Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miniaturowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Miniaturowy ogródek

Gardenarium 08:55, 12 cze 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wieloszka napisał(a)
Metamorfoza Twojego miniaturowego ogródka to hit do programu z cyklu "Jak zmienić ogród w 5 minut" Ekipa Danusi tak się uwija, że aż miło patrzeć Już wiemy że będzie BOOOOSKO!!! Z niecierpliwością czekam na finał!!!


No i właśnie taki hit szykujemy
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
popcorn 08:57, 12 cze 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ojej Gabiku! Czekałaś, czekałaś - i tak niespodziwanie Szefowa wpadła i zrobiła bum
Ojej, jak pięknie u Ciebie wszystko rosło!!! Nie chwaliłaś się za bardzo, mnie byłoby szkoda pozbyć się tych roślin! Cuda! Żurawki, funkie super Część wykorzystasz w nowym ogrodzie o ile plan pamiętam, a reszta?

Wielkie te tujki, ale w sumie niewielkie bryły korzeniowe miały - fajnie że zostają Nie mogę się doczekać kolejnych zdjęć z realizacji
pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Domi 09:14, 12 cze 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
GabiK, z ciekawością podglądam prace w ogrodzie, zazdroszczę projektu i ekipy, no i czekam na Wielki Finał!
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Wieloszka 09:22, 12 cze 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Gardenarium napisał(a)

Metamorfoza Twojego miniaturowego ogródka to hit do programu z cyklu "Jak zmienić ogród w 5 minut" Ekipa Danusi tak się uwija, że aż miło patrzeć Już wiemy że będzie BOOOOSKO!!! Z niecierpliwością czekam na finał!!!


No i właśnie taki hit szykujemy

Ło matko, to już przebieram nóżkami!!!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
anula_wn 09:30, 12 cze 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
ale super relacja
Gabi, nareszcie ekipa Danusi u Ciebie
jestem bardzo ciekawa efektu, bo projekt znam. I powiem Ci, że po wykopaniu roślin dopiero widać ile ich było !!! wygląda na to, że miałaś całą masę roślin

A jak ogród będzie skończony wpraszam się na kawę aby zobaczyć to na żywo
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Juzia 09:33, 12 cze 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38645
Nie dość, że rewolucja, to jeszcze z niespodzianką na koniec...... umieram z ciekawości!!!!!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Evchen 09:56, 12 cze 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Ależ się zadziało! Powiem szczerze, że mnie się tamta poprzednia werjsa również podobała, ale jak Danusia przeprowadzi rewolucję, to pewnie będzie bajkowo! Absolutnie zazdraszczam! I to jak! .... I z niecierpliwością czekam na efekt końcowy.
A może by tak Danusia zrobiła program TV "Metamorfozy"? To by dopiero radość była!
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Ana 10:00, 12 cze 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
jaaa, czekam na ciąg dalszy, choć powiem szczerze, że ten ogrodek podobal mi się też przed metamorfozą
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
GabiK 10:25, 12 cze 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Dziękuję za uznanie dla starej wersji ogródka. Jarek miał założyć Komitet Obrony Miniaturowego, ale nie zdążył. A ja nie zdążyłam wstawić zdjęć pożegnalnych, z zeszłego tygodnia.
Roślin było koło 200. Też się dziwię, że tyle się zmieściło na tych wąskich rabatach.
Sporo zostanie - Danusia jest mistrzem w upychaniu przecież (jak trzeba). Ma praktykę u siebie.
I sporo dojdzie. Wczoraj dopadłyśmy cudne cisy na żywopłot, ale tylko 15 było. Resztę mniejszą dosadzimy.

Dzisiaj rewolucja trwa, a mnie tam nie ma. Będę pędzić z pracy.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
magnolia 10:29, 12 cze 2012


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
świetnie że Cię tam nie ma- będziesz miała duuże wrażenia na wejściu. Mam nadzieję że nie musisz się oszczędzać zdrowotnie, bo na pewno będą emocje.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies