Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

Gosiek33 06:27, 09 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Cieszę się razem z Tobą....


Coś za mało zdjęć wstawiasz
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
anabuko1 11:10, 09 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Ciekawa ta roślinka
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
zawitka 07:00, 10 cze 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
A jak Okruszek ??//Dzięki z info o de oro .Chętnie przyjmę kawałek bo blisko to łatwiej i roślinki nie leżą po pocztach tak jak u mnie .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
anka_ 08:11, 10 cze 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
sylwia_slomczewska napisał(a)
Dobrze, że Okruszek już w domu
Ciekawe co to za roślinka, może spytaj Kondzia, lub Mariusza z Bolestraszyc, On powinien wiedzieć
A podpytam, podpytam.

Mala_Mi napisał(a)
To może czeremień błotna Te nazwy mi się mylą .. patrzę co miałam lub mam I podobne Na pewno nie chwast

Wyrośnie zobaczymy
Ogromnie jestem ciekawa co z tego będzie.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 08:26, 10 cze 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosiek33 napisał(a)
Cieszę się razem z Tobą....


Coś za mało zdjęć wstawiasz
Gosiu nie mam internetu na komputerze a mój telefon nie bardzo robi zdjęcia. Ale cykam i będę męczyć z opóźnieniem.

anabuko1 napisał(a)
Ciekawa ta roślinka
Ciekawa bardzo. I te oczekiwanie co z tego wyrośnie.

zawitka napisał(a)
A jak Okruszek ??//Dzięki z info o de oro .Chętnie przyjmę kawałek bo blisko to łatwiej i roślinki nie leżą po pocztach tak jak u mnie .
Kruszynka w sobotę skończy 2 miesiące i właśnie dobił do 5 kg. Rośnie babci pomocnik.
Stella zaklepana, na PW umówimy się na dostarczenie.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
zawitka 10:53, 11 cze 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
Fajnie no to ja zapraszam do siebie na pogaduchy!!!umówimy się na pv.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Gosialuk 20:07, 12 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
To ja czekam na te zdjęcia.
A jak tam staw w czasie tych opadów? Nie pozalewało? Teraz komarów u nas mnóstwo. U ciebie też?
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Mariposa 18:33, 13 cze 2019


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Witaj, Aniu, dawno do Ciebie nie zaglądałam, a tu tak ślicznie Ale Ci ślicznie ogród zmężniał
U ciebie pierwszy raz Olę widziałam, cudna jest! Jaki ma pokrój? Jak duża rośnie?
____________________
Ela Motylogród
anka_ 21:37, 17 cze 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosialuk napisał(a)
To ja czekam na te zdjęcia.
A jak tam staw w czasie tych opadów? Nie pozalewało? Teraz komarów u nas mnóstwo. U ciebie też?
Gosiu komarów u mnie plaga, choć sucho. Poza jednym deszczem nie padało od dawna. W stawie bardzo mało wody.

W oczku zaczynają kwitnąć pontederie.



I coś mi się w masowych ilościach rozsiało.


Mariposa napisał(a)
Witaj, Aniu, dawno do Ciebie nie zaglądałam, a tu tak ślicznie Ale Ci ślicznie ogród zmężniał
U ciebie pierwszy raz Olę widziałam, cudna jest! Jaki ma pokrój? Jak duża rośnie?
Elu moje Ole jeszcze młode. Egzemplarz w którym się zakochałam miał ok 3-4 m, tylko nie wiem czy był cięty.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
gogo 12:00, 02 lip 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Witaj Aniu
Piszę do Ciebie dopiero teraz, bo poznanie całego Twojego wątku trochę trwało / czytam i oglądam wszystko /.
Jestem zachwycona Twoim ogrodem, jak pięknie go tworzysz w zgodzie z naturą
Robisz fantastyczne zdjęcia, nie jeden zawodowiec mógłby brać u Ciebie lekcje.
Czytam, że z wnusiem dobrze, przesyłam Mu buźki
Pozdrawiam
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies