Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

W cieniu - zacieniona 21:30, 12 lip 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
...czas ogrodowych
W cieniu - zacieniona 21:24, 12 lip 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
W lesie mokro...są kurki.
Pamiętajcie o ogrodach 21:18, 12 lip 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Dzięki Danusiu

przetaczniki też sa obok jeżówek moimi ulubionymi







Miskant - Miscanthus 20:59, 12 lip 2019


Dołączył: 02 lut 2015
Posty: 190
Do góry
Pomocy! Mam takiego miskanta, zapewne olbrzymiego (nie wiem dokładnie, bo nie ja go sadziłam) i bardzo się pokłada. Co zrobić? Podwiązuję go, ale to niewiele daje. Powiem szczerze, ciężko go okiełznać A z roku na rok rośnie coraz większy
Poradzćie, macie jakieś sprawdzone sposoby, by duże trawy dobrze się "trzymały"?


bold text
Ogród z widokiem na jezioro 20:57, 12 lip 2019


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Yolcia macham serdecznie Cieszę się4 że bukiecik ci się podobał pięknie kolorowo lato w pełni u Ciebie mmm .. dziś u mnie popadało aż chce się żyć i mniej podlewania
bukiecik dla ciebie buziam serdecznie

Blaski i cienie nowego życia 20:45, 12 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Milka napisał(a)
Liliowce ładne szkoda że kwiat tak krótko. Też mnie po wczorajszym wszystko bolało. Ukąszenia meszki współczuję, też mnie kiedyś użarła, ale się babrało.


Te ukąszenia źle znoszę. I nawet jak prawie zagojone to swędzi długo. Co za paskudztwo.


Z jednego Zebrinusa 5 lat temu, który ledwo zipał i ratowałam go po kolejnych latach mam w tym roku 3szt. I wreszcie się wzięły za rośnięcie

Mój taras we Francji 20:40, 12 lip 2019


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Do góry
Na czosnkach dziś zaliczyłam 11 pszczół i bąka
Blaski i cienie nowego życia 20:39, 12 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)
Liliowce masz bardzo ładne, chyba gliniasta ziemia im służy, u mnie zaczynają mnie denerwować bo usychają liście i brzydko to wyglada. Co to za seledynowa trawka to ta Elata?Pozdrawiam


O tą pytasz? To rozplenica Black Beauty, z siewek od Irenki

Mój taras we Francji 20:38, 12 lip 2019


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Do góry
Dziękuję wam bardzo za wizytę
Pochwalę się hortensja, bo naprawdę pięknie kwitnie
W cieniu - zacieniona 20:35, 12 lip 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Rozwar
Podwórkowa rehabilitacja 20:33, 12 lip 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
I na koniec ta moja kamienna ścieżka do kącika wypoczynkowego w stipach


Macham maciejką do miłych Gości
Podwórkowa rehabilitacja 20:31, 12 lip 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
W cieniu - zacieniona 20:28, 12 lip 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Jarzmianka...i motyle.
Podwórkowa rehabilitacja 20:27, 12 lip 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Ogród pod lasem 20:26, 12 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Komuś taką hostę? Bo kiedyś ukopalam i biedna w donicy się męczy aż się nad nią zlituję, a jakoś nie wykopałam i mała taka zapomniana



Aprilku, u Ciebie potrzebna hakone macra, tak? To odkroję kawałek, bo mam jedną kępkę, to się podzielę
Podwórkowa rehabilitacja 20:26, 12 lip 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
W cieniu - zacieniona 20:24, 12 lip 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
barbara_krajewska napisał(a)

Ależ ona ładna!
Hosty na Zacienionej mają świetne warunki, hortensje też!

Basiu...w tym roku wszystko rośnie,chwastów nie mam dużo,ziemia otulona roślinami.
Podwórkowa rehabilitacja 20:23, 12 lip 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
I takie tam portreciki
Podwórkowa rehabilitacja 20:21, 12 lip 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
barbara_krajewska napisał(a)

Powinnam powtórzyć większość zdjęć, bo urocze nad wyraz i trudno mi się powstrzymać. Jednak robię miejsce na kolejne...

Reniu, na mrówki skutecznie działa cynamon w proszku. Sprawdziłam, wynoszą się niemal natychmiast!

Witaj Basiu
Dziękuję za miłe słowa.
Cynamon stosuję, niestety to mrowisko w doniczce z liliami przegapiłam

Jeżówki dla Ciebie
Podwórkowa rehabilitacja 20:16, 12 lip 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Szklarnia w środku i przez szyby. Raczej owoców tam mniej ale większych w porównaniu do tych z gruntu.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies