Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:06, 17 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
nic sie nie bał ten ptaszek i nie latał wcale tylko podskakiwał



Mój ogrodowy pamiętnik 23:05, 17 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Pinky Winky delikatna i za to ją lubię. No i nie pokłada się jak wanilka.





Za drzwiami do ogrodu... 23:04, 17 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
jolanka napisał(a)
Ale wspaniałe spotkania Aniu, jestem ciekawa gdzie posadzisz te dobroci roślinkom

Też jestem ciekawa!? Niektóre były planowane ...a potem to już ...no jak się oprzeć...?Szkółki kipiały kolorami i całą resztą... A dziewczyny też hojne
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:04, 17 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:03, 17 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



Ogród Fenny Graf 23:02, 17 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Na koniec siadam i kontempluję widok, i żegnam się z tym pięknym i przemyślanie skomponowanym ogrodem.



Koniec.

Jeśli chcecie zobaczyć te fotki w trochę większym rozmiarze to zapraszam
http://www.gartenfotoart.de/albums/garten-fenna-graf/
Ogród Fenny Graf 23:00, 17 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Odkrywam kolejną ścieżkę, która prowadzi mnie do zewnętrznej strony pierwszego stawu.

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:00, 17 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Dorotka zabrała nas do wyjatkowego wąwozuSpełniła moje ciche marzenie



Ogród Fenny Graf 22:56, 17 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Za drzwiami do ogrodu... 22:56, 17 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry

Podziwialiśmy wielkość gunery
Mój ogrodowy pamiętnik 22:54, 17 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Vanille Fraise to prawie wszyscy mają więc mam i ja .






Ogród Fenny Graf 22:54, 17 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Oglądam rabaty przy domu i stodole i w końcu znajduję warzywnik. I znów ten cudowny fenkuł.

Ogród wśród pól i wiatrów 22:54, 17 lip 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ogród piękny, pszczół dużoA rośliny miododajne sadzisz???


Sylwia, dopiero się uczę, które roślinki pszczółkom smakują Już wiem, że (z tych co mam) uwielbiają lawendę, czosnki główkowe, szałwię, kocimiętkę. Hortensje mniej, a szkoda bo dużo ich mam. Poczytałam trochę o gatunkach miododajnych i na pewno będę je wciskała gdzie się da

O, jeszcze pysznogłówkę mam w kąciku, też ją pszczółki lubią. Muszę się postarać o inne kolory


Za drzwiami do ogrodu... 22:52, 17 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
I ogród Sylwii...sami wiecie...skarbnica gatunków roślin,różnych zakątków, ścieżek,gadżetów,pełen ptaków i wszelkiego rodzaju żyjątek.Pełen kolorów i zapachów ,choć tegoroczna aura sprawiła,że już miejscami zalatuje złotą jesienią...
Sylwio dziękuję za otwartą furtkę i serduszko

Po ogrodzie oprowadzał nas też kot...

Ogród Fenny Graf 22:52, 17 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
W poszukiwaniu warzywnika wchodzę na ścieżkę, które prowadzi mnie jednak prosto do przedogródka.

Paradise czyli mój kawałek raju 22:51, 17 lip 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Do góry
Kasia dzięki. Mi wszystko co ciemne się podoba Hortensje są takie wdzięczne jeśli chodzi o rozmnażanie, myślałem że będzie kosmos

Milka dzięki, pocieszyłaś mnie. Poczytam o Lagunie

KasiaBawaria dzięki, staram się to robić szkoda że nie dokumentowałem tego nieurodzaju od początku.

Aniu dziękuję ślicznie Właśnie ogród to taka moja terapia. Tyle radości, a ile smutków jak pies coś wykopie albo zniszczy

AnnaMS oprócz dębu była jeszcze jarzębina w miejscu gdzie są lilie. Coś się z nią działo i trzeba było ją usunąć. Szkoda, super miejsce było na hamak

Anabuko Aniu, dziękuję. Na jeżówki zachorowałem w tym sezonie

Elu szkoda, może przenieś go do doniczki i spróbuj uratować? Mój po spotkaniu z psem daję oznaki życia

Kindzia dzięki, u mnie to były 3 sadzonki z supermarketu. Znajoma polecała tą szkółkę/firmę. Ciąglę się zastanawiam nad posadzeniem tam Rubensa. Dzięki bardzo za wszystkie informacje, myślę nad posadzeniem róż jesienią. To chyba dobry pomysł?

Ja jestem w słonecznej Puli. Odwiedzę was wszystkich po powrocie. Podsyłam zdjęcia, większość to przepiękne, ogromne oleandry Zakochałem się w pergolach z winoroślami, wszędzie posadzone szorstkowce. Po prostu raj dla ogrodnika



Ogród w Klein Kottorz 22:50, 17 lip 2019


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4770
Do góry








Ogród Fenny Graf 22:50, 17 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Dochodzę do sauny z brodzikiem.

Ogród Fenny Graf 22:48, 17 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Wracam w stronę domu i szukam tajemnych przejść.

Mój ogrodowy pamiętnik 22:47, 17 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Hortka Diamant Rouge. Taka wanilia z truskawką . U mnie jest malutka. Nie chce większa urosnąć.





Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies