Madziu...jestem w końcu! Mam kilka fotek z fantastycznego spotkania u Ciebie Ogromnie dziękuję Ci za zaproszenie.Jesteście mega ciepłymi ludźmi.Fajnie że pojechałaś z nami do Kapiasa i wypasionej szkółki. Mogłyśmy na spokojnie pogadać , popodziwiać ogród i co nieco kupić. I jeszcze pomoc z samochodem...jeszcze raz dzięki!!!
Iwonko bardzo dziękuję ,że mogłam zobaczyć na żywo Twój piękny ogród.Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.Jest jeszcze ładniejszy niż na fotkach.Kibicuję Ci w udoskonalaniu go.Dzięki nowym nasadzeniom dojrzały już...zyskuje dodatkową lekkość
Bardzo przyjemnie spędziłam weekend w Waszym towarzystwie.Jesteś bardzo pozytywną osóbką
Wrzucam kilka fotek jakie udało mi się u Ciebie zrobić: