Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w budowie - nieustającej

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w budowie - nieustającej

Gabriela 19:40, 15 sie 2016


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Dalie, generalnie nienachalne, co oznacza że nie są to odmiany z wielkimi kwiatami.











____________________
Ogród w budowie nieustającej
Gardenarium 19:41, 15 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ten blady pomarańcz śliczny
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gabriela 19:47, 15 sie 2016


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Dalej dalie















Te różowe są oczywiście pomyłką, na pewno takich nie wybrałabym w to miejsce, chociaż bez wątpienia - też są ładne.

____________________
Ogród w budowie nieustającej
Gabriela 19:58, 15 sie 2016


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Gardenarium napisał(a)
Ten blady pomarańcz śliczny


Myślisz o tej pojedynczej, z czarnymi liśćmi? Ona ma taki zadmuch różowego w środku. I pomyśleć że takie ładne rzeczy człowiekowi z wysianych nasion wychodzą.

Lato jest wspaniałe, więc tu też lubimy posiedzieć. Altana będzie jeszcze bardziej zapowojnikowana - dostałam w prezencie trzy siewki włoskich powojników, tych z drobnymi kwiatami.



Betty Corning



Hendersonii



Na jednej z bocznych ścian altany panoszy się Paul Farges, rośnie błyskawicznie, a złamał mi się wiosną i musiałam go wyciąć do ziemi.



Podobają mi się hortensje z sadźcem




____________________
Ogród w budowie nieustającej
hanka_andrus 20:19, 15 sie 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
U Ciebie jak zawsze bogactwo odmian! Siedzę i podziwiam!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Katkak 21:02, 15 sie 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Gabrysiu wzdycham do tych filigranowych mebelków, ale śliczne . Super inspirację mi zostawiłaś, dzięki. Dalia najbardziej mi się podoba ta co Danusi. Niezwykła jest.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Basilikum 21:49, 15 sie 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
przylecialam ogladac astry ale tyle innych pieknosci u Ciebie znalazlam
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Gruszka_na_w... 22:24, 15 sie 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
A wiesz Gabrysiu, że przy porannej kawie pomyślałam o Tobie. Myśl była taka:
Ciekawe, jakie bukieciki, wianki, koszyczki zmajstrowała Gabrysia na dzisiejsze święto. Myśl ludzka zaiste dziwnymi błądzi drogami. Bardzo mi zapadły w pamięć Twoje ubiegłoroczne poczynania.
Że rośliny pięknie dobrane i urody zachwycającej, to oczywiste, ale dzisiaj pozostanę w zachwycie nad mebelkami w altance. I kolor i kształt... ach!
Koper w układankach rabatowych to też moje tegoroczne odkrycie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gabriela 22:38, 15 sie 2016


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
hanka_andrus napisał(a)
U Ciebie jak zawsze bogactwo odmian! Siedzę i podziwiam!


Ano, w tym roku bogactwo daliowe i astrowe, chociaż dalie dają zdecydowanie szybszy efekt.
Dla odmiany teraz zawilce.





____________________
Ogród w budowie nieustającej
Gabriela 22:41, 15 sie 2016


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Katkak napisał(a)
Gabrysiu wzdycham do tych filigranowych mebelków, ale śliczne . Super inspirację mi zostawiłaś, dzięki. Dalia najbardziej mi się podoba ta co Danusi. Niezwykła jest.


Dalia na pewno jest z siewu, te siane robią fajne niespodzianki.
Filigranowe mebelki polubiłam od pierwszego wejrzenia.
Jeżyny powoli dojrzewają.

____________________
Ogród w budowie nieustającej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies