Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Magdalenka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Magdalenka

stychaz 22:06, 19 kwi 2013


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Gabisia napisał(a)


No to jedziemy


Madziu odmachuję

Ja niestety w tą sobotę odpadam M. zorganizował wymianę opon i nie wiem o któej się ten proces zakończy, więc nic nie planuję. Za tydzień mus jechać już. Byłam za Zakrzowskiej - na razie szału nie ma.
____________________
Justyna - Wersja mini mini
noemi 17:55, 20 kwi 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
stychaz napisał(a)


Madziu odmachuję

Ja niestety w tą sobotę odpadam M. zorganizował wymianę opon i nie wiem o któej się ten proces zakończy, więc nic nie planuję. Za tydzień mus jechać już. Byłam za Zakrzowskiej - na razie szału nie ma.


Razem z Gabisią wybrałyśmy się do szkółki, w której była Irenka , ciężko się dowiedzieć o ceny Pracownik słabo zorientowany , właściciel był przez chwilę ...
np. takie stożki , pan strzelał , że cena od 100-200zł , ale właściciel by musiał to wycenić ...







i takie po 40 zł


Justynko , na zakrzowskiej interesują mnie trawki .... daj znać jak się pojawią ...

I jeszcze byłyśmy u Kulasa, też bez rewelacji , kule bukszpanowe 25 cm po 180 zł ( na opolskiej) i taka sama przy ogrodzie botanicznym po 80 zł szok !!! dla mnie w tym temacie pozostaje tylko giełda
____________________
ogród magdalenka
noemi 17:58, 20 kwi 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
A to moje zakupy kule, ciemierniki, kule ... nudy trawa i reszta ogrodu wygląda fatalnie .... chyba przerzucę się na uprawę doniczkową ....buuuuuuuuuu

____________________
ogród magdalenka
Pola 18:02, 20 kwi 2013


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Monika te cisy w szkółce całkiem fajne szkoda, że nie wiadomo jakie ceny. Dziś też byłam u nas w szkółkach i ceny różne, u Kapiasów piękne kulki bukszpanowe w cenie 70- 100 zł i to bardzo duże.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
noemi 18:21, 20 kwi 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Pola napisał(a)
Monika te cisy w szkółce całkiem fajne szkoda, że nie wiadomo jakie ceny. Dziś też byłam u nas w szkółkach i ceny różne, u Kapiasów piękne kulki bukszpanowe w cenie 70- 100 zł i to bardzo duże.


Trzeba pojechać, wybrać na miejscu i zawołać właściciela , jest wybór jakiś, to najważniejsze, bo w punktach sprzedaży kiepsko w tym temacie .
Kulki u Kapiasów to się chwali, że mają w rozsądnych cenach

____________________
ogród magdalenka
Madzenka 20:30, 20 kwi 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ale cudniasta kulka w donicy!!!

Trawniczek nawoziłaś i wertykulowałaś?

U nas było dzisiaj pierwsze strzyżenie trawniczka bo forsycje kwitną
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Gabrysia_ 21:58, 20 kwi 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Madzia...co to za szkółka ,że cen nie znają?
...toż to skandal!
Kulki super
____________________
agniecha973 22:01, 20 kwi 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Madzia, trawniczek jeszcze biednie wygląda, ale reszta na zdjęciu nie budzi podejrzeń. Czego się tam czepiłaś? To trudny moment w życiu ogrodu, ale dzień albo dwa i się zazieleni.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
paola1a 22:17, 20 kwi 2013

Dołączył: 29 lip 2012
Posty: 354
noemi napisał(a)




I jeszcze byłyśmy u Kulasa, też bez rewelacji , kule bukszpanowe 25 cm po 180 zł ( na opolskiej) i taka sama przy ogrodzie botanicznym po 80 zł szok !!! dla mnie w tym temacie pozostaje tylko giełda


Pozwolę sobie zapytać, gdzie ewentualnie we Wrocławiu odbywa się jakaś giełda na której fajne roślinki można trafić i ewentualnie kiedy się odbywa. Nie chodzi mi o jakieś konkretne roślinki tylko w ogóle
____________________
Prostokątna rabata
nieszka 23:27, 20 kwi 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Zakupy bardzo udane
Moja trawka też wyglądała nienajlepiej. Ale po wertykulacji, nawozie i dniu deszczu dochodzi już do siebie
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies