Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mój ogrodowy pamiętnik 21:31, 18 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Zdjęcie posadzonego ambrowca Gumballa




i miłorzęba Marikena:


Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:28, 18 lip 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry



Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:25, 18 lip 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry



Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:20, 18 lip 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry



To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:18, 18 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Zakrecona napisał(a)
Piękne Twoje działania Tak zgrabnie wszystko skomponowane

A o oprysku drożdżami już doczytałam


Pomidory i ogórki póki co, zdrowe.
Z tą zgrabnością, to różnie bywa. Ogród się rozrasta. Tam, gdzie 7 lat temu była patelnia, teraz jest cień lub półcień. Trzeba robić korekty.





Ten miskant, prawdopodobnie Silberfeder, wsadzany był w formie jednego badylka z liściem.





Żeby mieć mniej pielenia, na początku używałam roślinnych zadarniaczy: kuklika, rogownicy, irysów, kocimiętki, przywrotnika, przetacznika, bezodmianowej rudbekii. Teraz trzeba je usuwać.





Na zakręcie. 21:18, 18 lip 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Do góry
U góry napisałam, że mam pustelnika, oczywiście miałam na myśli pustynnika
Brzozy i świerki na długiej i wąskiej działce:)) 21:18, 18 lip 2019
Do góry
Mysza napisał(a)

Witam u ciebie jeszcze tu nie byłam, a przecież taki masz śliczny i zadbany ogród. Pięknie
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:17, 18 lip 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry



Na zakręcie. 21:15, 18 lip 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Do góry
Lilie kwitną.
Pokażę nasz ogród 21:13, 18 lip 2019


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4225
Do góry
I takie dwa.

Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 21:12, 18 lip 2019


Dołączył: 05 cze 2016
Posty: 331
Do góry
W zeszłym roku posadziłem kilka "niebiałych" odmian H. arborescens. W tym roku okaże się jak będą wyglądać gdy przekwitną. Mam nadzieję, że lepiej niż NCHA1 Invincibelle Spirit.

NCHA2 Invincibelle Spirit II - u mnie niektóre kwiatostany z dziwnie dużą ilością kwiatów płodnych


NCHA3 Invincibelle Ruby


NCHA4 Incrediball Blush - tu z kolei ciemniejsza niż powinna


Candybelle Marshmallow - delikatny róż, bardzo ładnie się prezentuje



I na koniec ogólny widok wąwozu hortensjowego w tym sezonie - bardziej niebiesko niż rok temu





Na zakręcie. 21:12, 18 lip 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Do góry
Ciąg dalszy rabaty do rekonstrukcji.Jest i mięta lekarska.
Pokażę nasz ogród 21:12, 18 lip 2019


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4225
Do góry
Nasze szalone trawy:
Zszywkowy ogród marzeń :) 21:11, 18 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Do góry
Dziś walczyłam z chwastami, myśle że przegrały tę wojnę dosypałam kory, obcięłam tawułki i moje lilie pięknie mi towarzyszyły zapachem

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:10, 18 lip 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Sonaty nie uratował, ale walczy o życie oby mu się udało


Kocham go nad życie

Na zakręcie. 21:08, 18 lip 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Do góry
Nie wygląda to dobrze, jeszcze te zasieki przeciw psom ogrodnikom. Mam tu piwonie hortensje, trawy, lilie, sasanki, pustelnika, mikołajka, wrzosy,rozchodnik, werbenę patagońską, nawet karczochy itd. Tak, że czeka mnie planowanie i przesadzanie.
Ogródek Iwony II 21:04, 18 lip 2019
Do góry
Ogród piękny. Cieszę się że znalazłaś chwilkę i wstawiłaś zdjęcia. Często myślę o tobie jak patrzę na moje hortki z patyczków od Ciebie i jak bywam nad morzem też myślę, że może jesteś niedaleko

Tulipanowiec piękny jest, sama posiadam dwa

Edit miałam zapytać o te różową jeżoweczke na zdjęciu, co to za odmiana?
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:04, 18 lip 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Kocie moje zadrapaczki do leczenia


zadrapaki, łapyzaiaki

Kot Maniek jest bohaterem ledwo zipie....
To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:03, 18 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Kawa napisał(a)
uwielbiam...


Kawciu, cmok! Miło, że zajrzałaś.
Sesja z przegorzanami w roli głównej. Teraz są najpiękniejsze.









Kiedy karczowałam żywopłot, to zostawiłam dwa buczki, bo miały ciekawy pokrój. Może uda się z nich zrobić coś ciekawego.

Na zakręcie. 21:02, 18 lip 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Do góry
I moja nieszczęsna rabata, nad którą chciałam pracować. Zrobić plan i zrealizować. Zrobiłam jak zwykle na odwrót, obsadziłam i powstał misz masz.Nie jest źle
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies