Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród Basi 00:40, 19 lip 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10948
Do góry






Ogród Basi 00:36, 19 lip 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10948
Do góry






Wzgórze chaosu 00:34, 19 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Ogród Basi 00:32, 19 lip 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10948
Do góry






Ogród Basi 00:30, 19 lip 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10948
Do góry






Wzgórze chaosu 00:29, 19 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Wzgórze chaosu 00:27, 19 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Iwonko bardzo dziękuję ,że mogłam zobaczyć na żywo Twój piękny ogród.Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.Jest jeszcze ładniejszy niż na fotkach.Kibicuję Ci w udoskonalaniu go.Dzięki nowym nasadzeniom dojrzały już...zyskuje dodatkową lekkość
Bardzo przyjemnie spędziłam weekend w Waszym towarzystwie.Jesteś bardzo pozytywną osóbką
Wrzucam kilka fotek jakie udało mi się u Ciebie zrobić:
Ogród Basi 00:27, 19 lip 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10948
Do góry






Ogród Basi 00:23, 19 lip 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10948
Do góry






Ogród Basi 00:18, 19 lip 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10948
Do góry






Ogród Basi 00:14, 19 lip 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10948
Do góry
Borówkowy kącik.






Ogród Basi 00:11, 19 lip 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10948
Do góry






Ogród Basi 00:08, 19 lip 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10948
Do góry






Ogród Basi 00:05, 19 lip 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10948
Do góry






Ogród Basi 00:03, 19 lip 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10948
Do góry
Dzisiejszy poranek w ogrodzie.







Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć 23:28, 18 lip 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1704
Do góry
Huśtawka jest tyłem do altanki a bokiem do basenu
Ogród Małej Mi 2017 23:26, 18 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
anna_g napisał(a)


Aniu, przyszłam się przywitać do Ciebie po kilku latach nieobecności
Zaległości oczywiście nie odrobię, ale widzę, że ciągle masz pięknie. Na tym zdjęciu nie widać żadnych zaległości.
Twoje Muminki przefajne. Na koty jak najbardziej jesteśmy wszyscy obrażeni za Twoją rybę!
Jeżówki czarują, warzywnik... - o nim jeszcze nie doczytałam
Pozdrawiam i będę zaglądać oczywiście


Warzywnika nie ma... prawie nie ma.. bo najpierw zlało a potem zasuszyło.. i są 3 buraczki i 5 marchewek.. i całe morze melisy.

Zaległości to mam ja, bo bywam..czasami u siebie.. czas nie guma jak ogrody.. jest coraz ciaśniejszy. Tym bardziej doceniam, że ktoś zagląda, nawet po dłuższej przerwie





Ogród Małej Mi 2017 23:23, 18 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
mira napisał(a)


A tak se wpadam z ciekawości po całym dniu babciowania i zawsze gdzie wpadnę to ciekawostki. Widzę że jesteś wolniejsza i wizyty są. Pewnie jak ja będę mieć więcej czasu to się Ty za babciowanie weźmiesz no i tak to.

A fajnie by z Ewą razem się wybrać.
No róże u Ewy i moje serce zawładnęły ale że Twoje no no.

Mam i ja tą naparstnicę i z nasion. Nasiona wysiała Viva i dostałam siewki. W 3-cim roku zakwitła czyli w tym sezonie. Miałam 5 cudownych kęp i często je pokazywałam na wiosnę bo były mega obiecujące. Została jedna i nie wiem co je zżarło ale wyglądało to jak rdza . Niemniej zbiorę nasiona i wysieję zwłaszcza że Vivie wszystkie gdzieś przepadły i pewnie czeka na nasiona.

pozdrawiam


Ja kupiłam w zeszłym roku u bylinowego.. i mi przezimowała i zakwitłą w tym.. a może i kwitła w zeszłym tylko ..posadzona jak zwykle w złej miejscówce.. bo brak miejsca

Masz rację, będę babciować. Przerwa przedszkolna będzie.. ale z Ewą jak najbardziej zapraszam.

Róże były po pierwszym największym tłoczeniu, ale urzekły mnie

To Ewcine różyczki.. fotek za duzo nie zrobiłam ,ale serce mi się krajało jak widziałam tę suszę .. bo oczami wyobraźni widziałam te rabaty bez suszy..



Ogród Małej Mi 2017 23:23, 18 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
Mala_Mi napisał(a)

Też z braku czasu przegapiłam ten moment... jakaś doba za krótka... wszędzie mam zaległości



Aniu, przyszłam się przywitać do Ciebie po kilku latach nieobecności
Zaległości oczywiście nie odrobię, ale widzę, że ciągle masz pięknie. Na tym zdjęciu nie widać żadnych zaległości.
Twoje Muminki przefajne. Na koty jak najbardziej jesteśmy wszyscy obrażeni za Twoją rybę!
Jeżówki czarują, warzywnik... - o nim jeszcze nie doczytałam
Pozdrawiam i będę zaglądać oczywiście
Wizytówka - Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:22, 18 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
















Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies