Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

W moim małym ogródeczku - Dorota 11:41, 17 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



W moim małym ogródeczku - Dorota 11:37, 17 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Dorotko jeszcze raz z podziękowaniami za wspomnienia i marzenia




Działka prawie w Borach Tucholskich 11:36, 17 lip 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Fantasia wystartowała na pędach tegorocznych



Miss Saori


miałem już go nie prostować (za wysoko) ale dwie długie tyczki z widełkami dały radę
Purpurea Pendula
Między brzozami 11:33, 17 lip 2019


Dołączył: 11 sie 2017
Posty: 616
Do góry
Poniżej ta sama rabata w połowie czerwca



i główni aktorzy:

Ogródkowe perypetie:) 11:29, 17 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Buziaki
Ogródkowe perypetie:) 11:28, 17 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



Liliowo i kolorowo:) 11:24, 17 lip 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
Urszulla napisał(a)
Wczoraj cynie pikowałam po deszczu. Ale chyba za mało Mogłam kilka przed taras dać, w doniczkach też super pomysł inspirujące.


Też czekałam na deszcz, żeby popikować cynie w gruncie ale padało zaledwie 15 minut, susza bardzo. Dwa dni już walcze z uporzadkowaniem chociaz troche ogrodu.























Ogródkowe perypetie:) 11:24, 17 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



Ogródkowe perypetie:) 11:21, 17 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Aguś z uściskami za wyjazd




Mój azyl na wichrowym wzgórzu 11:17, 17 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry




Nie pamiętam co wołałaś
Liliowo i kolorowo:) 11:14, 17 lip 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
anna_g napisał(a)
Te cynie w w wiaderku wyglądają naprawdę super. Skąd Wy macie te wszystkie pomysły i dlaczego mnie takie fajne A proste rzeczy nie przychodzą do głowy


Juz rok temu chciałam do tych wiader bo mam dwa coś posadzić ale jakoś się zeszło no wiec w tym roku w obu są cynie i stoją tam gdzie tak Ci się szałwia podobała no ale póki co przekwitła i brzydko wyglądało to zapełniłam dziury po obu stronach
Bobo w koncu jest Bobo i bardzo cieszy no ale póki co z patyczków nic nie wypuszcza


Groszki pachnące mojej wnusi na "kwiatuszku zakwitły



Moja codzienność - ogród Oli 11:13, 17 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 875
Do góry
leon60 napisał(a)

I jeszcze jedno. Co rośnie w tej donicy?


Mój azyl na wichrowym wzgórzu 11:12, 17 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Na pamiatkę z podziękowaniami za wspólny wypad



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 11:08, 17 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry

ach ten widok



i winnica

a do wąwozu zapraszam wieczorkiem
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 11:06, 17 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
maleńki kawałek miejsca cudnie obsadzony

panorama


Liliowo i kolorowo:) 11:06, 17 lip 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
Milka napisał(a)
Cynie w wiadrach, cudo myślę, że w końcu ten deszcz dotrze, kolejne upały dopiero od soboty, więc deszczyk zdąży.
Trawnikiem, to ja się najmniej zajmuję, choć on bardzo ważny, ale jak mają paść rodki, azalie, hortensje i inne, o nim zapominam.
Floksy śliczne, u mnie wyrosły ogromne, ale zadusiły je inne rośliny, znowu jesienią przesadzanie, ale nie wiem gdzie....i brzoza marna, też do przesadzenia i też nie wiem gdzie...koszmar, chyba ukradnę ten trawnik, co mąż trzyma dla potomnych, gdyby chcieli się kiedyś budować


Oj Irenko no niestety tylko z 15 minut był deszcz w niedziele, tylko troche trawnik podlało bo pod rodkami ani śladu, musiałam wczoraj porządnie podlać cały ogród, tyle, że temperatury znosne i mniej słonka to jakoś żyje.Azalie chyba juz dwie padły.
Wykorzystałam fajne temperatury i wczoraj i dziś cąle dnie na prace w ogrodzie. Wczoraj walczyłam z tyłem domu, ciełam i chodnik bo tez mi tam trawa rosnie . Dzis od wczesnego ranka moją droge co ma z 100m, to zawsze M robi ale po tym wypadku no niestety póki co jeszcze i to mi doszło. Teraz przerwa na kawke a potem dalej. O dziwo trawsko to znaczy chwasty to rosną, tez mi cos na moj olbrzymi bukszpan cos sie dalo musze to opryskac czyms



Hortensje musze mocno codziennie podlewać ale dają rady chodz kwiaty przez tą susze i upały mniejsze i widze, że to samo będzie z bukietowymi.




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 11:03, 17 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry

uroda cegły


sposób na gołębie
Czubajkowy Ogród 11:03, 17 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry
AniazUroczyska napisał(a)

Dla Ciebie, kawałek mojego nieba nad Uroczyskiem



Dziękuję, czuję się zaszczycona ☺ Sosny i brzozy na tle nieba to najbliższy mojemu sercu, ukochany widok ☺ Zimą też tam bywasz? Czy to Twoje całoroczne miejsce na ziemi?
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 11:01, 17 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies