Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

AgataM 15:00, 12 cze 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Jak chcesz nabyć się kompleksów to zajrzyj do ogrodu Danusi Jest bosko, aż brakuje mi słów. Przecudne róże, i jakie kolory......
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
danuta_szwajcer 19:33, 12 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
AgataM napisał(a)
Jak chcesz nabyć się kompleksów to zajrzyj do ogrodu Danusi Jest bosko, aż brakuje mi słów. Przecudne róże, i jakie kolory......


Znam ten ogród od początku go śledze ale to inna bajka, wiele rąk do pracy, doświadczenie, inspiracje i efekt tego wrecz dzieła jest wyjątkowy. Bardzo mi się podoba.
A ja tam lubie ten mój i sama go obrabiam, praca, dom, wnuki no nie jest łatwo ale jak się coś kocha to jest ok Gorzej jak choruje to cierpie podwojnie...




Angela, piękna jak dla mnie

____________________
Liliowo i kolorowo:)
Gosialuk 20:44, 12 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Pięknie po prostu. Chciałabym poczuć zapachy z twojego ogrodu teraz.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
ElzbietaFranka 21:25, 12 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13888
Wlasnie kazdy kocha swoje dzielo zrobione dla siebie a ogladajacym moze sie podobac albo nie jest to rzecz gustu.
Bardzo lubie ogrody naturalistyczne takie nie robione pod linijke.
Danusiu masz misz masz, ale jaki cudowny jak te roze sie przeplataja ze soba kolory i zapachy czuje w Wawie.

Oby tak dalej ale nie z taka temperatura. Teraz 28 stopni jak tu wietrzyc.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Urszulla 22:37, 12 cze 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Cudne te róże. Każda inna i piękna. Wogóle nie widać wcześniejszych strat. Nowe nabytki widzę wybierane, ta z pomarańczowym odcieniem na pewno pachnie. Fajnie że dałaś nazwy

Do mnie pasowałaby Alba, Chyba zawsze mi się podobała, ale musi mieć stelaż.
U mnie też kila różowych jest i zachwycają oczywiście. Róże mam rozsiane po ogrodzie.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
danuta_szwajcer 13:16, 14 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Gosialuk napisał(a)
Pięknie po prostu. Chciałabym poczuć zapachy z twojego ogrodu teraz.


No fajnie by bylo, pachnie oj pachnie i jeszcze ten śpiew ptakow do tego Kolejne roze zaczynają, teraz kroluje Veilchenblau, Dortmund jeszcze w całości nie dała czadu, zaczynaja okrywowe.













____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 13:38, 14 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
ElzbietaFranka napisał(a)
Wlasnie kazdy kocha swoje dzielo zrobione dla siebie a ogladajacym moze sie podobac albo nie jest to rzecz gustu.
Bardzo lubie ogrody naturalistyczne takie nie robione pod linijke.
Danusiu masz misz masz, ale jaki cudowny jak te roze sie przeplataja ze soba kolory i zapachy czuje w Wawie.

Oby tak dalej ale nie z taka temperatura. Teraz 28 stopni jak tu wietrzyc.



U nas też upał, wczoraj w cieniu miałam 36 a potem była nawałnica u nas.mocne szkody, my tylko bez pradu byliśmy i padł monitor M, troche dziur w hostach no i ogród w płatkach róż. Tyle, że niezle podlało, dziś parno bardzo.











____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 13:49, 14 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Urszulla napisał(a)
Cudne te róże. Każda inna i piękna. Wogóle nie widać wcześniejszych strat. Nowe nabytki widzę wybierane, ta z pomarańczowym odcieniem na pewno pachnie. Fajnie że dałaś nazwy

Do mnie pasowałaby Alba, Chyba zawsze mi się podobała, ale musi mieć stelaż.
U mnie też kila różowych jest i zachwycają oczywiście. Róże mam rozsiane po ogrodzie.


U mnie wszędzie teraz róże, chodz kwitną też i kwrzewuszki, powojniki, przetaczniki, dzwonki, jarzmianki to nie wiem czemu tylko zdjecia róży mam
Wczoraj pierwszy raz tak sie bałam jak była u nas burza, masakra jakaś Co to teraz się dzieje z tą pogodą?








____________________
Liliowo i kolorowo:)
greg66 14:58, 14 cze 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
upał wszędzie a róże masz superos pewnie zapach zniewala
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
violaskom 15:39, 14 cze 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Piękny różany ogród. Te pergole obsadzone różami są cudne. Cały ogród wyglada zjawiskowo.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies