Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

15:27, 13 cze 2019
mirkaka napisał(a)



...


To teraz zapodałaś piękne zdjęcia pięknego ogrodu, co to jest to płożące pod różową różą, czy na pierwszej fotce to to sammo?
mirkaka 16:43, 13 cze 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
gobasia napisał(a)
Mirko ..Róże cudne

Przygarnę chętnie nawet i burzę ,oby tylko trochę popadało i schłodziło sie...nie idzie już wytrzymać


Dziękuję Basiu, u nas dziś cały dzień deszczowy, ochłodziło się, jest 20st c, można żyć i oddychać
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 16:46, 13 cze 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Nowa12 napisał(a)


Ta Twoja wielka pomarańczowa róża to jaka to odmiana?


Ta ciemno pomarańczowa to Westerland, obok po jej lewej stronie Crown Princess Margaret a całkiem z lewej, seledynowa to Elfe Pachną
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 16:48, 13 cze 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
MonikA napisał(a)

To teraz zapodałaś piękne zdjęcia pięknego ogrodu, co to jest to płożące pod różową różą, czy na pierwszej fotce to to sammo?


Moniczko, to jasnota, rośnie jak goopia po kwitnieniu będę ją przycinać i ograniczać, bo mi szałwie zarasta
Tak, na pierwszej fotce to to samo
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Agania 16:07, 14 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Moja jasnota na biało kwitnie i wygląda jak pokrzywa, u Ciebie to cudna niespodzianka


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Anda 08:12, 19 cze 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
No wreszcie róże Piękne te "potfory" u Ciebie Ta masa kwiatów i zapachu zachwyca.

Tojeść i jarzmianka to świetne połączenie. Tojeść u Ciebie zimuje?

Hosty śliczne. Powtórz jedną odmianę parę razy to to wrażenie zbytniej różnorodności się uspokoi, tak myślę
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Mariposa 18:01, 19 cze 2019


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Cudowne Twoje róże! Już teraz nie wiem, co bardziej podziwiać - azalie, rodki czy róże! Wszystkie przepięknie rośnie i kwitnie!
Uwielbiam Twój ogród
____________________
Ela Motylogród
mirkaka 17:35, 20 cze 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Agania napisał(a)
Moja jasnota na biało kwitnie i wygląda jak pokrzywa, u Ciebie to cudna niespodzianka




Aganiu, to nie niespodzianka, taką kupowałam, jedną sadzoneczkę, malutką, po dwóch latach tak się rozrosła
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 17:36, 20 cze 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Anda napisał(a)
No wreszcie róże Piękne te "potfory" u Ciebie Ta masa kwiatów i zapachu zachwyca.

Tojeść i jarzmianka to świetne połączenie. Tojeść u Ciebie zimuje?

Hosty śliczne. Powtórz jedną odmianę parę razy to to wrażenie zbytniej różnorodności się uspokoi, tak myślę



Zapach cudny, wszystkie wącham, pachną cudnie
Tojeść kupiona dopiero w tym roku, mówisz że nie zimuję??
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 17:37, 20 cze 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Mariposa napisał(a)
Cudowne Twoje róże! Już teraz nie wiem, co bardziej podziwiać - azalie, rodki czy róże! Wszystkie przepięknie rośnie i kwitnie!
Uwielbiam Twój ogród


Dziękuję Elu, jesteśbardzo miła
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies