Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Magdalenka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Magdalenka

Konstancja30 15:39, 28 kwi 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
gupie opuchlaki ...

bratki w wianku śliczne ... tatarak ... gość co lubi mokro chyba się z nim zaprzyjaźnię ... Madziu clematis jest silny ... mój przetrwał wykopywanie ... zapomnienie ... i suszę ... i jest ... w tym roku muszę pamiętać obciąć kwiaty to we wrześniu będzie powtórka ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
noemi 15:45, 28 kwi 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Konstancja30 napisał(a)
gupie opuchlaki ...

bratki w wianku śliczne ... tatarak ... gość co lubi mokro chyba się z nim zaprzyjaźnię ... Madziu clematis jest silny ... mój przetrwał wykopywanie ... zapomnienie ... i suszę ... i jest ... w tym roku muszę pamiętać obciąć kwiaty to we wrześniu będzie powtórka ...


tatarak właśnie dlatego , że lubi mokro.... a o clematisie to ja też muszę o tym pamiętać ...może zakwitnie dwa razy
____________________
ogród magdalenka
Madzenka 16:41, 28 kwi 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Konstancja30 napisał(a)
gupie opuchlaki ...

bratki w wianku śliczne ... tatarak ... gość co lubi mokro chyba się z nim zaprzyjaźnię ... Madziu clematis jest silny ... mój przetrwał wykopywanie ... zapomnienie ... i suszę ... i jest ... w tym roku muszę pamiętać obciąć kwiaty to we wrześniu będzie powtórka ...


Nigdy nie cięłam.....
Tnę wczesną wiosną ...ale wielkich sukcesów z klematisami nie miałam...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 16:43, 28 kwi 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
noemi napisał(a)
Planuję skarpetę pod wisienką .



A tu muszę stoczyć bój z opuchlakami , bo siedzą w ziemi ... w tym miejscu planuję posadzić kule z tatarakiem w roli głównej



Madziu co to za trawka za wisienką? Twoje miskanty czy rozplenice tak dobrze po zimie wyglądają?


A buksiki z ciemiernikiem miodzio!!! I skarpeta też będzie cudana. Po ile kupowałaś te bukszpany na skarpetę?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
noemi 16:53, 28 kwi 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Marzena2007 napisał(a)


Madziu co to za trawka za wisienką? Twoje miskanty czy rozplenice tak dobrze po zimie wyglądają?


A buksiki z ciemiernikiem miodzio!!! I skarpeta też będzie cudana. Po ile kupowałaś te bukszpany na skarpetę?


Marzenko, trawka ta wyższa to carex buchananii a ta niższa to też carex solandri - chcę dokupić jej więcej ( rok temu kupiona w botaniku) ... nie ścięłam ich po zimie, ale się do tego przymierzam

Na skarpętę buksiki z LM po 4,9 zł . Bardzo ładne krzaczki i nie mogłam się powstrzymać
____________________
ogród magdalenka
Madzenka 17:22, 28 kwi 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
To ja muszę tego carexa sobie sprawić.... Właśnie go dzisiaj rano w necie oglądalam
Buksiki tak ładne, źe warto było tyle zapłacić. Potrzebowałam zbyt dużo na skarpetę dlatego poszlam w cenę...


Na giełdzie takich trawek nie będzie?
Wiesz lubię robić zakupy w Bitaniku bo czlowiek zawsze doradza i zna się na tym co robi. Graby trzy razy się pytał czy je chcę bo marne.... Ale obiecał ładne fastigaty
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
noemi 17:29, 28 kwi 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Marzena2007 napisał(a)
To ja muszę tego carexa sobie sprawić.... Właśnie go dzisiaj rano w necie oglądalam
Buksiki tak ładne, źe warto było tyle zapłacić. Potrzebowałam zbyt dużo na skarpetę dlatego poszlam w cenę...


Na giełdzie takich trawek nie będzie?
Wiesz lubię robić zakupy w Bitaniku bo czlowiek zawsze doradza i zna się na tym co robi. Graby trzy razy się pytał czy je chcę bo marne.... Ale obiecał ładne fastigaty


Justyna i Wieloszka też dobrze mówiły o tym Panu z Botanika
Jak się pojawią u niego to proszę daj cynk, rok temu kupiła mi je Justynka, chyba we wrześniu . Najważniejsze , że dobrze u nas zimuje. A na giełdzie nie sądzę , żeby były . Jest jeden pan trawka, ale on nie ma dużego wyboru. Ma carex evergold i ice dance , rozplenice . Ma też hosty .

____________________
ogród magdalenka
Ewa 19:14, 28 kwi 2013


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
noemi napisał(a)
Uwielbiam Was dziękuję za wszystkie słowa otuchy
Wczoraj mocno popadało , dzisiaj zimno , ale już bez deszczu Dla Was mój ciemiernik , bardzo mi się podobają i z donic muszą powędrować do gruntu , szukam dla nich miejsca ....






Madziu piękne zdjęcia
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
stychaz 20:08, 28 kwi 2013


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Madziu bosko wyglądają te bukszpany w białych donicach. A co do buchananii, to w sobotę się dowiedziałam, że nie powinnam swoich ciachać. Pan Stefan (u którego kupiłam zabójcze sadzonki) powiedział, że one są zimozielone (raczej brązowe) i ich się nie tnie
____________________
Justyna - Wersja mini mini
stychaz 20:09, 28 kwi 2013


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
A jak mają się Twoje bukszpany na obwódce? Widzę, że też się tam coś zieleni
____________________
Justyna - Wersja mini mini
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies