Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 10:43, 13 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)



U mnie do ściągnięcia jest to plastykowe zakończenie - przeczyszczenie i położenie go na specjalnym kleju. Nie polecili aluminiowych - tzn żeby nie łączyć technik - jak już mam plastik to wszystkie elementy by takie były bo są dopasowane.
Wiem, wiem że się znacie - dlatego bardzo spodobało mi się to określenie z budowlanym okiem Napisałam że się rozwijasz no bo przecież szklarni jeszcze nie stawiałaś - więc zdobywasz nową wiedzę (pamiętam ile mi opowiadałaś o technikach - byłam pod wrażeniem
My też powoli też korzystamy juz z ekip - Pesel nie stoi w miejscu dla nikogo
Melduję się jako wierny kibic nowej szkarenki


Szklarnia już skończona czyli wyposażona w stoły i skrzynkę na pomidory,
zostało szklenie i osadzenie okienek, bo one są w szklarnii kluczowe
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 10:48, 13 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
BASIA8 napisał(a)
Ach Aganiu Ja zaglądam do ulubionych ogródeczków jakoś w tym roku bez emocji podchodzę do Naszego ogrodu - trochę mamy na głowie i nie koniecznie się chce. Postaram się lada dzień focie dodać z nowych nasadzeń bardzo mi miło że ogródeczek Ci się podoba.
Wielkie buziaki zostawiam.

Bez emocji Basiu i na spokojnie z reguły takie mam podejście i lubię porządeczek, ale jak budowa to i rozpierducha i bajzel, źle mi z tym,
za chwilę urlop nadrobię, ja muszę być wkurzona to wtedy wióry lecą i pędzi robota
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 10:50, 13 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anabuko1 napisał(a)

No piknie

To prawda tylko ta susza
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 10:52, 13 cze 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kasya napisał(a)
Aganiu, zobacz proszę co wg ciebie dzieje się z mim klonem ussuryjskim ?

Kasiu na chorobach się nie znam i nie chcę się znać, od tego są tutaj specjaliści jak Mazan i on może się tutaj wypowiedzieć.
Może to od przypalenia słońcem?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
ryska 12:46, 13 cze 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Przepiękny ogród i wpadnę na zdjęcia z finału szklarni/oranżerii.
Moja z odpadków a cieszy niesamowicie.
Twoja to mercedes oranżerii
Zdjęcie z wodą cudowne.
Pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Mala_Mi 17:00, 13 cze 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Agania napisał(a)


Będziesz zachwycona rutewką orlokolistną, jest bardzo fotogeniczna



Moje rutewki po przesadzeniu zastrajkowały i były byle jakie.. upał je przekwitł w 3 dni ..ot .. i tak to jest .. nawet zdjęcia nie zdążyłam zrobić..

Wracam pocofać do tyłu.. ładne focie robisz wiec miło sie oko zawiesza
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 17:10, 13 cze 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Agania napisał(a)



W nocy można się przestraszyć Fajna jest
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Waclaw 18:20, 13 cze 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7179
Agania napisał(a)

z tego co piszesz to u mnie za ciężkie podłoże dla irysków, słabo mi się rozrastają w przeciwieństwie do różnobarwnych,
z bródkowymi nie chce mi się latać z przesadzaniem.


Nad stawem mam ciężką, ilastą ziemię więc i u Ciebie powinny dawać radę.
Brak chęci z "lataniem" - rozumiem
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Margarete 22:49, 13 cze 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Rutewka rzeczywiście bardzo fotogeniczna jest. I Rapsody in blue- moje niespełnione marzenie
Cudne fotki z cudnego ogrodu. I te znad wody ujęcia takie klimatyczne
Ja ten czas teraz- szałwiowy i różany czas w ogrodzie uwielbiam.
Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Anda 08:03, 14 cze 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33637
Cudnie masz i jakoś nie mogę uwierzyć, że ogród Ci się zasuszy. Naprawdę nie masz wody?
Na finał szklarni również czekam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies