Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Znowu na wsi 21:33, 09 kwi 2025


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13743
Do góry
Joku napisał(a)








Muszę zacytować te zdjęcia jak tu weszłam, to musiałam okulary założyć, bo pierwsze moje wrażenie, że to lato, no co najmniej maj, czerwiec a tu raptem kwiecień i takie piękne widoczki no śliczna wiosna u Ciebie, dużo żywych kolorów, a słońce jeszcze bardziej to wszystko podkreśla
Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną 21:30, 09 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2023
Posty: 1906
Do góry
Rojodziejowa napisał(a)
Przyszedł mi dziś sprzęcik Nie jest to szczyt marzeń, ale miskanty rozdrabnia z krótkimi przerwami na odblokowywanie wylotu, w którym blokują się liście.
Jako ściółka pod pomidory akurat się przyda.



A badyle z hortek przerabia na wióry. Do kompostownika jak znalazł


Ooo, czyli się skusiłaś na wersję ekonomiczną . Efekt rozdrabniania taki jak u mnie, też mi się te liście miskantowe w wylocie zawieszały, zapomniałam o tym napisać, pewnie dlatego, że w sumie jakieś problematyczne to nie było.
Napisz proszę na priv co kupiłaś, ciekawa jestem, czy parametry takie jak moje, czy inne.

Sadzonki pomidorów wyglądają rewelacyjnie. Takie krzepkie krasnoludy
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:29, 09 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
I jeszcze fotki z przebiegu prac ogrodowych, no bo samo się nie zrobi nic, a szkoda
Sprzątamy liście orzechowe z rabat

W szklarni przekopałam i rozstawiłam się z majdanem siewnym


wycięliśmy wreszcie trawy, ale to już Wam pisałam
Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną 21:25, 09 kwi 2025


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 10938
Do góry
Patrycja_KG_Lu napisał(a)
Micro Tom i Tiny Tim zawsze jakoś mi się mylą. Ciekawe po ilu dniach od siewu będą owoce.


Postaram się zanotować.
Tutaj w szeregu stoją od lewej patrząc:
Snegirjok, Tiny Tim, Micro Tom, Venus, Jochalos

Tiny Tim, Micro Tom i Venus mają pączki, z tym, że Micro Tom największe.
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:24, 09 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:23, 09 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
myśliwi polują na.....myszy



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:21, 09 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:20, 09 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:17, 09 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:16, 09 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:14, 09 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:13, 09 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Łąka - pojedyncze punkty koloru były już w marcu




Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną 21:04, 09 kwi 2025


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Rojodziejowa napisał(a)
Jeden z najmniejszych i u mnie najwcześniejszy ❤️

Nie znam
Posialam jakies karlowe doniczkowe ale nie wiem jakie
A te juz testowalas wczesniej
Podwórkowa rehabilitacja 19:18, 09 kwi 2025

Dołączył: 10 lut 2023
Posty: 449
Do góry
ryska napisał(a)

A co to jest za cudna roślinka? U mnie taka pojawiła się taka gdzieś w jednej jedynej sztuce i zastanawiam się co to
Glina i zielsko 19:10, 09 kwi 2025


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11992
Do góry
LIDKA napisał(a)
Tak
Od 2 sezonów lub 3 sezonów
To chyba silver dolar z patyków biedronkowych.
Po tym sezonie dam do gruntu już i tu bedą jakieś nowe.



A mnie zachwyciło to zdjęcie

Podwórkowa rehabilitacja 18:58, 09 kwi 2025


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Podwórkowa rehabilitacja 18:57, 09 kwi 2025


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Moje małe, zielone miejsce na ziemi... 18:56, 09 kwi 2025


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11992
Do góry
Wafel napisał(a)
Kuklik się zmiany pogody nie wystraszył

i jeszcze jeden ciemiernik zakwitł pojedyńczym kwiatem, jakaś chyba późniejsza odmiana z łebkiem skierowanym w dół.



Wyjątkowo szybko zakwitł ten kuklik, piękny jest U mnie kukliki jeszcze w powijakach

Ciemierniczek młodziutki ale piękny kwiat ma
Podwórkowa rehabilitacja 18:55, 09 kwi 2025


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
GingerO napisał(a)
Reniu, puk puk! Ja u Ciebie wiosna? Serduszka przecudne masz, pozdrawiam serdecznie

Witam serdecznie w ten wiosenny czas
Serduszka akurat nie podziękowały za grzebanie im w korzeniach i nie wyszły w tym roku, nad czym ubolewam.
Wiosna przyszła i nawet ją uwieczniłam.
Proszę bardzo

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną 18:03, 09 kwi 2025


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 10938
Do góry
Jeden z najmniejszych i u mnie najwcześniejszy ❤️
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies