Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 11:16, 14 lip 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry





Ogród pod lasem 11:15, 14 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Dereniowa ścieżka z olbrzymią hakone!



Z perspektywą zapowiadającą dalsze zakątki i oprowadzającą Izą między drzewami


Derenie powtarzają się zresztą w kilku miejscach



Piękny zakątek z ławeczką (będzie później )


Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 11:14, 14 lip 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 11:13, 14 lip 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 11:12, 14 lip 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 11:12, 14 lip 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Otoczenie stawu kąpielowego wydoroślało, zagęściło się w nowe gatunki bylin




Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 11:11, 14 lip 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Tutaj niebawem popłynie woda



Z tej oto figury, lub tej drugiej z metalu

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 11:09, 14 lip 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Kończenie tarasu




Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 11:08, 14 lip 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Pielenie przy wsparciu pomocnych rąk Oli oczywiście. Sama to co najwyżej mogę drogę pielić..i doniczki

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 11:07, 14 lip 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Różne migawki.
Do zbiornika miedzianego wpuściłam 7 kolorowych rybek, żeby dzieci miały radość



Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 11:06, 14 lip 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Warzywnik kipi, chociaż mało w nim warzyw, więcej jest kwiatów: część z łąki kwietnej, część dalii, cynii i inne takie łany kwiatów. Niestety titonia została wypielona przez Olę została tylko jedna sierotka








Ogród pod lasem 11:05, 14 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Super robotę robią plamy kolorystyczne limonkowej zieleni i te wybijające się wykrzykniki kwitnących tawułek







Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 11:04, 14 lip 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Koszenie w wykonaniu Grzesia



Kwiaty we włosach 11:04, 14 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry



Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie... 11:03, 14 lip 2019


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Do góry


Blaski i cienie nowego życia 11:03, 14 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry


A dalej niezrobione- czeka mnie robienie sadzonek lawendy w ilości min 30 szt. A narazie ledwo zipią wysiane cynie.

Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie... 11:00, 14 lip 2019


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Do góry
Czy ktoś mi powie co dzieje się moim grabom? To na pewno nie susza bo sa regularnie podlewane. Zastanawiam się czy przetrwają a raczej modlę się o to, bo szkoda mi ich. Może to kwestia przystosowania do nowych warunków. Ukorzeniacza nie udało mi się kupić tak jak proponowałyście. Sa tylko takie "przed sadzeniem". Kobieta w ogrodniczym zaproponowała mi podlać je nawozem do warzyw i owoców a ze miałam florowit w domu to raz im go zaaplikowałam. Wstawiam zdjęcia z bliska. może ktoś coś doradzi plissss!

Blaski i cienie nowego życia 10:59, 14 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Adela napisał(a)
Ula, nie próżnujesz w ogródku Coraz więcej rarytasów widzę u Ciebie.
A ja zamiast popracować dziś w ogródku, to siedziałam w kuchni i gołąbki robiłam.
Pozdrówka



Nie próżnuję, szczególnie jak pogoda sprzyja. Bo znów za tydzień idą upały.

Wczoraj wykorzystałam czas po deszczu i plewiłam w moim nowym przedogródku. Dwie taczki ostów wywiozłam, wyobrażasz sobie na co musiałam przez 1.5 mies upałów patrzyć. Przy okazji porządków zrobiłam sadzonki turzycy- kto robi w lipcu tak jak ja i wysypałam miejsce trocinami. Stąd fotka niezbyt piękna ale muszę to przetrwać.

Widać dokąd doszłam w pracach


W ogródku emerytki 10:57, 14 lip 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Aniu, wiem, że tamten kot nosił kapelusz, ale na głowie
Mój Duduś ma w kapeluszu łapki, może przewrotnie założy jakieś buty na głowę
Wczoraj w moich skałkach zamieszkał świerk Inversa.
Pierwotnie rosła tam jarzębinka, ale się nie przyjęła

Lubię rośliny, które ładnie kwitły i ładnie przekwitają, taki jest pokoślin baldaszkowy.
Kwiaty we włosach 10:57, 14 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies