Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Kraina spełnionych marzeń 23:34, 21 kwi 2025


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 2281
Do góry



Ogród Basi 23:34, 21 kwi 2025


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10947
Do góry






Ogród Basi 23:33, 21 kwi 2025


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10947
Do góry






Kraina spełnionych marzeń 23:33, 21 kwi 2025


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 2281
Do góry
Pięknie kwitną i pachną tawuły.


Za to wiśnie Kanzan jakoś słabiej w tym sezonie.


To samo Kiku Shidare Zakura.

Ogród Basi 23:31, 21 kwi 2025


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10947
Do góry
Cieszę się brunerkami jak dziecko.







Ogród Basi 23:30, 21 kwi 2025


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10947
Do góry






Kraina spełnionych marzeń 23:30, 21 kwi 2025


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 2281
Do góry
Część bergenii kwitnie jasnym różem, a część ciemnym.


Obudziły się hosty.


Na cisach nowe przyrosty. Oby przymrozek ich nie załatwił jak rok temu...
Ogród Basi 23:29, 21 kwi 2025


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10947
Do góry






Ogród Basi 23:28, 21 kwi 2025


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10947
Do góry






Ogród Basi 23:27, 21 kwi 2025


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10947
Do góry






Kraina spełnionych marzeń 23:27, 21 kwi 2025


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 2281
Do góry
Ogród Basi 23:26, 21 kwi 2025


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10947
Do góry






Kraina spełnionych marzeń 23:26, 21 kwi 2025


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 2281
Do góry
Lilaki tuż tuż..



Magnolia o dziwo nadal kwitnie. Kilkoma kwiatami, ale zawsze to coś.

Ogród Basi 23:24, 21 kwi 2025


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10947
Do góry
Zaczyna kwitnąc Cunningham White.







Glina i zielsko 23:20, 21 kwi 2025


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 10347
Do góry
Lidka, gdzieś mi przewinęła się informacja, że masz niedosyt wiosennych nasadzeń. Myślałaś o niezapominajkach?
Ja już sobie bez nich wiosny nie wyobrażam
Fakt - sieją się, ale te siewki łatwo się przesadza w pożądane miejscówki

[/img]
Ogródek Gosi 22:57, 21 kwi 2025


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 3250
Do góry
Ogródek Gosi 22:56, 21 kwi 2025


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 3250
Do góry
Ogródek Gosi 22:56, 21 kwi 2025


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 3250
Do góry
Ogródek Gosi 22:55, 21 kwi 2025


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 3250
Do góry
Kochane dziewczyny, dziękuję w imieniu ścieżki. Nie ukrywam, że też ją bardzo lubię. Szczególnie, że jest to jedna z niewielu rabat, które nie wymagają jakiejkolwiek pracy.
Tak naprawdę sprzątanie wiosenne i potem tylko od czasu pielenie. Może 2 razy w roku?
Jestem bardzo zadowolona.

Basiu, polecam wrzośca. U mnie wiosna gra pierwsze skrzypce

Mieliśmy w tym roku cudowne święta. Taka pogoda sprzyjała spacerom, posiedzeniu w ogrodzie.
Wczoraj po raz pierwszy z gośćmi siedzieliśmy wieczorem na tarasie. O 22 poszłam po bluzę.
Za to dzisiaj moi sąsiedzi urządzili mi śmigus dyngus. Byłam mokra od stóp do głów. Nie tylko ja oberwałam. Wszyscy byli w takim stanie jak ja. Śmiechu było co niemiara.

Ogród coraz bardziej rozkwita. Cieszę się, że przeżyły niektóre moje gaury. Niestety 2 straciłam. Muszę dokupić.
Nie mogę zabrać się za sadzenie podarunków od koleżanki. Cały jest jakaś praca na bieżąco do wykonania. Na pierwszy plan wysuwa sie pielenie. Chwastów co niemiara.
I po raz pierwszy uruchomiłam podlewanie. Susza totalna i szans na deszcz nie widać.

Ogród w dolinie 22:45, 21 kwi 2025


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry


I zapożyczam magnolię od sąsiadów

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies