Muszę zacytować te zdjęcia jak tu weszłam, to musiałam okulary założyć, bo pierwsze moje wrażenie, że to lato, no co najmniej maj, czerwiec a tu raptem kwiecień i takie piękne widoczki no śliczna wiosna u Ciebie, dużo żywych kolorów, a słońce jeszcze bardziej to wszystko podkreśla
Ooo, czyli się skusiłaś na wersję ekonomiczną . Efekt rozdrabniania taki jak u mnie, też mi się te liście miskantowe w wylocie zawieszały, zapomniałam o tym napisać, pewnie dlatego, że w sumie jakieś problematyczne to nie było.
Napisz proszę na priv co kupiłaś, ciekawa jestem, czy parametry takie jak moje, czy inne.
Sadzonki pomidorów wyglądają rewelacyjnie. Takie krzepkie krasnoludy
I jeszcze fotki z przebiegu prac ogrodowych, no bo samo się nie zrobi nic, a szkoda
Sprzątamy liście orzechowe z rabat
W szklarni przekopałam i rozstawiłam się z majdanem siewnym
wycięliśmy wreszcie trawy, ale to już Wam pisałam
Postaram się zanotować.
Tutaj w szeregu stoją od lewej patrząc:
Snegirjok, Tiny Tim, Micro Tom, Venus, Jochalos
Tiny Tim, Micro Tom i Venus mają pączki, z tym, że Micro Tom największe.
Witam serdecznie w ten wiosenny czas
Serduszka akurat nie podziękowały za grzebanie im w korzeniach i nie wyszły w tym roku, nad czym ubolewam.
Wiosna przyszła i nawet ją uwieczniłam.
Proszę bardzo