Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w mieście-ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w mieście-ogrodzie

Gosiek33 14:04, 12 maj 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Toż piękny jest, mam Seduction Blue ale ten bardziej rozwichrzony, pędy kwiatowe wyginają się na wszystkie strony. Przy okazji może i takiego upoluję
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
TAR 14:06, 12 maj 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7272
Gosiek33 napisał(a)
Toż piękny jest, mam Seduction Blue ale ten bardziej rozwichrzony, pędy kwiatowe wyginają się na wszystkie strony. Przy okazji może i takiego upoluję


to jak upolujesz wez i dla mnie ze 3 sadzonki
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 14:20, 12 maj 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Jak polowanie rozpocznę... kiedyś

Dobre pole ma go w ofercie, kupowałaś u nich?


a i u mnie rośnie na słońcu
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
AgnieszkaW 15:34, 12 maj 2020

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Andrzeju, jakoś dawno nie byłam u Ciebie w ogrodzie i przez to zapomniałam, jak masz pięknie. Niezwykłe, klimatyczne Twoje miejsce na Ziemi
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Andrzej_ 15:51, 12 maj 2020


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Gosiek33 napisał(a)
Jak polowanie rozpocznę... kiedyś

Dobre pole ma go w ofercie, kupowałaś u nich?


a i u mnie rośnie na słońcu


kupowałem w internetach alba bla bla bla mar
Dobre pole jest dobre, a nawet bardzo dobre W ubiegłym roku byłem kilka razy, zawsze wracając z pełną paką

AgnieszkaW napisał(a)
Andrzeju, jakoś dawno nie byłam u Ciebie w ogrodzie i przez to zapomniałam, jak masz pięknie. Niezwykłe, klimatyczne Twoje miejsce na Ziemi


Cześć Agnieszko! Fajnie, że wpadłaś Zaglądam również do Ciebie, ale dla zdrowia psychicznego nie za często, bo nawiedzają mnie potem halucynacje, że muszę koniecznie mieć górski potok w ogrodzie
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
deszczowymaj 17:40, 12 maj 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Andrzej_ napisał(a)

Skatowałem się jak zwykle i podobnie jak Ty mam wrażenie, że nic dorzecznego nie zrobiłem



Śliczne wiechcie zapach mmmmm aż u mnie czuć
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
mirkaka 10:20, 13 maj 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Cudne te Twoje ruiny i pergola, judaszowiec wyjątkowej urody, zgrabny i ukwiecony
Rodki w sosnowym lasku mają raj, podlewasz je czasem czy nie trzeba?
Chciałabym żyć w takim sosnowym lesie, na takich przestrzeniach. Jaką masz glebę, pewno piach, jak sobie z nim radzisz?
Widzę że kokorycz zadomowiła się , podlewasz czy sobie radzi?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Andrzej_ 10:25, 14 maj 2020


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
deszczowymaj napisał(a)


Śliczne wiechcie zapach mmmmm aż u mnie czuć

kaliny pachną silniej, ale, na mój nos, nie aż tak ładnie jak wiechcie

mirkaka napisał(a)
Cudne te Twoje ruiny i pergola, judaszowiec wyjątkowej urody, zgrabny i ukwiecony
Rodki w sosnowym lasku mają raj, podlewasz je czasem czy nie trzeba?
Chciałabym żyć w takim sosnowym lesie, na takich przestrzeniach. Jaką masz glebę, pewno piach, jak sobie z nim radzisz?
Widzę że kokorycz zadomowiła się , podlewasz czy sobie radzi?

Cześć Mirko! Od ub. roku mam już wszędzie nawadnianie na moich piaskach. W lesie na VIz niewiele dałoby radę rosnąć. Kokoryczkę rozsadzam w lesie gdzie się da, oczywiście w dobre podłoże - jest nawadniana. U Ciebie jej kępy są niesamowite.
pozdrawiam
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
Basia_KRK 14:56, 17 maj 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Witam się i ja w Twoim ogrodzie, przepięknie jest!!! Trafiłam do Twojego wątku poszukując info n.t. paproci (pióropusznik strusi), a tu taka niespodzianka, cudna wiosna!
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Andrzej_ 12:35, 04 cze 2020


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Basia_KRK napisał(a)
Witam się i ja w Twoim ogrodzie, przepięknie jest!!! Trafiłam do Twojego wątku poszukując info n.t. paproci (pióropusznik strusi), a tu taka niespodzianka, cudna wiosna!

Cześć Basia! Dziękuję za dobre słowa. Byłem też u Ciebie - pięknie przebudowaliście dom i ogród. pozdrawiam A
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies