Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Magdalenka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Magdalenka

Wieloszka 19:11, 27 paź 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Posadziłam liriope niedawno. Przetestuję i dam znać wiosną. Tomek Grochowski twierdzi, że nie przemarznie u nas
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
noemi 19:11, 27 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
aga_pe napisał(a)


szkiełka w moich goglach mi popękały od takiego widoku. Upraszam się o namiary. Buziaki



już wysyłam.
____________________
ogród magdalenka
noemi 19:15, 27 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Pszczelarnia napisał(a)
Magdo, gdzie ten Jugowiec? PW. Może prosa mają mnie interesujące.
Czy byłaś u BK - miała rdest różowy silny ale pan nie znał ceny ....
Wyszłam z niczym. Ale wrócę, bo mają jarząby, tylko mnie się budżet jesienny wyczerpał.



Pszczółko , nie byłam, ale dziękuję za info, podjadę na rozeznanie , jutro akurat będę tam przejazdem . Maila już wysyłam, możesz zadzwonić dopytać czy mają to co potrzebujesz.
____________________
ogród magdalenka
noemi 19:18, 27 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Wieloszka napisał(a)
Posadziłam liriope niedawno. Przetestuję i dam znać wiosną. Tomek Grochowski twierdzi, że nie przemarznie u nas


O to super wcześniej nie spotkałam tej roślinki w szkółkach … wiesz, był też zielony konwalnik i mnóstwo czarnego … wiosną zawitamy tam na rozpoczęcie sezonu
____________________
ogród magdalenka
Wieloszka 19:26, 27 paź 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
noemi napisał(a)


O to super wcześniej nie spotkałam tej roślinki w szkółkach … wiesz, był też zielony konwalnik i mnóstwo czarnego … wiosną zawitamy tam na rozpoczęcie sezonu

Koniecznie! Zwłaszcza, ze te trawki pod dachem, więc powinny wiosną być od razu w dobrej kondycji. Tylko na fotkach nie widzę hakone. Były? Jak nie, trzeba p.Stefanowi dać cynk, że przewidujemy popyt
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
noemi 19:29, 27 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Było hakone all gold Myślisz, że ten pan ma Stefan na imię ? jak go tak lubię i zawsze krępuje się o to zapytać … mówił, że chłopaki się ucieszyli jak zobaczyli mój samochód, bo to oznaczało ,że po duże drzewo nie przyjechałam a byłam w sobotę pod fajrant , to pewnie byli już zmęczeni …
____________________
ogród magdalenka
Wieloszka 19:34, 27 paź 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
noemi napisał(a)
Było hakone all gold Myślisz, że ten pan ma Stefan na imię ? jak go tak lubię i zawsze krępuje się o to zapytać … mówił, że chłopaki się ucieszyli jak zobaczyli mój samochód, bo to oznaczało ,że po duże drzewo nie przyjechałam a byłam w sobotę pod fajrant , to pewnie byli już zmęczeni …

Stefan chyba... Ale "All gold" bardziej do cienia, musi mieć "Albostriatę" i "Aureolę"
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Madzenka 20:19, 27 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wieloszka napisał(a)

Stefan chyba... Ale "All gold" bardziej do cienia, musi mieć "Albostriatę" i "Aureolę"


Ja też je potrzebuję. Czy konwalnik wytrzyma na mojej patelni?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Wieloszka 20:25, 27 paź 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Marzena2007 napisał(a)

Ja też je potrzebuję. Czy konwalnik wytrzyma na mojej patelni?

U mnie wytrzymywał, tylko bardzo słabo rósł, czym zasłużył na banicję
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
noemi 20:35, 27 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Wieloszka napisał(a)

Stefan chyba... Ale "All gold" bardziej do cienia, musi mieć "Albostriatę" i "Aureolę"


Trzeba mu dać znać
____________________
ogród magdalenka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies