Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród w Klein Kottorz 22:16, 21 maj 2020


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4764
Do góry
Aktualne pismo obrazkowe:











Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 22:16, 21 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Sadzonki ładne, jestem zadowolona. Haniu dziękuję, już dwie skrzyneczki po brzoskwiniach mam w tym celu właśnie, te są głębsze może nawet lepsze
Fajnie mają coś do pakowania foliowego, to wszystko kosztuje jednak, nie mogę zdecydować czy fajnie czy wolałabym przaśne opakowanie za to sadzonki tańsze?

Czy ktoś przezimował takie cosik???

Jurajski Ogród 22:12, 21 maj 2020

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10750
Do góry
Agatko, Izo, Jolu, dziękuję za Wasze miłe odwiedzinki

na dobranoc...



Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 22:08, 21 maj 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12202
Do góry
Sentyment sentymentem, ale w koncu wyciełam jabłonkę. Nosiłam się i wachałam już długo. Chyba cięciem ją zepsułam i zaczeła wypuszczać tylko dziki. Dziś padła. Trzeba jeszcze będzie korzen wykopać, za ciepło dziś było na takie akcje.
Od razu lepiej klon wygląda

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:07, 21 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
jutro reszta
jeszcze raz Wam dziękujemy za spotkanie




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:06, 21 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:06, 21 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:06, 21 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Sylwuś dziś tylko kilka ,bo padam na pysk ,ale jutro postaram się więcej wkleić
fajnie z tym jaszczurem
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 22:05, 21 maj 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12202
Do góry
Poskarżę się na mojego derenia kousa China Girl - kwiatków ma chyba raptem z 5! W ub roku posadzony kwitł oczywiście kwiatami wyhodownymi w donicy w sklepie. A w tym roku taka susza kwiatowa, choć on był w miarę nawodniony. Oby za rok zachwycił!
Ale ma ładny przyrost z ubiegłego roku. Idzie w górę dość mocno.



W ogródku emerytki 22:02, 21 maj 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Wyrzuciłam brzydką kostrzewę, dałam szałwię Caradonna, coś tam jeszcze dodam.

Szałwia omączona, przed nią maleńkie siewki cynii Profusion Cherry.


Lubię tę roślinę, to pokoślin baldaszkowy.

Te kamulce przytargałam z eMem, oj, trochę ważą.
Czego to ogrodnik nie zrobi dla ogrodu
Ogród bez reguł 21:59, 21 maj 2020


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 579
Do góry
galgAsia napisał(a)
Owszem, pogoda śliczna, tylko trochę sucho... Czekam na deszcz...



Jeśli ktokolwiek miał wątpliwości czy kolor muru jest odpowiedni to to zdjęcie je definitywnie rozwiewa, cudnie!
Ogród bez reguł 21:57, 21 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Zana napisał(a)


Mmmmm Od razu lepiej

Ale jaką masz śliczną pogodę, u nas to tak se dzisiaj.
Owszem, pogoda śliczna, tylko trochę sucho... Czekam na deszcz...

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 21:51, 21 maj 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Dalie ruszają i odnaleziona przesadzana róża
Ogródkowe perypetie:) 21:51, 21 maj 2020


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Najładniejsza pora mówisz.....cudnie jest, ale zawsze myślałam, że najładniejsza dla Ciebie jak róże kwitną w pełni Bo mnie się cały sezon kwitnący u Was podoba bardzo

To zależy u mnie od tego jaki rok. W tym zapowiada się dużo kwiatów na różach.. więc bardzo mnie to cieszy.
I mam już pierwszą kwitnącą
Ogród w dolinie 21:50, 21 maj 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Asia dobrze Ci radzi.
Turzyca ID mocno się rozłazi i później trudno ją będzie wykopać.

U siebie jako zadarniacze wykorzystałam płytko korzeniące się byliny. Sprawdził się zwykły kuklik, rogownica, płomyk szydlasty, irysy syberyjskie, zwykłe pierwiosnki bezłodygowe.
Bez za dwa lata będzie miał 3 metry wysokości i tyleż szerokości.
Palibiny nie rosną duże. Zasada jest taka, że im mniejszy krzew, tym sadzi się go więcej. Może uda się go gdzieś powtórzyć?
Na skraju rabaty można posadzić niziutkie krzewinki - tawuły japońskie, żylistek nikko.

Dzięki Haniu za rady. Muszę pomyśleć z tymi bylinami. Na pewno spróbuję irysy syberyjskie.
Ale patrząc na moją zjedzona szałwię trochę się boję..
Bza chcemy powtórzyć z drugiej strony i na dużej skarpie. Ale ten rok to tylko ta strona, więc muszę myśleć przyszłościowo... Tam wszystkie rośliny muszą się nadać na dużą skarpę.
Dziś wygrzebałam derenia świdwę midwinterfire, może go wykorzystać jednak? Można go ścinać...Wydaje mi sie, że tam po prawej stronie kaliny jest trochę więcej miejsca, bo ta kalinę posadziłam bardziej z przodu po lewej niż narysowałam na planie. Na zdjęciu jak się przyjrzeć to w okolicy ego kabla, co leży przy środkowym grabie.

I mogłabym go powtórzyć gdzieś przy ambrowcu??? Daje jakieś odrosty, więc później przeniosę sobie na skarpę.
Mam bodziszki korzeniastego, dobrze u mnie rośnie, może się nadać chyba jako zadarniacz?
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 21:49, 21 maj 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 21:46, 21 maj 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 21:45, 21 maj 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Zielono i kolorowo mi
W ogródku emerytki 21:45, 21 maj 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
To moje pomidory.

Krzywulec leszczyna Red Majestic.

Tu trawa drżączka średnia i lawenda.

Przywrotnik farerski.
Pokażę nasz ogród 21:45, 21 maj 2020


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4219
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies