Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Jeżówka - Echinacea 21:56, 12 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
ewsyg napisał(a)

Blackberry Truffle





jeżówka 'Delicious Nougat'



Pink Bonbon



Fountain Pink Eye





Ale masz ładne te jeżóweczki . Wszystkie mi się podobają. Delicious Nougat i Pink Bon Bon rosną niskie?
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:56, 12 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry
Jeszcze przed wyrwaniem naparstnic cyknięte



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:54, 12 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry


ossoki od Kondzia się przyjęły

i żeby nie było tak słodko, bo napiszecie, że pięknie to w podwórku serduszka po upałach tak wyglada, za to przymiotno ma się świetnie

Jeżówka - Echinacea 21:51, 12 lip 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13028
Do góry

Blackberry Truffle





jeżówka 'Delicious Nougat'



Pink Bonbon



Fountain Pink Eye



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:50, 12 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry
Anitko mój jest taki

te czosnki fajne, muszę dosadzić bo nie wyginęły po zimie

chyba już jedyna lawenda u mnie

kwitnie pink anabell
Ogród w remoncie 21:49, 12 lip 2019


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Do góry
Margerytka40 napisał(a)


Czy to te, co kupowałyśmy razem? Piękny kolorek.
Na zdjęciach wyraźnie widać, jak Twój ogród pięknieje. Jak skończysz, to wszystkim szczęki opadną
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:47, 12 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry



w łące dwie nowe roslinki kwitną tą znam, malwa


A to co?
Pamiętajcie o ogrodach 21:46, 12 lip 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15250
Do góry
greg66 napisał(a)
Irenko ten ligustr wczesną wiosną jest bardzo ładny ciemno zielony, a około maja listki mu żółcieją i wygląda to na jakiegoś grzyba?
Jak ktos wie co to ...



a tak to wygląda wokół zakątka jakbym go doprowadził do ładności (ligustr) to nie będę go wywalał.





A dla mnie kto wygląda przędziorek i jakiś grzyb. Trzeba sprawdzić spód liścia czy są małe pajączki (widać że są plamki wyssane) i opryskać najpierw na robactwo (Karate) a za kilka dni od grzyba.
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:45, 12 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry
Lilii mam niewiele, ale liliowce nadganiają
moja drzewiasta ( jako taką kupiłam)sięga do kolan



Choroby i szkodniki bukszpanów, bukszpan - Buxus 21:31, 12 lip 2019

Dołączył: 12 lip 2019
Posty: 2
Do góry
W cieniu - zacieniona 21:30, 12 lip 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
...czas ogrodowych
W cieniu - zacieniona 21:24, 12 lip 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
W lesie mokro...są kurki.
Pamiętajcie o ogrodach 21:18, 12 lip 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Dzięki Danusiu

przetaczniki też sa obok jeżówek moimi ulubionymi







Miskant - Miscanthus 20:59, 12 lip 2019


Dołączył: 02 lut 2015
Posty: 190
Do góry
Pomocy! Mam takiego miskanta, zapewne olbrzymiego (nie wiem dokładnie, bo nie ja go sadziłam) i bardzo się pokłada. Co zrobić? Podwiązuję go, ale to niewiele daje. Powiem szczerze, ciężko go okiełznać A z roku na rok rośnie coraz większy
Poradzćie, macie jakieś sprawdzone sposoby, by duże trawy dobrze się "trzymały"?


bold text
Ogród z widokiem na jezioro 20:57, 12 lip 2019


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Yolcia macham serdecznie Cieszę się4 że bukiecik ci się podobał pięknie kolorowo lato w pełni u Ciebie mmm .. dziś u mnie popadało aż chce się żyć i mniej podlewania
bukiecik dla ciebie buziam serdecznie

Blaski i cienie nowego życia 20:45, 12 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Milka napisał(a)
Liliowce ładne szkoda że kwiat tak krótko. Też mnie po wczorajszym wszystko bolało. Ukąszenia meszki współczuję, też mnie kiedyś użarła, ale się babrało.


Te ukąszenia źle znoszę. I nawet jak prawie zagojone to swędzi długo. Co za paskudztwo.


Z jednego Zebrinusa 5 lat temu, który ledwo zipał i ratowałam go po kolejnych latach mam w tym roku 3szt. I wreszcie się wzięły za rośnięcie

Mój taras we Francji 20:40, 12 lip 2019


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Do góry
Na czosnkach dziś zaliczyłam 11 pszczół i bąka
Blaski i cienie nowego życia 20:39, 12 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)
Liliowce masz bardzo ładne, chyba gliniasta ziemia im służy, u mnie zaczynają mnie denerwować bo usychają liście i brzydko to wyglada. Co to za seledynowa trawka to ta Elata?Pozdrawiam


O tą pytasz? To rozplenica Black Beauty, z siewek od Irenki

Mój taras we Francji 20:38, 12 lip 2019


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Do góry
Dziękuję wam bardzo za wizytę
Pochwalę się hortensja, bo naprawdę pięknie kwitnie
W cieniu - zacieniona 20:35, 12 lip 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Rozwar
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies