Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Zacisze Alicji 22:54, 22 kwi 2025


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Kilka zdjęć z dzisiejszego dnia. Wszystko rośnie, jak na drożdżach

Dębowe zakątki 22:42, 22 kwi 2025


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Dębowe zakątki 22:40, 22 kwi 2025


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Małymi krokami-Ogród Wioli 22:38, 22 kwi 2025


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry
SaskiaFarkas napisał(a)
Czekam na aktualizację ogrodu. Jestem bardzo ciekawa jak obecnie wygląda. Oglądałam zdjęcia z kwietnia ale w ostatnich dniach jest bardzo ciepło i wszystko rozkwita w błyskawicznym tempie. Pozdrawiam


Właśnie wrzuciłam fotki kwitnących świdośliw, bo dziś już w listkach

Ostatnio człowiek jeden dzień nie zajrzy do ogrodu i jest w szoku,tak wszystko rośnie w oczach uwielbiam!

Mam fotki aktualnie kwitnącej magnolii Susan ona zawsze kwitnie o wiele dłużej







Ogrodowe marzenie Mrokasi cz. II 22:36, 22 kwi 2025


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 10340
Do góry
Wieczorne pstryczki udane bardzo
Kasia, znasz nazwę tego bzu? Kolor faktycznie taki czy zdjęcie przekłamuje?

mrokasia napisał(a)
Wieczorne pstryczki
Dębowe zakątki 22:35, 22 kwi 2025


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Wiosenny czas tulipanowy- uwielbiam go


Dębowe zakątki 22:32, 22 kwi 2025


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
I mamy piękną kolorową wiosnę. Świata już za nami.
Zabieganie , i chwila wytchnienia. ale i tak ten czas za szybko biegnie, a może bije ?
I nie wiem jak wy ale ja ciągle się nie wyrabiam.
Coś do tyłu, coś nie dokończone coś czeka na zrobienie.

Moja magnolia Ann

Kwitną jabłonie

Świdośliwy

Rajska jabłoń
Małymi krokami-Ogród Wioli 22:32, 22 kwi 2025


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry
nicol21 napisał(a)
Ładnie porządkujesz kolejne rabaty, mimo tych innych priorytetrów , Dobrze jest!!!


Tak jest bardzo dobrze!
A wegetacja ostatnio tak przyspieszyła w tym ciepłe , że wszystko zakwita naraz

Świdośliwy np. kwitły rekordowe 2 dni, maskara. Dobrze, że zdążyłam obfocić














Miskantowa pustynia, w przyszłości tarasowy ogród na skarpie 22:27, 22 kwi 2025


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13827
Do góry
Miskantowo napisał(a)



TAR, specu od dereni

Czy ja dobrze widzę? Moja sadzonka zamierza mi sprawić wielką frajdę i zakwitnąć???


Na to wyglada
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:25, 22 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89772
Do góry




Tyle na dziś
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:23, 22 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89772
Do góry



Wiejski ogród Magdy 22:23, 22 kwi 2025


Dołączył: 26 cze 2019
Posty: 905
Do góry
Kwitną śnieżyce letnie i wielosiły też powoli zaczynają kwitnienie.



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:21, 22 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89772
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:20, 22 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89772
Do góry




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:18, 22 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89772
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:16, 22 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89772
Do góry


Tulipanów co kot napłakał

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:15, 22 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89772
Do góry


jedyna siewka wawrzynka, która przetrwała. Przeniosłam w paletkę bo pewnie padłaby jak pozostałe...
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:13, 22 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89772
Do góry


Warzywnik i szklarnia


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:12, 22 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89772
Do góry



Wiejski ogród Magdy 22:11, 22 kwi 2025


Dołączył: 26 cze 2019
Posty: 905
Do góry
Przesadzony w marcu wiąz holenderski ma się dobrze, podobnie jak miłorząb.



Lilak Krasawica Moskwy zakwitnie po raz pierwszy. Jednym kwiatkiem, ale i tak się cieszę. Powojniki Mrs Cholmondeley też mają już pąki.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies