lustro, ale to nie ważne ...muszę ję gdzieś wkomponować...kiedyś...


Jak się uda, to lustro będziemy montować. Trzeba coś zbudować dla zamontowania


To będę podglądać...
____________________
ogród magdalenka
kaisog1 20:17, 02 mar 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
GabiK napisał(a)
Danusia mnie zdemaskowała.
To był teścik- byłam ciekawa,czy rozpoznacie rękę szefowej, czy np. Sebek się domyśli, czyja to ręka rysowała.
Jutro wkleję gotowy projekt. Jest piękny!



Ja poznałam ALe nie pisałam nic bo myślalam, że to jakaś konspiracja czy co
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Madzenka 20:39, 02 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
GabiK jak się cieszę!!! Taki cudny projekt w realizacji będziemy oglądać. Kiedy starujesz z pracami? Zrobisz wszystkow dwa tygodnie czy stopniowo?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Bogdzia 20:58, 02 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Projektu nie będę chwalic bo nie czuję się na siłach by oceniac Danusię o której wiadomo że jest perfekcyjna w tym co robi, a realizacji jestem bardzo ciekawa . Końcowy efekt jest znany.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
GabiK 22:10, 02 mar 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Marzenko i pozostali zainteresowani:
Nie mam pojęcia, kiedy ruszy realizacja. Wszystko zależy od Danusi.
Nie czuję się na siłach użyźniać tej mojej gliny i na pewno nie posadzę równo żywopłotu. No i nikt inny nie znajdzie takich pięknych okazów roślin jak Danusia.
Będę miała to szczęście, że nie tylko projekt, ale i realizacja Szefowej.
A ponieważ ogródek malutki, to muszę czekać na swoją kolej gdzieś między większymi projektami. Pewnie późna wiosna lub lato. A może po kawałku?
Niestety ściany wodnej w tym roku nie będzie - za droga. Wolę, żeby rośliny już rosły, a potem się fontannę tylko dostawi.
Chciałabym wszystko związane z roślinami teraz zrobić - nasadzenia w ogródku, donice z zawartością i lustro. Fontanna i nawadnianie za rok.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
GabiK 22:12, 02 mar 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Danusiu, może te donice możnaby wymyślić i zrobić na wiosnę, zanim prace ogrodowe na dobre ruszą?
A konstrukcję pod lustro na ile przed sadzeniem trzeba zrobić?
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies