Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » O....!

Pokaż wątki Pokaż posty

O....!

Milka 13:14, 13 lip 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Marzenko, obejrzałam sobie...wszystko piękne, każde miejsce, wyjątkowe i niepowtarzalne, koniecznie muszę u siebie sporo poprawić, zachwycona jestem
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
mira 21:48, 13 lip 2015


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Niesamowicie klimatyczny masz ogród.
Tak się cieszę, że zobaczę no i cieszę się ,będziesz u mnie to mi coś podpowiesz bo mam dość mojego dziubania w ogrodzie i stałego niezadowolenia że znów nie tak.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
marzena 23:12, 13 lip 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Bea no trochę kolorków musi być

Martek, babka - miło Was widzieć

Gocha - dzięki, ze wpadłaś i od razu takie miłe słowa

Irenko, dzięki ale nie jestem pewna, czy zasłużyłam... staram się, wiadomo, jak każda z nas ale do pełnego zadowolenia jeszcze daleko - po prostu wiem, ile trzeba poprawić ( Ty tak piszesz o swoim ogrodzie...) a ja to samo mogę stwierdzić o własnym, i wiem, że u mnie to robota niewykonalna aby osiągnąć swoje plany o perfekcji juz w ogóle nie wspominając...

Mira, no staram się...ale nie nadążam z wszystkim, zobaczysz w realu...bo przecież pokazuję najlepsze ujęcia a różne są miejsca w ogrodzie...
też cieszę się, że się spotkamy, chętnie posłucham również Twoich rad

a teraz moja rozmnożona wegetatywnie hortensja ogrodowa, a właściwie jej jeden (na razie) kwiatostan

____________________
marzena O....!
an_tre 23:23, 13 lip 2015


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
marzena napisał(a)


trochę hortensji...

Marzenko ten widok to bajka i te góry w tle...
pozdrawiam
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Borbetka 23:25, 13 lip 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Matko, jaki cudny widok! Ślicznie. Nawet słup pasuje. Wygląda jak jakiś wykrzyknik.
____________________
borówcowy wizytowka
marzena 23:40, 13 lip 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Ania, Borbetka, no widoki to już sobie wybraliśmy...teraz tylko mnostwo roboty w tym wielkim ogrodzie...

a tam... dam taki widoczek z przemiłym pierwszym planem


____________________
marzena O....!
babka 23:45, 13 lip 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
ale sie załapałam Jakie urocze dziewczynki, śliczne buziaczki, szczęśliwe ale na takim tarasie któż nie byłby szczęśliwy
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Milka 10:33, 14 lip 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Irenko, dzięki ale nie jestem pewna, czy zasłużyłam... staram się, wiadomo, jak każda z nas ale do pełnego zadowolenia jeszcze daleko - po prostu wiem, ile trzeba poprawić ( Ty tak piszesz o swoim ogrodzie...) a ja to samo mogę stwierdzić o własnym, i wiem, że u mnie to robota niewykonalna aby osiągnąć swoje plany o perfekcji juz w ogóle nie wspominając...
**********

Zasłużyłaś na 100%, ogród jest wyjątkowy wiadomo, że duży i pracy mnóstwo, wiadomo, że perfekcję w takim trudno osiągnąć i wiadomo, że ogród się stale zmienia i zmiany musimy robić Tobie idzie doskonale
..oglądając zdjęcia swojego ogrodu, widzę co tzreba poprawić, gdzie pustki, gdzie co z czym nie pasuje, albo zakrywa coś wyjątkowego, ale jak pomyślę o tym kopaniu, to z lekka leń mnie ogarnia

Dziewczynki na pierwszym planie cudowne, jaka radość z nich bije
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Bogdzia 21:39, 14 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
No to pokazałas jeszcze cos ładniejszego niz ogród. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
monteverde 22:03, 14 lip 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
an_tre napisał(a)
Marzenko ten widok to bajka i te góry w tle...
pozdrawiam

Dołączam się do Ani w pięknym miejscu mieszkasz
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies