Kiedyś będzie tu ogród
09:59, 13 maj 2020
U mnie Halinko trochę posypało. ale najgorszy to ten lodowaty, silny wiatr. 
Ostatnia noc beż minusa. ale co jeszcze przyniosą nadchodzące noce to zobaczymy.
Do tego sklepu Gosiu zajrzę napewno.
Ostatnia noc beż minusa. ale co jeszcze przyniosą nadchodzące noce to zobaczymy.
Do tego sklepu Gosiu zajrzę napewno.