Elu, jak miło Cię widzieć u mnie

. Zapraszam na ławeczkę, przysiądź ze mną, bo ja też tam często przesiaduję (jak mam czas

).
Doniu, to dobrze, że tak odbierasz barwy mojego ogrodu
Jolu, coś w tym jest, jeszcze dodałabym srebro i biel.
Madio, tak, to jeden krzew kosodrzewiny, ma ok. 15 lat. Co roku jest uszczykiwany, jednak od początku miał taką niską formę (odmiana nn).