Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Kuba 07:28, 17 maj 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Piękne zdjęcia pięknego ogrodu
dobrze że zobaczyłam je dopiero rano bo nocka by była z głowy
A białe kwiatki w donicy to margaretki?
miłej niedzieli
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Lena 07:38, 17 maj 2015


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Gosianormalnie czad!
Wpadam często,rzadko piszę ale to co tu zobaczyłam uprasza się o pochwałę - tak więc chwalę ,chyle czoła - ta firma co w tak krótkim czasie TAKI ogród zmajstrowała zasługuje na uznanie
Fantastycznie - pozdrawiam Lena
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
bozga 08:15, 17 maj 2015


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Oczywiście wszystko piękne ale ujęcie dębika niesamowite
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
08:26, 17 maj 2015
magnolia napisał(a)


ech... muszę podjazd ukręcić, bo mnie szlag trafi i wtedy może się skuszę.


właśnie założyłam wątek ...normalnie moja wymówka ale jak to przecztałam tutaj to wydało mi sie to kuriozalnie śmieszne

też nie mam podjazdu, ogrodzenia, drogi dojazdowej - i ogród w "pół drogi"..może nie jest idealny ale czas pokazywać i iść z duchem czasu i zmieniać na miarę naszych sił i potrzeb.

Magnolio...pomyśl nad watkiem!
Mala_Mi 10:25, 17 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Boziu, ale się tu dzieje.. 14 stron, a doszłam tylko do tresowanego kreta.. i niewytresowanej żony/męża.

Mój chłop do dziś myli cukinię z bakłażanem, pora z selerem i marchewkę z pietruszką.. Jak idzie do sklepu to na kartce jeszcze robię dopiski jak to wygląda!! bo ostatnio jak potrzebowałam do przetworów sporo bakłażanów.. to mi kupił sporo cukinii!! Ktoś przestawił kartkę w sklepie. Dzięki temu od jesieni je cukinie, na które dostawał ataku wściekłości jak się pojawiały w domu.

malkul napisał(a)
ciemiernik w różnych porach roku? kwitnie tylko raz wiosną wczesna prawda?
ktoś coś powie


Kwitnie raz, ale długo. Teraz kwiaty i kolorowych i białych ciemierników są zielonkawe.Na wiosnę wycinamy wszystkie liście z objawami chorób, dzięki temu przez cały sezon liście ciemierników pozostaną ładne. I są ozdobą, bo są sztywne i ciemnozielone. U mnie odmiana Niger ma najbrzydsze liście, a pozostałe są fajne.

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Juzia 10:32, 17 maj 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38882
Zatkao...
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Magda70 11:57, 17 maj 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
malkul napisał(a)


ja tż mam ciotę ino szpilek nie miałam, i co teraz?


teraz musisz lecieć po szpile do sklepu! Koniecznie...

ps. ładnie tu nawet... a u Magnoli...bosko

ślicznie dziewczyny...ja już nie wiem który ogród mi się bardziej podoba...mam dylemat malutki...w sumie to chyba Magnolia przegrywa bo podjazdu nie ma buziaczki

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Napia 18:08, 17 maj 2015


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Pięknie!!! Trawy niesamowite. No właśnie, dlaczego ja nie mam traw, hmmm, idę pomyśleć
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Madzenka 21:54, 17 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
CO tam przez łykend wymyśliłaś?. Ciebie to strach na chwilę zostawić, bo znow szczeki pogubimy
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
atena35 08:13, 18 maj 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Gośka cudownie jest
Marta cudownie jest Zawilców mi się chce ...
Od kiedy internet w domu nie działa, ciągle w tyle jestem.
____________________
Ogród Tosi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies